Pakistan udvostručio nuklearni arsenal

Sacuvaj Boze da su mi lazna.ja vise volim jednog Pakistanca od bilo kojeg Bosnjaka i prije bih se izjasnio kao Pakistanac nego kao Bosnjak.Alija Izetbegovic je u Islamskoj deklaraciji napisao da se muslimani trebaju drzati Pakistana jer kaze to je jedina zemlja koja je u usponu.I zaista Pakistan je zemlja koju volim jer volim sto imaju nuklearno oruzje i sto trebaju pripojiti Kashmir svojoj zemlji.Ti Plavo Andjelce moras znati da ja kao musliman placem za Pakistan i za Saudijsku Arabiju i da moje srce lupa za Pakistanom kojeg ja volim jer Pakistan je jedna lijepa zemlja koja se samo moze zamisliti i zato nemoj pricati da su to lazna osjecanja jer me ljutis a iskreno osjecam se ponosno sto sam musliman i sto pripadam Pakistanu.

Daj Mingulac, ne farbaj nas!
 
800pxpakistanif2000.jpg


Ovo su Pakistanski komandosi koji mogu uvijek reagirati na tacan i pravedan nacin.Ovi komandosi mogu da prijedju granicu Indije i da okupiraju Kashmir i da se vec jednom konacno rijesi problem Kashmira.Mi muslimani imamo jaku zemlju a to je Pakistan i to je jedna mnogo lijepa zemlja koja pruza muslimanima svako zadovoljstvo.
 
Pogledaj kakve puske nose i to je jedna moderna armija i ovo je primjer ratobornih muslimana koji zele da budu dominantni u regionu i koji zele ubjediti Indiju da mora da se povinuje zahtjevima vecine muslimana iz Kashmira i da mora Indijska vojska da se pomiri sa cinjenicom da mora napustiti Kashmir i da taj region mora preedati Pakistanu.Mi muslimani smo slozni i zeljni da se medjusobno zagrlimo i da kazemo Allahu Aqbar i da povedemo jedan rat protiv idlolopoklonika a to je protiv Hindusa koji su zauzeli Kashmir i koji idu na tome da Kashmir ne predaju Pakistanu.Ipak muslimani u Indiji sute i oni zele da zive dobro u toj zemlji.I tako i treba ali muslimani moraju zivjeti na taj nacin sto ce imati puno Dzamija i sto ce imati Islamski zivot u Indiji Hinduistickoj zemlji.
 
Pogledaj kakve puske nose i to je jedna moderna armija i ovo je primjer ratobornih muslimana koji zele da budu dominantni u regionu i koji zele ubjediti Indiju da mora da se povinuje zahtjevima vecine muslimana iz Kashmira i da mora Indijska vojska da se pomiri sa cinjenicom da mora napustiti Kashmir i da taj region mora preedati Pakistanu.Mi muslimani smo slozni i zeljni da se medjusobno zagrlimo i da kazemo Allahu Aqbar i da povedemo jedan rat protiv idlolopoklonika a to je protiv Hindusa koji su zauzeli Kashmir i koji idu na tome da Kashmir ne predaju Pakistanu.Ipak muslimani u Indiji sute i oni zele da zive dobro u toj zemlji.I tako i treba ali muslimani moraju zivjeti na taj nacin sto ce imati puno Dzamija i sto ce imati Islamski zivot u Indiji Hinduistickoj zemlji.

Znas kad ce da ih Indijci poslusaju?
Isto nikad i zato mani da mlatis praznu slamu, pogazice ih Indijci!
 
To nece moci da Indija pregazi Pakistan jer Pakistan ima puno nuklearnih bojevih glava te stoga Indija ne smije da prijedja granicu Pakistana a Pakistan moze jednom akcijom da zauzme Kashmir i da jasno kaze Delhiju da ce biti bombardiran ako budu poceli da ratuju protiv Pakistana.Mi muslimani ne zelimo rat ali zelimo da imamo ono sto je nase a to je Kashmir i muslimani koji zive u Kashmiru traze pripajanje teritorije Pakistanu tako da je legitimno pravo Pakistana da zauzme Kashmir i da usutka Indiju jednom za svagda.Isto nemoj zaboraviti na muslimane koji zive u Indiji i koji ce bojkotirati svaki rat protiv brace muslimana.
 
