Partner koji zivi sa roditeljima. Da li vam to smeta?

To je samo tvoje iskustvo. U takvim prilikama kucne obaveze i problemi guraju se pod tepih. Zato ti vikendi i sluze inace gubi se poenta.
Mozda, samo i pricam iz iskustva.
Kazem, vikendi, vecina, svako na svoju stranu, svoje drustvo, zezanje, sta vec...
More, ajd, ako si u ozb odnosu i ti neki odlasci i idealno bi bilo dva puta na more na pr. Jednom zajednom, jednom odvojeno. A ako ne moze da se priusti, vremenom, najcesce, onda bolje svako svoje.
U ostalom i svede se na samu destinaciju za pocetak.
Ona bi kamenitu, ti bi peskovitu, ona bi neko mesto gde ima da se vidi. Ti bi neko mesto gde ima kvalitetna zabava i bahacenje i td...
A onda krene ono, kad cemo na plazu, ajmo veceras ovde, ajmo onde bla bla, ajd idi...
 
A ako imas probleme, jbg, ne guraj ih pod tepih i ne resavaj turistickim ambijentom. Svi smo mi super kad smo na moru ili u kaficu ili negde lepo. Tako se problemi ne resavaju, vec odlazu i kreditiraju tim senzacijama.
Kad kazem gurati pod tepih ne mislim bezati od problema. I sam kazes “svakodnevni kucni problemi”, ima ih stalno ali treba imati i te dane za opustanje jer i covek je kao baterija koja se prazni i puni. Onda je i sam pristup svakodnevnici drugaciji.
 
Ja licno volim uzbudjenje. I to jedan poseban vid, zezanje, bleju, uzivanje i to me napuni. I retko koja devojka mi sraste toliko da moze da bude deo toga. Zele, ali obicno mi pokvare to, nametnu se neminovno. Ne zelim da idem s nekim i da mi posle komentarise verbalni ili neverbalno: sto si ono rekao, sto se tako cudno ponasas, ne svidja mi se taj tvoj drug, drugarica bla bla. Ima tu svega, gde jednostavno nije mesto njoj tu, a ni meni brate s njenim drustvom i tim segmentom zivota. I to smara. Treba da slusam njene drugarice kako hronicno pricaju o svom zivotu, bla bla nash...hebes to.
 
Не бих живела са свекрвом у истој кући из, за мене, врло практичних разлога. Наиме, ако ми је врућина (а 90 посто времена јесте) и хоћу да будем по кући гола, желим ту могућност.
Kakav slučaj...

Znači mužu je uvjek dignut?

Kada ste tu goluzdravi svaki čas...
 
I sta je sa zenama? Ako su samice pre veze ili braka (posto je uglavnom prica o samcima koji imaju ambicije da budu sa nekim), one u manjoj meri zive sa roditeljima nego muskarci? Ako je tako onda nema prava da govore nista muskarcima jer i ona je u istoj poziciji. Ako zeni smeta da u braku zivi sa roditeljima, zasto ne zeli da se ode kod nje sa njenim roditeljima?

Sta je npr. sa ogromnim razlikama u godinama izmedju partneta, gde je muskarac star, neki deda, a devojka je starija devojka npr. sa 30-ak godina. Ili ako se ona bavi necim sto se smatra nemoralnim. Tad odjednom druga logika, kazu cinicno "roditelji su sigurno ponosni na nju" a ona ima 30+ godina, pa cekajte, zar ona nije suverena licnost i nema vise sta roditelji da misle o njoj.
 

Back
Top