Papa Franja udario ženu !

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Papa Franja izvinio se danas zato što je tokom jučerašnje svečanosti na Trgu Svetog Petra u Vatikanu udario po ruci ženu koja ga je zgrabila za ruku i povukla prema sebi.

Franja je oštro reagovao, nešto uzviknuo, a zatim udario po ruci ženu, kako bi ga pustila.

Ljutito se mršteći, okrenuo se i udaljio žustrim hodom.

Papa je u obraćanju javnosti povodom Nove godine na Trgu Svetog Petra priznao da je izgubio strpljenje sa ženom.

„Svi izgubimo strpljenje mnogo puta, pa i ja. Izvinjavam se što sam dao loš primer“, rekao je Franja, prenosi AP.

--------------------------------------
Papa poceo da tuce vernike u Novoj godini, ko bi to ocekivao od njega? :eek:
 
Papa Franja izvinio se danas zato što je tokom jučerašnje svečanosti na Trgu Svetog Petra u Vatikanu udario po ruci ženu koja ga je zgrabila za ruku i povukla prema sebi.

Franja je oštro reagovao, nešto uzviknuo, a zatim udario po ruci ženu, kako bi ga pustila.

Ljutito se mršteći, okrenuo se i udaljio žustrim hodom.

Papa je u obraćanju javnosti povodom Nove godine na Trgu Svetog Petra priznao da je izgubio strpljenje sa ženom.

„Svi izgubimo strpljenje mnogo puta, pa i ja. Izvinjavam se što sam dao loš primer“, rekao je Franja, prenosi AP.

--------------------------------------
Papa poceo da tuce vernike u Novoj godini, ko bi to ocekivao od njega? :eek:

Заиста СКАНДАЛЧИНА - шта му би' није ми јасно........ :cool: :cool::cool:
 
Paaa...iskreno.Sasvim iskreno.Bez preterivanja.
Taj čovek.
On je predstavnik Boga na zemlji.
Tako RKC kaže.
Ponoviću.Verovatno većina vas nisu svesni ni težine njegovog postupka ni greha koji iz toga proističe.
On predstavlja Boga na zemlji.Na ovom Svetu.
Duboko sam siguran da je svaki katolik istinski potresen ovakvim papinim postupkom.
Što se te žene tiče.
Po crkvenom i religijskom učenju RKC,ona je osoba koju je indirektno udario Bog.
Papino izvinjenje i opravdavanje samo još više degradira značenje i simboliku pape.Ruši RKC u temelju.
Pogledajte ponovo ovaj snimak pa se setite recimo pokojnog patrijarha Pavla i usporedite.Poslednje što želim je da ovo koristim kao neki napad na RKC.Neka sami sebi sude.Ovo je neoprostivo,bezprimerno,nešto potpuno šokirajuće i ruši sve.
 

Back
Top