Otac kažnjava brže od države

Imas konkretno pitanje, batali eskivaze:

AKO SI DELILA SAKOM I KAPOM, PA I AUTOMOBILE, KOLIKO SI SE UGRADJIVALA PO EKSKURZIJI?


Sta hoces da kazes prethodnim postom, da su direktori skola stoka jer su uzimali njihove ponude (konkurentnije, ili bolje podmazane) pre nego tvoju? To samo znaci da ste svi u istom loncu... Sta se onda pravis drugacija, kad si iz istog tanjira jela?...

BTW, zavrsih jedan od najtezih, gradjevinski, u Bg-u... tesko da tvoja Visa turisticka moze i da prismrdi tome...

:super::klap:
 
Greška, slaba ti procena... nije viša škola u pitanju:zper:

Da ne budeš usamljen i moja pogreška:rumenko:...ipak ti nisi na nivou osobe sa kojom bih uopšte htela polemisati o bilo čemu...;):bye:

Pa jel mozxesx molim te da kazxes, koliko sit i onda dobijala ako si imala para da delisx automobile?
Onda hebote ispade biti turisticxki wodicx ir aditi u agentziji bolji posao nego poslanik,profesor ili pak i tajkun :eek:
 
Greška, slaba ti procena... nije viša škola u pitanju:zper:

Da ne budeš usamljen i moja pogreška:rumenko:...ipak ti nisi na nivou osobe sa kojom bih uopšte htela polemisati o bilo čemu...;):bye:

Evo, javila se sa odgovorom...
Bitno je da se nasla ovde da prosipa pamet...
Pa joj se omaklo da je neko krao vise od nje... jos joj krivo zbog toga!
Ako su direktori krali na deci, od koga li je onda ona uzimala, zivo me interesuje?...
Pih. I takvi onda ovuda palamude...
Zamolio bih nekog od drugih clanova da joj postavi isto pitanje, pa da vidimo hoce li se udostojiti da odgovori... bilo kako sem ovako prepametno i diplomatski... da vidim da li je iko ovde na njenom nivou!
 


Š'a smešno ?:dontunderstand:...da se i mi smejemo ?:dontunderstand:

Zar ti nisi osoba koja je ovde najžešće propagirala ženske spoMzoruše i taj način , kako najlakše i najbrže uspeti u životu, unovčavajući mlados' i lepotu , bar koliko se ja sećam?:think:

To da si i prosvetni radnik pride me uopšte sada nije iznenadilo...a što li ?:whistling::zper:

...mada to uopšte i nije smešno...k'o što neko reče , dok se propagiraju uzori poput Arkana , Cece , mece i ostalih spoMzoruša , tako nam je - kako nam je:roll::thumbdown::sad2:
 
Š'a smešno ?:dontunderstand:...da se i mi smejemo ?:dontunderstand:

Zar ti nisi osoba koja je ovde najžešće propagirala ženske spoMzoruše i taj način , kako najlakše i najbrže uspeti u životu, unovčavajući mlados' i lepotu , bar koliko se ja sećam?:think:

To da si i prosvetni radnik pride me uopšte sada nije iznenadilo...a što li ?:whistling::zper:

...mada to uopšte i nije smešno...k'o što neko reče , dok se propagiraju uzori poput Arkana , Cece , mece i ostalih spoMzoruša , tako nam je - kako nam je:roll::thumbdown::sad2:

Kriminal je takvoj osobi dozvoliti rad u drzavi,a dati nekome da predaje......pa to je veci kriminal nego ubistvo djindjica :roll:
 
Š'a smešno ?:dontunderstand:...da se i mi smejemo ?:dontunderstand:

Zar ti nisi osoba koja je ovde najžešće propagirala ženske spoMzoruše i taj način , kako najlakše i najbrže uspeti u životu, unovčavajući mlados' i lepotu , bar koliko se ja sećam?:think:

To da si i prosvetni radnik pride me uopšte sada nije iznenadilo...a što li ?:whistling::zper:

...mada to uopšte i nije smešno...k'o što neko reče , dok se propagiraju uzori poput Arkana , Cece , mece i ostalih spoMzoruša , tako nam je - kako nam je:roll::thumbdown::sad2:

Sta je ovoj, ja propagirala sponzoruse??? :eek: Zeno, sta si ti pasla danas? :think: Pa, Arkan i Ceca su iz vaseg filma. :rtfm:
 
У шта се претворила тема, сукоб просветара и туризмолога....:roll:

Невероватно је како су успели од екскурзија да направе уносан бизнис и да ојаде родитеље. Ја кад сам ишла у
школу, школа ангажује аутобус, деца од куће понесу сендвиче, сокове и једини трошак, осим аутобуског
превоза, биле су улазнице за музеје. А данас су све искомерцијализовали и максимално отежали родитељима
подизање деце.
 
Poslednja izmena:
У шта се претворила тема, сукоб просветара и туризмолога....:roll:

Нвереоватно је како су успели од екскурзија да направе уносан бизнис и да ојаде родитеље. Ја кад сам ишла у
школу, школа ангажује аутобус, деца од куће понесу сендвиче, сокове и једини трошак, осим аутобуског
превоза, биле су улазнице за музеје. А данас су све искомерцијализовали и максимално отежали родитељима
подизање деце.

ja zato i nisam isxao na ekskurzije. I Mislim da bi trebalo uwek bojkotowati ako je tzena nenormalno welika.
 

Back
Top