ostavila me cura iako nam je bilo lepo

Ljudi vasa pomoc mi je neophodna.Molim vas pomozite mi.Bio sam sa jednom curom i ona me je ostavila navodno jer ona ima neke probleme.Ali tvrdi da joj je sa mnom bilo najlepse i da joj je mnogo krivo zbog naseg raskida.Zato mi raskid pada jos teze.Ona sada ima decka ali mi kaze da nije nista ozbiljno.Hoce da se vidimo sutra i da mi sve lepo objasni.Kako da se ponasam u sutrasnjem razfovoru?Kako da joj pokazem koliko mi je stalo do nje?da li da joj poklonim nesto?pomagajte ljudi.

Ako te ona ne pozove da sednete u neki kafic, snadji se za pare ako nemas, pa pozovi ti nju, da se ne smrzavate napolju i da ne kisnete.
 
e, kraljevi... a sta mislite vi o ideji da je on odvede u kafanu? pa, sve nesto mislim... kad se napije malo, ima sve da mu prizna... sto? pa tako to rade pravi muskarci... i, onda... kad zapevaju u mikrofon: kera buti katarloj... mera budzi parashtuj... joj... ima sve da prizna odma'... i, kad mu kaze sve na kraju, ima da bude: diko djiki pe, princeza... ti shukar? nane, nane...
 
Bio sam sa jednom curom i ona me je ostavila navodno jer ona ima neke probleme.Ali tvrdi da joj je sa mnom bilo najlepse i da joj je mnogo krivo zbog naseg raskida.Ona sada ima decka ali mi kaze da nije nista ozbiljno.
batali rodjace.... to u svetu odraslih ljudi ne postoji, volim tebe al' sam s Markom, za tebe bih sve al' samo dok kupim pljesku...
da li da joj poklonim nesto?
bonton evt?
 
Ljudi vasa pomoc mi je neophodna.Molim vas pomozite mi.Bio sam sa jednom curom i ona me je ostavila navodno jer ona ima neke probleme.Ali tvrdi da joj je sa mnom bilo najlepse i da joj je mnogo krivo zbog naseg raskida.Zato mi raskid pada jos teze.Ona sada ima decka ali mi kaze da nije nista ozbiljno.Hoce da se vidimo sutra i da mi sve lepo objasni.Kako da se ponasam u sutrasnjem razfovoru?Kako da joj pokazem koliko mi je stalo do nje?da li da joj poklonim nesto?pomagajte ljudi.

i njoj je sa komshijom bilo lijepo
 
Pa testiraj je covece,sto se toliko razmisljas..postavi joj par konkretnih pitanja o vasoj vezi, i obavezno napomeni da imas jednu kombinaciju za pola sata,od kada dodjes da se vidis sa njom..cisto da vidis kako ce da reaguje.
Po njenoj reakciji znaces sta dalje ,to je bar jednostavno!
Pozdrav svima,od moje malenkosti:razz:
 
Ljudi vasa pomoc mi je neophodna.Molim vas pomozite mi.Bio sam sa jednom curom i ona me je ostavila navodno jer ona ima neke probleme.Ali tvrdi da joj je sa mnom bilo najlepse i da joj je mnogo krivo zbog naseg raskida.Zato mi raskid pada jos teze.Ona sada ima decka ali mi kaze da nije nista ozbiljno.Hoce da se vidimo sutra i da mi sve lepo objasni.Kako da se ponasam u sutrasnjem razfovoru?Kako da joj pokazem koliko mi je stalo do nje?da li da joj poklonim nesto?

:roll: neuspeshno kao park iz doba jure III

pokloni joj k>>>>>>nju da izvinU modovi ,ako pristane i nista vise :-)
 
Ljudi vasa pomoc mi je neophodna.Molim vas pomozite mi.Bio sam sa jednom curom i ona me je ostavila navodno jer ona ima neke probleme.Ali tvrdi da joj je sa mnom bilo najlepse i da joj je mnogo krivo zbog naseg raskida.Zato mi raskid pada jos teze.Ona sada ima decka ali mi kaze da nije nista ozbiljno.Hoce da se vidimo sutra i da mi sve lepo objasni.Kako da se ponasam u sutrasnjem razfovoru?Kako da joj pokazem koliko mi je stalo do nje?da li da joj poklonim nesto?pomagajte ljudi.
..pokloni joj cvet koji raste u ruci...:oops:
 
Ljudi vasa pomoc mi je neophodna.Molim vas pomozite mi.Bio sam sa jednom curom i ona me je ostavila navodno jer ona ima neke probleme.Ali tvrdi da joj je sa mnom bilo najlepse i da joj je mnogo krivo zbog naseg raskida.Zato mi raskid pada jos teze.Ona sada ima decka ali mi kaze da nije nista ozbiljno.Hoce da se vidimo sutra i da mi sve lepo objasni.Kako da se ponasam u sutrasnjem razfovoru?Kako da joj pokazem koliko mi je stalo do nje?da li da joj poklonim nesto?pomagajte ljudi.

izmrvi joj ex u pice,ne odvajaj se od nje..sledecih par sati...dok joj ne bude bolje..:shock:
 

Back
Top