Osvajaci na duge staze...

Evo i mog komentara, mene je odusevilo romanticno muvanje, mislim da se zove film"ZLATNA PALMA ZA DVE BITANGE I RIBICU", ali to je samo film.
U stvarnosti je malo drugacije, sve devojke sa kojima sam bio brzo smo se smuvali, a neke koje su mi se isto tako svidjale i koje sam dugo muvao, slao cvece i mnoga druga iznenadjenja nikad nisam osvojio, zakljucio sam ili se nekom dopadnes odmah i smuvas se ili mu se ne dopadnes i tu ne pomaze ni romantika ni bilo sta. U bre ljudi, sad zakljuci da bi ja trebao da verujem u ljubav na prvi pogled......
 
penelopa*:
Fakat je da muskarci misle da curu vise ne mogu osvojiti udvaranjem ni na jedan nacin. Slusaj samo njihove komentare,da ako nemaju kola itd. itd. nemaju sta da traze!
Mislis li da stvari stvarno tako stoje??? Pa hajde ubedimo ih da nije tako...da nam srca i dalje vape za neznostima,za princem iz bajke. One kojima je ipak sve u lovi neka zaobidju ovu temu,da nam ne rezocaravaju decake. ;)


E bash mi zapade ko trn za oko ovaj post. Citajuci ga, osetio sam vrhunsko licemerje, i stavove koji su susta suprotnost mentalitetu riba koje se srecu u stvarnom zivotu. Vidis, pohvatao sam tvoj kontext iz drugih postova-ti nisi ta prica, danas su upravo devojke te koje su preopterecene kolima i parama, i vecinu -SVE! dobre ribe zahtevaju to kao preduslov za sansu da je osvojis. Dakle neces ti kolima i parama da je imas, vec mozda, ali bez toga si ciao.
A taj princ iz bajke sto ga spominjes, sta je on nego mladic kao i drugi u kraljevstvu samo sto ima najboljeg konja(kola), veliki zamak (nekretnine) i moc (vlast). I onda pricati " nama ne trebaju pare vec neznost "... isti kalup nazalost, isti.
 
TashaaAAa:
Uh ima ih koliko hoces...ali dobro u pravu si danas je redak slucaj da neko kaze da je takav.Skrenuli smo sa teme!

Nismo skrenuli sa teme. Pare i kola su danas sustina udvaranja, tako da smo pogodili u centar. Necemo sada traziti iglu u plastu sena-neke promile kojima nije bitno..., govorim o utisku u celini. Ja josh ne vidoh preteranu ribu sa deckom koji nema kesh i kola, a ti?
 
Enfroz2891.:
Tuzno ali istinito...nema se shta dodati.
To uglavnom misle oni koji ništa ne smuvaju i to periodično... Danas misle da je smaranje, juče misle da je romantika, sutra da moraju da budu bezobrazni, pa se pojedoše gde greše. Rekoh jednom i opet ću - ništa gore od smaranja. Ako nema nikakve, ali nikakve osnove tip jednostavno prerasta u paćenika, ako ima ubiće je svojim smaranjem.
Ali ono, možda stvarno neke to vole, ko zna... Veliki je ovaj svet... Blabla
 
moze_bolje:
Nismo skrenuli sa teme. Pare i kola su danas sustina udvaranja, tako da smo pogodili u centar. Necemo sada traziti iglu u plastu sena-neke promile kojima nije bitno..., govorim o utisku u celini. Ja josh ne vidoh preteranu ribu sa deckom koji nema kesh i kola, a ti?
Ne znam da li više mrzim dečake koji voze tatina kola ili klince koji vape za tim kolima kako bi nešto smuvali. Gade mi se takvi ljudi pfuj
Mozak im je truo
E, ali ja nisam "preterana riba", tj. verovatno jesam kada stavim količinu šminke i posvetim baš toliko vremena svom izgledu koliko to rade "preterane ribe".....
WTF je preterana riba? Blajhana plavuša sa silikonima, u leopardovom krznu? :confused:
 
Ali, ako ćemo iskreno, poznajem jednu na desetak devojaka kojoj kola, novac i njegov posao zaista predstavljaju "nešto", dakle ne devojku koja se zaljubi u njegov novac već koja smatra da je "muškarac onaj koji ima i ume", vrlo jednostavno učeno hiljadama godina unazad... Kao kad tip meri devojku prema veštini brisanja podova, peglanja i kuvanja :lol:
 
Banshee:
kako ovde nema vise muvanja,flertovanja,iscekivanja.kako je gotovo sramota imati npr decka a ne jebaca...kako su emocije prema voljenoj osobi glupe,a kako je sve samo seks.i kako se sve svodi na das ne das,oces neces.
al to je jer su i drzava,i ljudi i moral u qrcu...i tako...
ma sve to nije razlog da konkretni ljudi budu u qrcu.
ne treba dozvoliti da okolina presira i boji licne, intimne izbore.

