Pakistan udvostručio nuklearni arsenal

Mislim da vi dobro ne razumijete Pakistansku drzavu koja je jedna od najljepsih drzava u svijetu jer Pakistan ide na tome da postavi odbrambeni stit ka Indiji koja je najvise ugrozavala Pakistan.Inace sta vam to znaci da nuklerano oruzje moze doci do Cecena ili do Talibana?To je nedopustivo sto ste rekli jer Pakistan je jedna ozbiljna drzava koja zeli biti ozbiljan predstvanik Islamskih drzava tako da ne dolazi u ozbir da se njihovo oruzje siri ka ekstremnim elementima jer Pakistan je jedna ozbiljna drzava koja ima strategiju odbrane od Indije koja drzi pod svojom kontrolom Kashmir.Ne moze Pakistan predati nuklerano oruzje Cecenima i Talibanima a istina je da Pakistan podrzava Cecene u njihovoj borbi i takodjer i ja ih podrzavam jer muslimani Kavkaza su jedan naord koji zeli osamostaljenje.Pakistan jer tu da bude jedan od arbitara sa Islamske strane a ne da bude neko ko ce prodavati nuklerano oruzje nekim grupacijama.Isto takodjer ako Iran bude namjeravao da napravi nukleranu bombu to moze uraditi ali cini mi se da od toga nema nista jer Irana su preuzeli ljudi iz Medjunarodne Zajednice koji zele da Iran prestane sa nukleranom tehnologijom.Gledajuci sa ove perspektive Pakistan je jedna drzava koja se treba uvazavati i koja treba biti postovana od Islamskih zemalja jer Pakistan ima dobre odnose sa Amerikom i uz to Pakistan zeli pomoci Kashmirskim borcima da pripoje Kashmir Pakistanu jer to je najbitnija stvar u ovom momentu.Imao sam neke drugare iz Pakistana i to su bili svi dorbi momci i ja sam ih postovao jer su to bgila moja braca i zato ja volim Pakistan a i Alija Izetebegovic je volio Pakistan tako da je upirao nadu za Islamski svijet u razvoju Pakistana.Inace da napomenem da u Indiji zivi 150 miliona muslimana koji zele da budu slobodni i koji zele da se osjecaju u Indiji kao u svojoj kuci jer Islam mora pobijediti u Indiji.Jedino sto mi je zao je to sto Islamska Imperija Velikih Mogula nije islamizirala Indiju i sto nisu svi Hindusi prijesli u Islam jer to bi bila jedna dobra stvar da su Hindusi prijesli u Islam.

Mislim da vi dobro ne razumijete Pakistansku drzavu koja je jedna od najljepsih drzava u svijetu jer Pakistan ide na tome da postavi odbrambeni stit ka Indiji koja je najvise ugrozavala Pakistan.Inace sta vam to znaci da nuklerano oruzje moze doci do Cecena ili do Talibana?To je nedopustivo sto ste rekli jer Pakistan je jedna ozbiljna drzava koja zeli biti ozbiljan predstvanik Islamskih drzava tako da ne dolazi u ozbir da se njihovo oruzje siri ka ekstremnim elementima jer Pakistan je jedna ozbiljna drzava koja ima strategiju odbrane od Indije koja drzi pod svojom kontrolom Kashmir.Ne moze Pakistan predati nuklerano oruzje Cecenima i Talibanima a istina je da Pakistan podrzava Cecene u njihovoj borbi i takodjer i ja ih podrzavam jer muslimani Kavkaza su jedan naord koji zeli osamostaljenje.Pakistan jer tu da bude jedan od arbitara sa Islamske strane a ne da bude neko ko ce prodavati nuklerano oruzje nekim grupacijama.Isto takodjer ako Iran bude namjeravao da napravi nukleranu bombu to moze uraditi ali cini mi se da od toga nema nista jer Irana su preuzeli ljudi iz Medjunarodne Zajednice koji zele da Iran prestane sa nukleranom tehnologijom.Gledajuci sa ove perspektive Pakistan je jedna drzava koja se treba uvazavati i koja treba biti postovana od Islamskih zemalja jer Pakistan ima dobre odnose sa Amerikom i uz to Pakistan zeli pomoci Kashmirskim borcima da pripoje Kashmir Pakistanu jer to je najbitnija stvar u ovom momentu.Imao sam neke drugare iz Pakistana i to su bili svi dorbi momci i ja sam ih postovao jer su to bgila moja braca i zato ja volim Pakistan a i Alija Izetebegovic je volio Pakistan tako da je upirao nadu za Islamski svijet u razvoju Pakistana.Inace da napomenem da u Indiji zivi 150 miliona muslimana koji zele da budu slobodni i koji zele da se osjecaju u Indiji kao u svojoj kuci jer Islam mora pobijediti u Indiji.Jedino sto mi je zao je to sto Islamska Imperija Velikih Mogula nije islamizirala Indiju i sto nisu svi Hindusi prijesli u Islam jer to bi bila jedna dobra stvar da su Hindusi prijesli u Islam.

