Otac kažnjava brže od države

Sve je to tako, ali to je neka druga tema, koja takodje ima veze sa nasim drustvom koje se raspada, a kako vaspitavamo i obrazujemo decu, nista bolje ne mozemo ni ocekivati!!!

Sve je to za istu temu , prijatelju...nažalost:thumbdown:

Viđam i ja huligane kojima bih nanu naninu ali sam se nagledala još gorih ovih koji su debelo plaćeni, za naše uslove , da ih opismene i vaspitaju takođe, a sami su najgori ološ i šljam:thumbdown::evil:
 
Lazes i to debelo! Dnevnica je oko 1400 d i to bez ikakve klope. Dakle, ako je 1-dnevna, ide se u subotu ili nedelju, pa lepo izgubis ceo dan, platis rucak i uzine i ostane ti neka sica.
Savet skole (u kome su i predstavnici roditelja) odobrava dnevnice.

......sto ne napises koliki procenat vam isplacuju te kvazi - agenicije da prihvatite njihovu ponudu???:per:
 
Lazes i to debelo! Dnevnica je oko 1400 d i to bez ikakve klope. Dakle, ako je 1-dnevna, ide se u subotu ili nedelju, pa lepo izgubis ceo dan, platis rucak i uzine i ostane ti neka sica.
Savet skole (u kome su i predstavnici roditelja) odobrava dnevnice.

Ti lažeš i to najgore i nemoj meni da pričaš koja sam , sem što sam godinama i radila u turizmu , imala i svoju Agenciju koja je između ostalog bila specijalizovana i za školske ekskurzije.:lol:

Malo li sam se tada "napoklanjala " televizora, videa, čak i automobila nezajažljivim direktorima i profesorima, o dnevnicama i ucenama da ne govorim i ne vuci me za jezik, jer imam milion primera ko ste i kakvi ste, da vam normalan čovek ni gusku nacrtanu ne poveri , a ne decu da vodite na ekskurzije:evil::roll:

Eto i ti si očigledan primer Ko nam sve radi u prosveti, pa i ne bila deca ovakva...:roll:
 
Alo bre o kakvom licemerju pricamo, jesi ti to mozda video facu tipa, ili profesorke. Nije receno ime (nicije) ni razred, nista sto bi ljudima koji ne poznaju "baju" znali o kome se radi!
Pod dva sve i da su rekli sve "bajine" podatke on je tukao profesorku na casu, a ne pusio travu iza skole - a nisu rekli nista! Ja i sad nema pojma o kome se radi.
Iz posta se moze zakljuciti da je profanka bila "bauk" - pa je zbog toga dobila batine, to mu otprilike dodje kao neka opravdana uzrocno posledicna veza! Pa *** ja sam u srednjoj imao profanku iz fizike kod koje kad dobijes 2 na 3 ili 3 na 2 ides kuci pevajuci, keceva ko pleve - masinska skola - pa nikome nije palo na pamet da lesi profanku, tresli smo se od straha ko j.bne zecice (ali to su bila neka druga vremena!
Dok god klinci ne mogu biti izbaceni iz osnovne skole, dok god ocena iz vladanja ne utice na opsti uspeh, dok god se u skolama shatro sve vise uci, a iz njih izlazi sa sve manje znanja bice ovako i sve gore i gore!

Bravo :ok: :klap: :klap:
 
ljudi nisam gledao snimak,al kontam kako se mali oseca,meni je razredna u srednjoj pakovala da padnem godinu jer je bila debil a ja to nicim nisam izazvao,svake godine sam isao na popravni i ona mi je namestala i treci al sam to uwek nekao sredio,na kraju kad sam zavrsio svi su je pljuvali a kad je delila diplopme svi su se smejali,ja sam iscupao moju,jos je likusa trcala da me poljubi i da cestita a ja dignuo ruku al je nisam udario.. onda je jos zvala moju kevu i kao plakala i glumila zrtvu.... tako da klinca ne krivim za to sto je uradio... matora zeljna onoga a ne moze pa se istresa na klince.....
 
......sto ne napises koliki procenat vam isplacuju te kvazi - agenicije da prihvatite njihovu ponudu???:per:

Sad si me bas iznenadio neprijatno, ali nisi prvi danas.
Dakle, odgovoricu ti pristojno jer postujem tvoj minuli rad na ovom forumu.
Skola je duzna da raspise oglas u novinama koje pokrivaju celu Srbiju, ako se ne jave 3 agencije, raspisuje se ponovo. Tri najpovoljnije idu na Savet skole, u kom se nalaze predstavnici roditelja, lokalne samouprave, zaposlenih. Oni sve aminuju i odredjuju dnevnicu. Napisala sam da je moja bila oko 1400 d i jos je nisam dobila, iako je proslo vise od 3 nedelje.
 