To nece moci da Indija pregazi Pakistan jer Pakistan ima puno nuklearnih bojevih glava te stoga Indija ne smije da prijedja granicu Pakistana a Pakistan moze jednom akcijom da zauzme Kashmir i da jasno kaze Delhiju da ce biti bombardiran ako budu poceli da ratuju protiv Pakistana.Mi muslimani ne zelimo rat ali zelimo da imamo ono sto je nase a to je Kashmir i muslimani koji zive u Kashmiru traze pripajanje teritorije Pakistanu tako da je legitimno pravo Pakistana da zauzme Kashmir i da usutka Indiju jednom za svagda.Isto nemoj zaboraviti na muslimane koji zive u Indiji i koji ce bojkotirati svaki rat protiv brace muslimana.

A Indija nema? hahaha
Ma bre pogazice ih Indijci, ko mrave, bolje da ne cackaju ni mecku, ni medveda...
 
To nece moci da Indija pregazi Pakistan jer Pakistan ima puno nuklearnih bojevih glava te stoga Indija ne smije da prijedja granicu Pakistana a Pakistan moze jednom akcijom da zauzme Kashmir i da jasno kaze Delhiju da ce biti bombardiran ako budu poceli da ratuju protiv Pakistana.Mi muslimani ne zelimo rat ali zelimo da imamo ono sto je nase a to je Kashmir i muslimani koji zive u Kashmiru traze pripajanje teritorije Pakistanu tako da je legitimno pravo Pakistana da zauzme Kashmir i da usutka Indiju jednom za svagda.Isto nemoj zaboraviti na muslimane koji zive u Indiji i koji ce bojkotirati svaki rat protiv brace muslimana.
Indija je po povrsini mnogo veca od pakistana a imaju manje vise isti broj nuklearnih glava. Stanovnistvo je skoncentrisano uz Ind (nesto kao u egiptu uz Nil) tako da bi u slucaju nuklearnog rata pakistan prosao mnogo gore od Indije.
 
Ma dovoljno je da se baci jedna bomba na Delhi i bitce gotov rat jer Indijci ne mogu ratovati jer nemaju morala.Sami muslimani nece da idu protiv svoje brace muslimana Pakistanaca.Inace sigurno je da Pakistan ne bi upotrijebio za dzabe bombu jer Delhi je jedan lijep grad koji je bio sjediste Islamske Imperije Velikih Mogula tako da bi Pakistan zauzeo Kashmir i Indija ne bi smjela reagirati jer cijela Indija bi bila okupirana jer Indija ne moze da ratuje jer Hindusi nisu za rat.Pakistanci su bolji ratnici i oni zele da se prosire kako bi imali cijeli Kashmir i kako bi stavili do znanja Indiji da moraju priznati Kashmir u Pakistanu.Inace Indija ne smije nijednu raketu uputiti prema Pakistanu jer bi gorjela cijela Indija a sigurno bi se muslimani Gudzarata porobudili i trazili bi i oni prisajedinjenje sa Pakistanom.To je svjesna Indija i Indija zna da ima puno muslimana koji se vole sa Pakistancima.To moramo biti ubjedjeni da je Pakistan jedna lijepa drzava koja zeli da ima ono sto je zacrtala i to ce se ostvariti time sto ce Indija biti primorana da prizna Kashmir u Pakistanu.
 
Ma dovoljno je da se baci jedna bomba na Delhi i bitce gotov rat jer Indijci ne mogu ratovati jer nemaju morala.Sami muslimani nece da idu protiv svoje brace muslimana Pakistanaca.Inace sigurno je da Pakistan ne bi upotrijebio za dzabe bombu jer Delhi je jedan lijep grad koji je bio sjediste Islamske Imperije Velikih Mogula tako da bi Pakistan zauzeo Kashmir i Indija ne bi smjela reagirati jer cijela Indija bi bila okupirana jer Indija ne moze da ratuje jer Hindusi nisu za rat.Pakistanci su bolji ratnici i oni zele da se prosire kako bi imali cijeli Kashmir i kako bi stavili do znanja Indiji da moraju priznati Kashmir u Pakistanu.Inace Indija ne smije nijednu raketu uputiti prema Pakistanu jer bi gorjela cijela Indija a sigurno bi se muslimani Gudzarata porobudili i trazili bi i oni prisajedinjenje sa Pakistanom.To je svjesna Indija i Indija zna da ima puno muslimana koji se vole sa Pakistancima.To moramo biti ubjedjeni da je Pakistan jedna lijepa drzava koja zeli da ima ono sto je zacrtala i to ce se ostvariti time sto ce Indija biti primorana da prizna Kashmir u Pakistanu.
Ma bacili bi oni tu jednu bombu da znaju da ce to ispuniti njihove zelje al ne smeju jer ce ceo pakistanski narod stradati. Osim toga muslimani su poznati kao kukavice> Samo pojedini fanatici koji vezuju bombe oko struka. Hrabri su samo kad su mnogo jaci. To medjutim ovde nije slucaj tako da zbogom pusti snovi.
 