uzgred - ja verujem u nove klinke i klince. bilo je mnogo gore pre samo 6 godina... ovog proleca su po BG parovi koji se zaljubljeno drze za ruke. hajde cik to da vidis recimo 98, ili 99.

ljudska priroda je uvek ista. i ljubav i potreba za njom je uvek ista.
 
usamljeni_vuk:
Pretpostavljam da je ova tema prozvakana mali milion puta ali voleo bih da ova bude malo drugacija od ostalih.
Tj. ajde da mi malo stariji (a verujem da nas ima podosta na ovom forumu) naucimo ove klince kako se zavodi i osvaja srce suprotnog pola.
Vidim da ovi klinci imaju strasne pristupe tipa "mala, daj pic** znam da imas" i slicne gluposti i onda skupljaju zube po podu i cude se zasto su odbijeni.
Kad cujem tako nesto samo se zapitam "Boze, kuda ide ovaj svet.."
U moje vreme je to bilo gotovo nezamislivo reci...

Voleo bih da se jave malo stariji forumasi pa da pokazemo ovim klincima kako se to radilo prije a neka se i oni jave pa da cisto usporedimo nacine zavodjenja ili ti muvanja ili barenja ili kako god hocete.

p.s. iako je tema verovatno bila, nadam se da nece biti zakljucana! ;)


Usamljeni Vuce... mozda danas i jeste problem u tome da se sve izvitoperilo pa stari vukovi imaju tendenciju da uce jaganjce :D
 
Banshee:
ti si neki baso verzija 2.0,a? :?
Cuj neki...

Lexa:
Ne znam da li više mrzim dečake koji voze tatina kola ili klince koji vape za tim kolima kako bi nešto smuvali. Gade mi se takvi ljudi pfuj
Mozak im je truo
E, ali ja nisam "preterana riba", tj. verovatno jesam kada stavim količinu šminke i posvetim baš toliko vremena svom izgledu koliko to rade "preterane ribe".....
WTF je preterana riba? Blajhana plavuša sa silikonima, u leopardovom krznu? :confused:

Ja idem peske i lepo mi je, ne patim ni za cim ali ne prelazim preko lazi da ribama to nije vazno, tj da moze bez kola i kesha -ljubav itd. One su te koje pate za tim, i to je fakat. A jos kada vidim svezih 4 primera, ne bih pisao sada, sustina je kako koji drug sedne u kola evo i on naso devojcicu za par nedelja... a ranije konstantno banana.
Ne cini sminka i farba prereranu ribu vec njen sharm, figura i crte lica, dzaba sminka ako to nije lepo i zgodno, al ako ti je lakshe...ok.

Lexa:
Ali, ako ćemo iskreno, poznajem jednu na desetak devojaka kojoj kola, novac i njegov posao zaista predstavljaju "nešto", dakle ne devojku koja se zaljubi u njegov novac već koja smatra da je "muškarac onaj koji ima i ume", vrlo jednostavno učeno hiljadama godina unazad... Kao kad tip meri devojku prema veštini brisanja podova, peglanja i kuvanja :lol:

Ne govorim ja o devojkama, vec o lepim devojkama, a to nije isto. Lako je imati devojku ali tesko je imati lepu... a kada pricamo o lepim taj broj je pre 999/1000. Ne pada mi na pamet da se cimam i trazim tu iglu u plastu sena, da dubim na trepavici, sacekacu da zavrsim ovaj fax i onda cu kad pocne da kaplje da uzmem ono sto mi pripada po danasnjim ludim vrednostima...
 
moze_bolje:
E bash mi zapade ko trn za oko ovaj post. Citajuci ga, osetio sam vrhunsko licemerje, i stavove koji su susta suprotnost mentalitetu riba koje se srecu u stvarnom zivotu. Vidis, pohvatao sam tvoj kontext iz drugih postova-ti nisi ta prica, danas su upravo devojke te koje su preopterecene kolima i parama, i vecinu -SVE! dobre ribe zahtevaju to kao preduslov za sansu da je osvojis. Dakle neces ti kolima i parama da je imas, vec mozda, ali bez toga si ciao.
A taj princ iz bajke sto ga spominjes, sta je on nego mladic kao i drugi u kraljevstvu samo sto ima najboljeg konja(kola), veliki zamak (nekretnine) i moc (vlast). I onda pricati " nama ne trebaju pare vec neznost "... isti kalup nazalost, isti.

Respect...Potpuni...
 
moze_bolje:
Nismo skrenuli sa teme. Pare i kola su danas sustina udvaranja, tako da smo pogodili u centar. Necemo sada traziti iglu u plastu sena-neke promile kojima nije bitno..., govorim o utisku u celini. Ja josh ne vidoh preteranu ribu sa deckom koji nema kesh i kola, a ti?

nisi video mene sa mojim dečkom.. :grin: 8-) ;-)
 

Back
Top