Harač na seks

U nekim situacijama sam već znao da muljam s tim. Imao sam neku žensku za vratom (nije mi se sviđala), baš me ono stalkala i htela da namami u svoju kućicu od medenjaka.

Svašta sam joj suptilno nabacivao da je odvratim, ne znam kakve sve subliminalne poruke, kako idem stalno kod doktora zbog raznih bolesti. Ništa nije pomoglo. I onda sam onako mahinalno rekao da imam mikropenis, znaš one likove što bacaju takve glupe fore i glume neku očajnost. To sam hteo, dotle je bilo došlo. Sam Bog me pogledao, nakon toga se više nije javljala, nestala kao aluminijum pored naših prijatelja Roma.
Sto su to glupe fore? Meni je to omiljena. Svakoj kazem da imam mikropenis kad me pita cine se bavim.
 
Mi ovde krojimo zakon.

Ona ne mora da zna za to. Osim ako nije računovođa i vodi nam knjige, no to je već edge case.
A sta ako neko zatrazi da ta lista sa nosiocima mikropenisa bude javna da bi zene unapred znale na cemu su? 🙃
Zakon mora biti jasan i transparentan. Da se zna ko je i zasto oslobodjen placanja poreza. 🙃


Izvinjavam se za greske u tipkanju. U brzini i sa mobilnog.
 
Pa da. Promocija muskaraca sa mikropenisima u drustvo. Imaju i statistike da muskarci koji su manje uspesni u ljubavi isto su neuspesni na poslu, bivaju diskriminisani i cesto mobingovani. Treba da kontaktiramo neku NVO da da pare da to fiksujemo.
Sve je to u redu, ako se zaista radi o takvim muskarcima. Inace bi bilo protivzakonito. 🙃
 

Back
Top