Muslimani nisu kukavice jer muslimani su rodjeni sa puskom u ruci i oni su ponosni na svoju ratnicku proslost.Dok je bilo da se ratuje sa sabljama i strijelama tada su muslimani imali uspjeha na bojistu ali otkad je poceo razvoj oruzja od tada su muslimani poceli zaostajati tako da je Pakistan sada veoma lijep i ima modernu vojsku tako da je to na nivou svjetskih standarda.Indija je veoma lijepa zemlja i meni bi bilo zao da bacim nukleranu bombu na Indiju ali bih pokusao ratom invazijom da zauzmem Kashymir u kome Indijska armija bi bila zablokirana i ne bi mogla da pridje vise Kashmiru.Indija mora predati Kashmir inace ce biti svaceh ako se ne desi predaja Kashmira koji se mora desiti.Pakistanu pripada Kashmir jer to je bio uvijek dio Pakistana odnosno muslimanske teritorije tako da Hindusi su pogrijesili kad su zadrzali za sebe Kashmir koji je vecinski muslimanski region.Pakistan je stoga spreman da povrati svoju teritoriju i da Indiji jasno stavi do znanja da je bilo dosta ratova i da je vrijeme da se razgovara mirnim tonom i da se postigne dogovor oko statusa muslimana uu Indiji koji moraju da imaju udjela u vlasti Indije.
 
Pavo Andjelce uje Krscanka i ona ne pristaje da se povinuje Serijatu tako da bi9 ona trebala da se poviunuje Serijatu pa tek onda da bude nesto izmedju nas.Inace Pakistan je jedna lijepa zemlja i ocekujem da ce Pakistan biti znacajan u regionu i da ce natjerati Indiju da preda Kashmir i da muslimani budu konacno razgraniceni sa Indijom.Mislim da je to samo opcija koja je na snazi i koju Pakistan zeli upotrijebiti a to je uslov da se Insijske snage povuku iz Kashmira.
 
Pavo Andjelce uje Krscanka i ona ne pristaje da se povinuje Serijatu tako da bi9 ona trebala da se poviunuje Serijatu pa tek onda da bude nesto izmedju nas.Inace Pakistan je jedna lijepa zemlja i ocekujem da ce Pakistan biti znacajan u regionu i da ce natjerati Indiju da preda Kashmir i da muslimani budu konacno razgraniceni sa Indijom.Mislim da je to samo opcija koja je na snazi i koju Pakistan zeli upotrijebiti a to je uslov da se Insijske snage povuku iz Kashmira.

:cepanje::cepanje::cepanje: al moraš da se kupaš svaki dan i da koristiš toalet papir...i nema više noćnog piškanja u krevetu
 
Pavo Andjelce uje Krscanka i ona ne pristaje da se povinuje Serijatu tako da bi9 ona trebala da se poviunuje Serijatu pa tek onda da bude nesto izmedju nas.Inace Pakistan je jedna lijepa zemlja i ocekujem da ce Pakistan biti znacajan u regionu i da ce natjerati Indiju da preda Kashmir i da muslimani budu konacno razgraniceni sa Indijom.Mislim da je to samo opcija koja je na snazi i koju Pakistan zeli upotrijebiti a to je uslov da se Insijske snage povuku iz Kashmira.

Pa mingo ne trudis se. Samo otvaras teme o ratu i nedas da ti ona nesto pojasni. Moras malo da popustis kad su zene u pitanju. Batali rat daj neku poeziju.
 