Sta je konkretno to najlepse na svetu u Pakistanu, republici Indijskoj?

609px-Pakistan_Topography.png

Mapa Pakistana u reljefnom prikazu

Kao sto mozete vidjeti Pakistan je jedna lijepa zemlja koja ima bujnu vegetaciju i koja ima puno ravnice a i lijepih Kashmirskih planina na sjeveru.Vi se pitate u cemu je Pakistan tako lijep?Jednostavno u tome sto ima prelijepe gradove i prelijepu prirodu koja ostavlja turistu bez glasa.Poslije toga pakistan ima najljepse Dzamije od koje zastaje dah.Zato Pakistan je meni draga zemlja jer u Pakistanu zive svi muslimani i lijepo u u toj drzavi zivjeti jer muslimani su veoma dobri i idu svi u Dzamiju i klanjaju se Allahu.Pakistan je jedna islamska drzava koja ima najbolje drzavno uredjenje i zato meni se dopada Pakistan koji treba da se konacno razgranici sa Indijom a to je da Jammu & Kashmir pripadne drzavi Pakistanu i da se konacno rijese odnosi izmedju dviju zemalja.Inace Islamska Imperija je dugo vladala u Indiji tako da je cudno kako Hindusi nisu prijesli u Islam i po tome se pokazuje da se Islam nije sirio silom nego da su ljudi primali Islam dobrovoljno jer da se Islam sirio silom svi bi Hindusi prijesli u Islam.Ali bez ozbira na sve to Pakistan postoji kao drzava i meni je to draga drzava tako da bih zelio da Pakistan povrati Kashmir i da se konacno rijesi ta enigma zvana Kashmir koji je razarao odnose izmedju Indije i Pakistana.

Mislim da nisi u pravu jer Islam je izvor spasa i mira tako da Islam nema veze sa fasizmom jer Islam promovira mir i spokojstvo i bogobojaznoast prema Allahu tako da nema pojma o tome da se Islam moze nazvati fasizmom.Fasizam nije volio nikoga i dijelio je ljude po rasi a Islam ne dijeli ljude po rasi nego zeli da svi prijedju u Islam kako bi se spasili Dzehenemske (paklene) vatre.

Ama nije vazno ko je Selefija a ko Hanefija vazno je da smo svi muslimani i da se klanjamo Allahu a ovo sto primaju pomoc je stvar humanosti jer ljudi imaju pravo na pomoc jer klanjaju na nacin kojim se klanja u Saudijskoj Arabiji.Inace u Pakistanu su svi Hanefije i oni klanjaju kao Bosanci i oni su jedni veoma dobri vjernici.Pakistan je jedna utjecajna drzava koja moze pomoci muslimanima jer Pakistan ima snage i volje da pomogne muslimanima i da ojaca svoju drzavu jer Pakistan ima potencijala za to.Inace Pakistan nije Indijska republika nego je Pakistan jedna samostalna drzava sa autohtonim narodom koji su zastupljeni u Pakistanu.Na primjer Pakistan je sastavljen od nekoliko naroda i to su Pandzabi, Pashtuni i ostali tako da je Pakistan jedna ponosna drzava koja je dugo bila pod Velikim Mogulima.Drzavu pakistan je spomenuo Alija Izetbegovic u Islamskoj Deklaraciji.

Ja sam zadovoljan ovim izvjestajem da je Pakistan udvostrucio broj nuklearnih glava jer ipak to je jedna zastita a Pakistan zeli da se zastiti eventualne agresije Indije koja vrijeba sa svih strana da naskodi Pakistanu koji zeli da bude samostalna drzava.Inace jedina preokupacija Pakistana je problem Kashmira koji bi trebao biti rijesen jer Pakistan mora povratiti Kashmir u svoju teritoriju i zato pakistan ce zahtjevati od Indije povlacenje iz Kashmira kako bi se Jammu & Kashmir pripjio Pakistanu.Inace Indija ima oko 13,5 % muslimana i to je jedna velika cifra jer Indija mora da racuna da neki muslimani iz Indije vole pakistan i zele da Pakistan uzme Kashmir i da ga pripoji svojoj drzavi.Inace Pakistan je jedna lijepa drzava koju ja veoma volim i zelio bih zivjeti u Pakistanu kako bih klanjao u Dzamiji sa mojom bracom muslimanima.

622px-India_topo_big.jpg

Ovdje se vidi Indija u jedan dio Indijskog Kashmira koju Indija drzi u svom posjedu a i moze se vidjeti da je Indija vrlo brdovita zemlja a sa strane ima ravnicu.Kashmir je jedan predio koji treba pripasti Pakistanu i zato Indija ce biti upozorena da se ne sali nego da krene ka predaji Kashmira Pakistanu koji zarko zeli da se prosiri na Kashmir koji je dio Himalaja i koji ima izvanrednu prirodu i lijep vazduh.U njoj zive samo muslimani i zato Kashmir ce morati da pripadne Pakistanu kako bi muslimani Kashmira poceli zivjeti u Islamskoj Republici Pakistanu.