Niko od vas ne zna sta je predhodilo samarima.........

U moje vreme nisi smeo profesora mrko da pogledas, a direktor je bio kao Atila bic bozji........kada se culo da se spusta stepenicama, bezali su i odlikasi i ponavljaci podjednako........

Ali, sada su druga vremena.....deca od kada znaju za sebe gledaju "idole" Legiju i Arkana........kao i lokalne djilkose, "wanna be" mangupe kakvih ima u svakom selu u Srbiji.......i niko im nista ne moze.......

Zato se nije cuditi ovom samaranju hemicarke, jer sam siguran da toga po srbiji ima jos, samo nije snimljeno kamerom.......koliko je profesora dobilo batine na putu do kuce , u nekom mracnom hodniku , to niko ne zna...........

Dripca treba kazniti , naravno........ali, treba preispitati i koji je razlog sto je decko pukao.....ima profesora koji su zasluzili batine samo tako.....i samo ih godine ili dnevnik cuva da ih zasluzeno neko ne sutira tri puta dnevno.......kao raspop Bane.....

:ok: Ja danas častim...za sve pare:lol:
 
Sad si me bas iznenadio neprijatno, ali nisi prvi danas.
Dakle, odgovoricu ti pristojno jer postujem tvoj minuli rad na ovom forumu.
Skola je duzna da raspise oglas u novinama koje pokrivaju celu Srbiju, ako se ne jave 3 agencije, raspisuje se ponovo. Tri najpovoljnije idu na Savet skole, u kom se nalaze predstavnici roditelja, lokalne samouprave, zaposlenih. Oni sve aminuju i odredjuju dnevnicu. Napisala sam da je moja bila oko 1400 d i jos je nisam dobila, iako je proslo vise od 3 nedelje.

Ma zezam se , bre.......sta se odmah ljutis.....;)
 
ljudi nisam gledao snimak,al kontam kako se mali oseca,meni je razredna u srednjoj pakovala da padnem godinu jer je bila debil a ja to nicim nisam izazvao,svake godine sam isao na popravni i ona mi je namestala i treci al sam to uwek nekao sredio,na kraju kad sam zavrsio svi su je pljuvali a kad je delila diplopme svi su se smejali,ja sam iscupao moju,jos je likusa trcala da me poljubi i da cestita a ja dignuo ruku al je nisam udario.. onda je jos zvala moju kevu i kao plakala i glumila zrtvu.... tako da klinca ne krivim za to sto je uradio... matora zeljna onoga a ne moze pa se istresa na klince.....

Ti si kreten. Sedam profesora ga mrzi i pakuje mu popravni... :roll:
 
Sandrina i dalje mi nije jasno zasto si im davala.
Vise te je kostalo davanje poklona,nego odlazak na ekskurzije.


Zato Slavka što je tržište pregušeno svakakvim likovima koji su se nakotili i pootvarali T.Agencije...proda tata bika i otvori svojoj ćeri/sinu Agenciju da se dete malo izluftira.:roll:

E kada se konkuriše za rad sa Školom i ovakvi su u igri i da bi neko ko zaista zna i profesionalno obavlja taj posao, uopšte i došao u kombinaciju, prvo treba zeleno svetlo od odgovornog , u ovom slučaju direktora škole ili nekog od profesora kojeg zaduže za ekskurzije i dolazi do ucenjivanja najstrašnijeg...eto zašto ukratko...nema drugog načina:evil:
 
Ti lažeš i to najgore i nemoj meni da pričaš koja sam , sem što sam godinama i radila u turizmu , imala i svoju Agenciju koja je između ostalog bila specijalizovana i za školske ekskurzije.:lol:

Malo li sam se tada "napoklanjala " televizora, videa, čak i automobila nezajažljivim direktorima i profesorima, o dnevnicama i ucenama da ne govorim i ne vuci me za jezik, jer imam milion primera ko ste i kakvi ste, da vam normalan čovek ni gusku nacrtanu ne poveri , a ne decu da vodite na ekskurzije:evil::roll:

Eto i ti si očigledan primer Ko nam sve radi u prosveti, pa i ne bila deca ovakva...:roll:

