Ostaviti ga napaljenog...

jao bedak..... to je trebalo da bude moj prvi put..... medjutim, mama me zvala da dodjem na ruchak i... ja.. pa mislim.. kako to recji? ˝za pola sata - sat mama, znash sad gubim nevinos'..˝
i tako... bash bzvz....
dechko se bash naljutio....
ok.. nije moja mama neki kreten i il neshto... al qvala je supu od paradajza..
:D
pazi razlog..supa od paradajza..vrh brate:lol:
 
Drage moje pitanje za vas:
Da li ste ikada napalile frajera da izludi, digle mu ga maksimalno i onda ga ostavile neobavljena posla.Ono...ah, ipak se ne bi ebala,ne bi ni pusila,ni izdrkala.Jbg..snadji se sam.

Nadam se da nisam. Mozda jesam nekog pacenika. Ali pacenici i jesu tu da ih za ebavas ako se vec postavljaju na volej odnosno kad traze djavola, odnosno kad nisu svesni gde im je mesto.
 
Nadam se da nisam. Mozda jesam nekog pacenika. Ali pacenici i jesu tu da ih za ebavas ako se vec postavljaju na volej odnosno kad traze djavola, odnosno kad nisu svesni gde im je mesto.

brate, sestro



Biografija:
Ja sam oprezna malo varljiva nikad dosadna lako zapaljiva. Mafijasica
Mesto:
Uzice, Beograd
Interesovanja:
Citanje knjiga, slusanje muzike i setnja
Zanimanje:
manekenka, geograf, psihijatar i politicar

:lol:
 
Da,kada sam bila klinka..........ne secam se koji je bio razlog,mislim da me je u tom trenutku neka njegova izjava iznervirala,pa sam ja namerno odustala od svega.............ali nemam naviku da tako nesto radim.........uostalom ni meni onda nije bas svejedno,kada ga vidim onako napaljenog,spremnog za razne akcije da zaboravim na sve.
 
brate, sestro



Biografija:
Ja sam oprezna malo varljiva nikad dosadna lako zapaljiva. Mafijasica
Mesto:
Uzice, Beograd
Interesovanja:
Citanje knjiga, slusanje muzike i setnja
Zanimanje:
manekenka, geograf, psihijatar i politicar

:lol:

eto.. tako smo saznali da glupkasta chita! :lol:
omiljena knjiga: ˝Barbie: Her Life & Times and the New Theater of Fashion˝ by Billy Boy
a svestrana je.. druga je ˝Peca i njegov bager˝....
 
O kako je ovo kvarno ...
a093.gif

Ženska posla, laci.....Premazane su te svim bojama....I one što deluju iskusno ,a ponajviše one ''mlade i neukusne'':lol:
 

Back
Top