Osvajaci na duge staze...

gossca:
Nacin udvaranja ima svoje specificnosti u razlicitim vremenskim periodima...
Udvaranje nije odlika starih vremena, vec se nacin udvaranja menja kroz vreme...


Fakat je da muskarci misle da curu vise ne mogu osvojiti udvaranjem ni na jedan nacin. Slusaj samo njihove komentare,da ako nemaju kola itd. itd. nemaju sta da traze!
Mislis li da stvari stvarno tako stoje??? Pa hajde ubedimo ih da nije tako...da nam srca i dalje vape za neznostima,za princem iz bajke. One kojima je ipak sve u lovi neka zaobidju ovu temu,da nam ne rezocaravaju decake. ;)
 
penelopa*:
Fakat je da muskarci misle da curu vise ne mogu osvojiti udvaranjem ni na jedan nacin. Slusaj samo njihove komentare,da ako nemaju kola itd. itd. nemaju sta da traze!
Mislis li da stvari stvarno tako stoje??? Pa hajde ubedimo ih da nije tako...da nam srca i dalje vape za neznostima,za princem iz bajke. One kojima je ipak sve u lovi neka zaobidju ovu temu,da nam ne rezocaravaju decake. ;)
...that is very sweet answer... :wink:
 
penelopa*:
Fakat je da muskarci misle da curu vise ne mogu osvojiti udvaranjem ni na jedan nacin. Slusaj samo njihove komentare,da ako nemaju kola itd. itd. nemaju sta da traze!
Mislis li da stvari stvarno tako stoje??? Pa hajde ubedimo ih da nije tako...da nam srca i dalje vape za neznostima,za princem iz bajke. One kojima je ipak sve u lovi neka zaobidju ovu temu,da nam ne rezocaravaju decake. ;)

ok ti je to za lovu i kola...strasno je sto takvi muskarci misle da su interesantni...
al' bre ovo drugo ti je...'bes princeve,ti su ti najgori,ostave ti konja,a oni u krevet kod druge ;)
 
Kad_LupimLupim:
Mlatis praznu slamu. Danas su se vremena mnogo promenila. Mnogo klinki veruje da nisi cool i IN, ako nemas stalno uz sebe јebacha nekog, frajera, par budala koje stalno trckaraju, kress kombinaciju i sl... tako da je recept na koji padaju u zalosno velikom broju slucajeva: Ne јebe lep, nego uporan. Rechitost i gestovi vise ne osvajaju, samo beskrajno smaranje.

Kao shto si i sam spomenuo, verujem da su klinke u pitanju, jer je boldovani deo rechenice, zaista glupost gledano iz perspektive poprilichno normalne devojke.
Pametna devojka ce naravno staviti akcenat na tvoju pamet, i gestove. Pa shta ce bez tvog mozga. Shutnula bi te posle par dana, ako ne mozesh da joj parirash intelektualno...
 
Butterflies And Hurricane:
Kao shto si i sam spomenuo, verujem da su klinke u pitanju, jer je boldovani deo rechenice, zaista glupost gledano iz perspektive poprilichno normalne devojke.
Pametna devojka ce naravno staviti akcenat na tvoju pamet, i gestove. Pa shta ce bez tvog mozga. Shutnula bi te posle par dana, ako ne mozesh da joj parirash intelektualno...

Desetka za Leptiricu...podapisujem...kod mene ne bi prosao ni za voznju do kuce u jednom pravcu, a kamo li dalje od toga... :lol:
 
usamljeni_vuk:
Pretpostavljam da je ova tema prozvakana mali milion puta ali voleo bih da ova bude malo drugacija od ostalih.
Tj. ajde da mi malo stariji (a verujem da nas ima podosta na ovom forumu) naucimo ove klince kako se zavodi i osvaja srce suprotnog pola.
Vidim da ovi klinci imaju strasne pristupe tipa "mala, daj pic** znam da imas" i slicne gluposti i onda skupljaju zube po podu i cude se zasto su odbijeni.
Kad cujem tako nesto samo se zapitam "Boze, kuda ide ovaj svet.."
U moje vreme je to bilo gotovo nezamislivo reci...

Voleo bih da se jave malo stariji forumasi pa da pokazemo ovim klincima kako se to radilo prije a neka se i oni jave pa da cisto usporedimo nacine zavodjenja ili ti muvanja ili barenja ili kako god hocete.

p.s. iako je tema verovatno bila, nadam se da nece biti zakljucana! ;)

bas sam juce komentarisala sa nekim.
kako ovde nema vise muvanja,flertovanja,iscekivanja.kako je gotovo sramota imati npr decka a ne jebaca...kako su emocije prema voljenoj osobi glupe,a kako je sve samo seks.i kako se sve svodi na das ne das,oces neces.
al to je jer su i drzava,i ljudi i moral u qrcu...i tako...
 
ajd iskren da budem...
izasao ja jednom u grad sa drustvom i dogovorili smo se da se ponasamo kao kreteni, kao polumozgasi, da imamo takav stav, recnik, aroganciju itd...izdrzali smo oko sat vremena...posle nas bilo blam..ALI!
otisli smo dakle u disko klub...i ZLO!..ja sam za pola sata uzeo 4 broja telefona...a i ova dvojca su bili tu negde...zakljucak: NEMA ZAKLJUCKA!...tacnije meni nista nije jasno od te veceri..
bljuv
 
ALTEC:
ajd iskren da budem...
izasao ja jednom u grad sa drustvom i dogovorili smo se da se ponasamo kao kreteni, kao polumozgasi, da imamo takav stav, recnik, aroganciju itd...izdrzali smo oko sat vremena...posle nas bilo blam..ALI!
otisli smo dakle u disko klub...i ZLO!..ja sam za pola sata uzeo 4 broja telefona...a i ova dvojca su bili tu negde...zakljucak: NEMA ZAKLJUCKA!...tacnije meni nista nije jasno od te veceri..
bljuv


Bas mi prica mali od komsije.
On nema sta nije prosipao pred curama, i sto je najgore na sve to padaju.