Ja sam zadovoljan ovim izvjestajem da je Pakistan udvostrucio broj nuklearnih glava jer ipak to je jedna zastita a Pakistan zeli da se zastiti eventualne agresije Indije koja vrijeba sa svih strana da naskodi Pakistanu koji zeli da bude samostalna drzava.Inace jedina preokupacija Pakistana je problem Kashmira koji bi trebao biti rijesen jer Pakistan mora povratiti Kashmir u svoju teritoriju i zato pakistan ce zahtjevati od Indije povlacenje iz Kashmira kako bi se Jammu & Kashmir pripjio Pakistanu.Inace Indija ima oko 13,5 % muslimana i to je jedna velika cifra jer Indija mora da racuna da neki muslimani iz Indije vole pakistan i zele da Pakistan uzme Kashmir i da ga pripoji svojoj drzavi.Inace Pakistan je jedna lijepa drzava koju ja veoma volim i zelio bih zivjeti u Pakistanu kako bih klanjao u Dzamiji sa mojom bracom muslimanima.

A mislis tebe ce da pitaju, cime si zadovoljan i sta hoces?

Ipak se nadam da ce Pakistan postati jos jacom zemljom i da ce imati jako naoruzanje kako bi bila vodeca sila regiona.Ti Plavo Andjelce moras imati razumijevanja da ja ima osjecaja prema jednoj Islamskoj drzavi i da Pakistan za mene znaci pojam razvijene drzave koja ima najveci grad Karaci na obali mora.To moraju znati svi muslimani da Pakistan treba postati jakom drzavom i da trebaju imati ono sto zasluzuju a to je lijepi Kashmir koji vapi za Pakistanom za Islamskom drzavom koja bi sagradila puno lijepih Dzamija u Kashmiru.Inace Indija moze biti prijatelj Pakistanu samo kad se Kashmir preda Pakistanu a interes muslimana je da imaju dobred odnose sa Indijom jer kako znamo muslimana ima puno u Indiji i oni su jedan od glavnicih cinilaca u vlasti.Muslimani su veoma postovani u Gudzaratu mada su bili meta napada od strane Hindusa prije desetak godina ali i to se smirilo ali jedino se situacija moze smiriti kad Kashmir bude predat Pakistanu i kad Pakistan bude rasporedio svoju vojsku duz Kashmirskog regiona.

Ipak se nadam da ce Pakistan postati jos jacom zemljom i da ce imati jako naoruzanje kako bi bila vodeca sila regiona.Ti Plavo Andjelce moras imati razumijevanja da ja ima osjecaja prema jednoj Islamskoj drzavi i da Pakistan za mene znaci pojam razvijene drzave koja ima najveci grad Karaci na obali mora.To moraju znati svi muslimani da Pakistan treba postati jakom drzavom i da trebaju imati ono sto zasluzuju a to je lijepi Kashmir koji vapi za Pakistanom za Islamskom drzavom koja bi sagradila puno lijepih Dzamija u Kashmiru.Inace Indija moze biti prijatelj Pakistanu samo kad se Kashmir preda Pakistanu a interes muslimana je da imaju dobred odnose sa Indijom jer kako znamo muslimana ima puno u Indiji i oni su jedan od glavnicih cinilaca u vlasti.Muslimani su veoma postovani u Gudzaratu mada su bili meta napada od strane Hindusa prije desetak godina ali i to se smirilo ali jedino se situacija moze smiriti kad Kashmir bude predat Pakistanu i kad Pakistan bude rasporedio svoju vojsku duz Kashmirskog regiona.

Ma Mingulac bre, imaj ti osecanja za kog hoces, ali tebe niko i ne pita, a i osecanja su ti lazna!

Sacuvaj Boze da su mi lazna.ja vise volim jednog Pakistanca od bilo kojeg Bosnjaka i prije bih se izjasnio kao Pakistanac nego kao Bosnjak.Alija Izetbegovic je u Islamskoj deklaraciji napisao da se muslimani trebaju drzati Pakistana jer kaze to je jedina zemlja koja je u usponu.I zaista Pakistan je zemlja koju volim jer volim sto imaju nuklearno oruzje i sto trebaju pripojiti Kashmir svojoj zemlji.Ti Plavo Andjelce moras znati da ja kao musliman placem za Pakistan i za Saudijsku Arabiju i da moje srce lupa za Pakistanom kojeg ja volim jer Pakistan je jedna lijepa zemlja koja se samo moze zamisliti i zato nemoj pricati da su to lazna osjecanja jer me ljutis a iskreno osjecam se ponosno sto sam musliman i sto pripadam Pakistanu.

Back