Avion Air Srbije udario banderu prilikom poletanja

Ma mene vise interesuje sto im je lenjo bilo da izrolaju jos jedan krug.....
Ja taj deo ne razumem, gledam vozace gsp, ej zaebava ga putnik , pa drugi pa treci , nista on, saceka da se ukrcaju samo odmahne glavom i vozi i za 2 min zaboravi...sad ce sa budalama da se raspravlja...
A zaebano kad krene da zatvara i neko uskace...ok je kad krene da uskace pa on vidi pa posle toga krene da zatvara, ali ne i obrnuto..
I da ne govorim da svi oni polazu ispite, valjda, nekad bilo , znam od ovih sa vazduhoplovne akademije zarkovo , gleduckao im u gradivo, i tu pise sigurno kako utice tezina aviona na zaletnu duzinu , a oni bili puni goriva, i svako od njih valjda ima obavezu da izracuna na pocetku pre leta....ili sam ja totalno pogresno informisan sta radi pilot danas...


Nema ti snimka vise...
 
Iskusan pilot nema sta.

Igro puno gta.

Nije ovo samo do pilota.

Na njega svaljuju ali ovo je greska minimum petoro ljudi a velika je verovatnoca da je trula cela organizacija. Od ugovora do mehanicara.

Meni je tacno nezamisliva prica da ti drmne avion u signal na pisti. Ne - za - mi - sli - va.
I to iz vise razloga. Da ne davim i ne duzim, koliko tu unakrsnih provera ima...kontrolni toranj pijano, "proracunaj pa mi kazi"...domen verovali ili ne.
 
Nije ovo samo do pilota.

Na njega svaljuju ali ovo je greska minimum petoro ljudi a velika je verovatnoca da je trula cela organizacija. Od ugovora do mehanicara.

Meni je tacno nezamisliva prica da ti drmne avion u signal na pisti. Ne - za - mi - sli - va.
I to iz vise razloga. Da ne davim i ne duzim, koliko tu unakrsnih provera ima...kontrolni toranj pijano, "proracunaj pa mi kazi"...domen verovali ili ne.
Baš tako.
 
Nije ovo samo do pilota.

Na njega svaljuju ali ovo je greska minimum petoro ljudi a velika je verovatnoca da je trula cela organizacija. Od ugovora do mehanicara.

Meni je tacno nezamisliva prica da ti drmne avion u signal na pisti. Ne - za - mi - sli - va.
I to iz vise razloga. Da ne davim i ne duzim, koliko tu unakrsnih provera ima...kontrolni toranj pijano, "proracunaj pa mi kazi"...domen verovali ili ne.
Ne lupetaj imaš ceo snimak na internetu pa poslušaj. Pilota je zaboleo đoka na upozorenje da 1200 metara nie dovoljno za poletanje.
 

Back
Top