Secam se, kaze on curi "mala, bio bi s tvojim bratom samo da budem blizu tebe"
mala pala k´o kruska...jos su zajedno. :-)
 
penelopa*:
Fakat je da muskarci misle da curu vise ne mogu osvojiti udvaranjem ni na jedan nacin. Slusaj samo njihove komentare,da ako nemaju kola itd. itd. nemaju sta da traze!
Mislis li da stvari stvarno tako stoje??? Pa hajde ubedimo ih da nije tako...da nam srca i dalje vape za neznostima,za princem iz bajke. One kojima je ipak sve u lovi neka zaobidju ovu temu,da nam ne rezocaravaju decake. ;)
Slazem se. Mislim da zaista treba neko da im objasni da lova nije ono za cim zene ceznu.
Mislim da ih te zenske price o vaznosti velicine penisa i kolicine love samo obeshrabruju.
Razumem muskarce, puno je danas zena sa poremecenim vrednostima..
 
Uuuuuuuu.......ova tema je ...previse opsirna.....hmm

Danas mlada devojcica ni ne zna na sta treba da padne...podjimo od toga-gleda TV,mozda neku (necu da imenujem)odredjenu televiziju...a tamo sve gole,bose,silikonske,lice na cecu i karleusu..i sta ona misli-da tako treba da izgleda i da tako treba da trepce okicama i to je to-ne zna vise nista ...i ona to radi.Inace svaka druga pesma(koje su "hitovi")ima tekst:"bolje ti je samnom nego s njom..bla,bla..jadna tvoja prevarena zena..bla,bla..moje gacice..bla,bla..itd.itd..)i ona misli da je to ok.Danas su "tipovi-krimosi" u fazonu(nekazem ja -ja volim kako uglavnom svi oni izgledaju,ali ne volim kako se ponasaju..)-tako da ni oni ne znaju koji je to "fin nacin muvanja"..(a i sto bi ga ucili kad im i ovo ima prodju..,jel`..)ali nasa mlada devojcica to ne zna i samim tim misli da je to normalno...i eto ti spoja..hoces-neces..
A sa druge strane..oni sa vise pameti,maste i uglavnom manje kesa..vise po parkovima,po igraonicama,po lokalnim kaficima.(a tamo ima mali % devojaka,tj, meri se u promilima nego ne znam gde je to na tastaturi..)tako da su ti momci -sami,a njihova masta neiskoriscena.
Mada,ima izuzetaka..ne sme se generalizovati..
Tj. problem je u tome da..nepostoji medij,casopis,radio stanica...nista dostupno svima gde bi mladi ljudi videli (a samim tim i naucili) sta su to prave vrednosti...nego misle da je ispravno ono sto im tutkaju svi ,svaki dan, pod nos.
Dal sam u pravu.. 8-)
 
gossca:
Slazem se. Mislim da zaista treba neko da im objasni da lova nije ono za cim zene ceznu.
Mislim da ih te zenske price o vaznosti velicine penisa i kolicine love samo obeshrabruju.
Razumem muskarce, puno je danas zena sa poremecenim vrednostima..

Ne ceznu zene za lovom, nego za tipom koji ima love, jer ako same raspolazu novcem brzo ga potrose.
 
Eeee...da...
podjimo od ovog foruma...
Jel ovo Ljubav & Sex ili Sex & Sex...-pogledajmo spisak tema
I eto ,opet sam se prozvala,iako se ovaj forum zove tako -ljubav&sex , ja sam stekla utisak ,posto sam se javila sa "ljubavnim problemom",a ne sexualnim da vas smaram....aaaaaaaaaa........... :shock:
a da sam pisala o na primer tome da..da...da...mi date savet koje sexualno pomagalo da koristim sa svojim deckom ....ili...devojkom,mozda......tema bi mi bila PREBUKIRANA.....
Dal sam ja to opet u pravu..... ;-)
 
Znam da sam smorila,ali problem je vrlo dubok i veoma bitan...na pr. kad ja jednog dana(ako bude bilo tako) budem imala svoju decu,recimo cerku...od cega cu se plasiti..da ne izgubi nevinost u 8oj god.,ili da misli da je ok spavati sa ozenjenim,ili ce tad biti ok da bude *****-glumica jer su bitne pare a ne ljubav..jer dotle doseze problem..nije samo stvar u nacinu muvanja...jer ni muvanja nisu samo zbog dopadanja i ljubavi..
Da zakljucim ove moje odgovore..dragi tinejdzeri..prilazite samo onima koji vam se dopadaju,a ne onima koji su smekeri-ribe ili imaju pare,radite i govorite ono sto bi voleli i vama da rade i kazu,slusajte srce a ne ono sto je moderno i in,drzite do sebe i verujte u sebe,nije uvek "sto u izlogu-to u radnji",...u osnovi svi smo mi isti..samo imamo drugaciji pristup,ali svima je ljubav-dusevna hrana..nije ni glupo ni ruzno ..i bas jeste u fazonu biti originalan i romantik i to nije sramota a nije ni odraz slabosti...
 

Back
Top