Nemoj da pocnemo o vam u Agencijama... nije to za ovu temu...
Uglavnom, vi ste sljam osam do deset puta gori od profesora...
Nego, koliko li ste zaradjivali na tim ekskurzijama kad si i sakom i kapom grebala da je dobijes?!?... Delila AUTOMOBILE, ej!!!
Koliko li ste se vi ugradjivali, a?...
Radio sam pri studentskom ZPU na organizaciji apsolventskih ekskurzija par godina, namazani ste vi, i to sa obe strane... tako da ove odgovore vec znam, samo izvoli, budi covek pa ih prezentuj narodu ovde...
I obicno po profesorima i pljuju oni koji nisu ni prosli pored neke iole ozbiljnije skole...:dash:
Sram te bilo, jos si nasla nekog ovde da pljujes...
 
ljudi nisam gledao snimak,al kontam kako se mali oseca,meni je razredna u srednjoj pakovala da padnem godinu jer je bila debil a ja to nicim nisam izazvao,svake godine sam isao na popravni i ona mi je namestala i treci al sam to uwek nekao sredio,na kraju kad sam zavrsio svi su je pljuvali a kad je delila diplopme svi su se smejali,ja sam iscupao moju,jos je likusa trcala da me poljubi i da cestita a ja dignuo ruku al je nisam udario.. onda je jos zvala moju kevu i kao plakala i glumila zrtvu.... tako da klinca ne krivim za to sto je uradio... matora zeljna onoga a ne moze pa se istresa na klince.....

Joooooooooj e ajde molim te ne lupaj gluposti!!!

I ja sam imala takve profesore koji kad nisam bila na casu delili mi keceve umesto neopravdanog
i sta sad? Njihova stvar i MOJ problem....

stvar je u tome sto su deca danas uzasno razmazena i stalno nesto kukaju i tatica ce da im sredi ocene i mamica a ne razmisljaju da malo i treba samo da se potrude oko ocena
TI AKO IMAS MAKAR dvojke i znas za dvojku TEBI NIKO NE MOZE NISTA DA PAKUJE!!!!!

Uvek je neko drugi kriv :dash:
 
Nemoj da pocnemo o vam u Agencijama... nije to za ovu temu...
Uglavnom, vi ste sljam osam do deset puta gori od profesora...
Nego, koliko li ste zaradjivali na tim ekskurzijama kad si i sakom i kapom grebala da je dobijes?!?... Delila AUTOMOBILE, ej!!!
Koliko li ste se vi ugradjivali, a?...
Radio sam pri studentskom ZPU na organizaciji apsolventskih ekskurzija par godina, namazani ste vi, i to sa obe strane... tako da ove odgovore vec znam, samo izvoli, budi covek pa ih prezentuj narodu ovde...
I obicno po profesorima i pljuju oni koji nisu ni prosli pored neke iole ozbiljnije skole...:dash:
Sram te bilo, jos si nasla nekog ovde da pljujes...


:sad2: Eto daBogda ti kao ja samo prošao pored neke ozbiljne škole i biće ti dobro:per:

Pročitaj moj prethodni post o tome ko sve ima i otvara Agencije , pre no što i mene nahraniš time što se ne jede, a onda možemo nastaviti diskusiju ravnopravno;):D
 
Zato Slavka što je tržište pregušeno svakakvim likovima koji su se nakotili i pootvarali T.Agencije...proda tata bika i otvori svojoj ćeri/sinu Agenciju da se dete malo izluftira.:roll:

E kada se konkuriše za rad sa Školom i ovakvi su u igri i da bi neko ko zaista zna i profesionalno obavlja taj posao, uopšte i došao u kombinaciju, prvo treba zeleno svetlo od odgovornog , u ovom slučaju direktora škole ili nekog od profesora kojeg zaduže za ekskurzije i dolazi do ucenjivanja najstrašnijeg...eto zašto ukratko...nema drugog načina:evil:

Razumem borba za opstanak na trzistu.E ,tu vidis opet nista nije uradila ni Inspekcija.
 
:sad2: Eto daBogda ti kao ja samo prošao pored neke ozbiljne škole i biće ti dobro:per:

Pročitaj moj prethodni post o tome ko sve ima i otvara Agencije , pre no što i mene nahraniš time što se ne jede, a onda možemo nastaviti diskusiju ravnopravno;):D

Imas konkretno pitanje, batali eskivaze:

AKO SI DELILA SAKOM I KAPOM, PA I AUTOMOBILE, KOLIKO SI SE UGRADJIVALA PO EKSKURZIJI?

Sta hoces da kazes prethodnim postom, da su direktori skola stoka jer su uzimali njihove ponude (konkurentnije, ili bolje podmazane) pre nego tvoju? To samo znaci da ste svi u istom loncu... Sta se onda pravis drugacija, kad si iz istog tanjira jela?...

BTW, zavrsih jedan od najtezih, gradjevinski, u Bg-u... tesko da tvoja Visa turisticka moze i da prismrdi tome...
 

Back
Top