Ostaviti ga napaljenog...

brate, sestro
Biografija:
Ja sam oprezna malo varljiva nikad dosadna lako zapaljiva. Mafijasica
Mesto:
Uzice, Beograd
Interesovanja:
Citanje knjiga, slusanje muzike i setnja
Zanimanje:
manekenka, geograf, psihijatar i politicar
:lol:

Nije moglo jos da stane u biografija i ovo: Znaj da lazem te kada kazem da ja sam tako opasna nepredvidiva ako verujes ti preterujes to je samo ta moja taktika.
 
Drage moje pitanje za vas:
Da li ste ikada napalile frajera da izludi, digle mu ga maksimalno i onda ga ostavile neobavljena posla.Ono...ah, ipak se ne bi ebala,ne bi ni pusila,ni izdrkala.Jbg..snadji se sam.

jesam par puta, ali nenamerno... jednom sam probala namerno to da uradim, ali nije mi uspelo... :roll: mislim, kako uopshte izvesti to da nekoga max nalozish, a da ti ostanesh hladna...? :-?
 
jesam par puta, ali nenamerno... jednom sam probala namerno to da uradim, ali nije mi uspelo... :roll: mislim, kako uopshte izvesti to da nekoga max nalozish, a da ti ostanesh hladna...? :-?

Pa, chini mi se da je jasan cilj takvog dela, da se osvetish za neshto( jer je zaboravio godishnjicu), da ga nauchish pameti( da ne pravi ljubomorne scene bez potrebe) i slichno... Onda i nije poenta u tome jesi li ti nalozena ili nisi., vazno da ga boli!!! ;-)
 
Kako to ide... zamislite situaciju:
Kada lik istartuje dve devojke sa providnom spikom i planom u glavi da ih obe povali isto veche, zajedno sa svojih 5 ortaka tako shto je od tate dobio balon domace shljive.....
Onda se ortaci urokaju, jer kapiraju da ce se devojke napiti od 1 chashce (LOL!), zatim 5-orica odu na lalanje mrtvi i ostane taj jedan :) koji se dvoumi (ne zna koju bi pre)...
Kazna za takvog maloumnika je naravno... bol u testisima posle vishechasovne erekcije nichim ublazhene 8-)
Shto da ne?
 

Back
Top