Harač na seks

Bilo bi lepo da postoji neka kompenzacije, ravnoteza u svemiru, za celozivotnu patnju koju nam je sudba namenila, ali olaksice od stvari koje bi mogle biti drustveno korisne za ostatak populacij, nije resenje.

Zapravo, nisam siguran da, uopste, moze da postoji nesto sto bi moglo da bude olaksanje/kompenzcija za celozivotnju patnju koju trpimo.

Naprimer ovde, ja sam, naivno, ne nadao, nego vec bio, skoro, siguran, da cu dobiti koji par sisa na PP, a dobih samo jedan...
Ali zato, dvojica koji su u "Licnim Erotskim", fotografijama nagovestili da bi mogli imati 18+, su za 3 dana dobili od 17 razlicitih forumasica... Sise i sve ostalo...

Tako da...
 
Poslednja izmena:
Bilo bi lepo da postoji neka kompenzacije, ravnoteza u svemiru, za celozivotnu patnju koju nam je sudba namenila, ali olaksice od stvari koje bi mogle biti drustveno korisne za ostatak populacij, nije resenje.

Zapravo, nisam siguran da, uopste, moze da postoji nesto sto bi moglo da bude olaksanje/kompenzcija za celozivotnju patnju koju trpimo.

Naprimer ovde, ja sam, naivno, ne nadao, nego vec bio, skoro, siguran, da cu dobiti koji par sisa na PP, a dobih samo jedan...
Ali zato, dvojica koji su u "Licnim Erotskim", fotografijama nagovestili da bi mogli imati 18+, su za 3 dana dobili od 17 razlicitih forumasica... Sise i sve ostalo...

Tako da...
P ima nesto sto je i procena karaktera. Znam na pr par likova koji su bili ono - pa klasican tip geeka. Asocijalni do bola. I cim su dobili nesto prstora i to na igru - ma cool je on, super lik hvale za boost, postane gowance. Hocu da kazem, pitanje je kakav bi bio da imas 17 sisa na pp-u. . Po meni je to procena karaktera - ne da li si yebac, nego da li umes da odbijes zensku kad se nudi na tacni. Ako ne umes - malo si gowance.
Hocu da kazem da me boli doope za to sto neki ljudi ne yebu, nego je vise iz opste socio perspektive Zasto? Jer ima stvari u zivotu vrednijih od ******. I kojima je pichka prioritet za mene su mali ljudici. Ovaj drugi, e to je za postovanje. To je covek a ne zivotinjica.
 

Back
Top