Pakistan je jedna lijepa zemlja i Pakistan je Islamska drzava a Islamska drzava je za sve narode i za sve ljude tako da u pakistanu zivi i jedan broj Hindusa i Krscana i oni zive ravnopravno u Islamskoj drzavi Pakistanu.To hocu da pojasnim Plavom Andjelcetu da je Islamska drzava jedina opcija za muslimane i da u Islamskoj drzavi nemuslimani mogu uzivati u svojoj vjeri i da budu ravnopravni gradjani Islamske drzave.Inace pakistan je jedna snazna zemlja koja treba da se jos vise razvije i da postane drzavom uzor za sve Islamske zemlje tako da je cilj Pakistana da vrati kashmir pod svojom ingerencijom i da kashmir bude Pakistanska teritorija.Jedino je to rjesenje za pitanje Kashmira jer Indija mora znati da je Pakistan jak i da mora slusati drzavu pakistan sta trazi od Indije.Indija mora da se zadovolji teritorijom bez Kashmira i da tako se usaglase odnosi izmedju Hindusa i muslimana.
 
Pakistan je jedna zemlja koja je dugo vremena bila pod carstvom Velikih Mogula i tada su vladali muslimani Indijskim poluotokom i tada je Islam bio na celu Indije.Poslije raspada carstav Velikih Mogula muslimani su se odvojili i stvorili jednu drzavu Pakistan koja je trebala znaciti odvajanje od Indije to jest muslimana od Hindusa i to je znacilo da se svaka teritorija naseljena muslimanima treba predati Pakistanu.Indija je bila lukava i nije predala Kashmir Pakistanu a Kashmir je vecinski muslimanska teritorija tako da je Indija sama isprovocirala sukob koji je trajao dugo vremena.Stoga Pakistan zeli da bude jasan i da ga se razumije a to je da Ibndija treba da se povuce iz Kashmira i da tu teritoriju ostavi Pakistanu jer Pakistan je muslimanska zemlja i njoj pripadaju muslimanske teritorije.To treba svima biti jasno da muslimani zele da se odvoje od Hindusa i da stvore sebi jednu finu drzavu a u ovom slucaju je to Pakistan koi je ljepsi od bilo koje drzave.Pakistan je nesto sto se ne moze zamisliti i sami Pakistanci su ponosni na Islam i na svoju drzavu.
 
Pakistanci mogu pomoci samim sebima ali kad zadesi nesreca onda su svi jadni.Kako je bilo gledati Kraljevo uslijed zemljotresa kad su ljudi cucali vani i nisu spavali.kako je tada izgledala Srbija?!Molim vas nemojmo sada da gledamo nesto sto se ne smije gledati a to je koliko jada ostavi neka nesreca a to je uzasna poplava u Pakistanu i ja ne vidim tu nikakvu vjersku zaostalost nego napredluk.Samo otidni u Lahore ili u Karaciju ili u Islamabadu pa ces vidjeti da je Pakistan pojam kulture za srbiju a kamoli za Europu i da su ljudi tamo pismeni i veoma vjerski obrazovani tako da ne stoji to da su oni vjerski zaostali i da su jadni.Molim vas piogledajte kakav je bila Srbija nakon NATO bombardiranja?Nemojmo molim vas stalno gledati to sto muslimani izgledaju malo crnomanjasto od ostalih i to sto imaju posebnu kulturu.Mi muslimani smo braca i mi ne gledamo boju koze i mi kad odemo u Mekku obucemo isto odijelo kao i svi ostali i potom ne prepoznajemo se ko je odakle ni ko je kakve rase.
 
Mi smo braca muslimani i ja im pomazem sto se molim Allahu za cijeli muslimanski zivalj i za sve muslimane svijeta.Ipak nemam novca da setam sirom svijeta i da posjecujem Islamske zemlje ali dosta je sto mogu da se pomolim za Pakistan i za Pakistance da prebrode sve nedace zbog poplava koje su ih potrefile.Inace Pakistan je jaka drzava i ona ce se izboriti s tim poplavama tako da ce ponovo Pakistan biti jak i lijep.Ipak pakistan ima mirotvornu politiku i on zeli da se Kashmir pripoji Pakistanu i da se konacno rijesi slucaj Kashmira i odnosi muslimana i Hindusa.Molim ti se Allahu da pomognjes svim muslimanima svijeta i da im podaris blagost i milost.Amin.
 

Back
Top