Optimizam je samo nedostatak informacija

I heroin i kokain dizu, depra i beznadje nakon kokaina su i gori. Ovisnost je zagarontovana od obe, stvar socijalne recepcije je mogucnost da ti neki vitalni organi manje stradaju a nju omogucava novac. Kokain je "zdraviji" za telo, ne i za duh. Zato je skuplji, a ovisnost se krece od 300 do 500 e u ovisnickoj fazi, preciznije, minimalno ten tauzen juro mesecno ili 120 tauzen godisnje ako si osrednji shupak. Ako pak volis da castis, a nije fora da se drogiras sam, onda se to lako udupla. Kokain nije za supke vec samo za decu milionera i uspesne biznismene, ostali zavrse sa rupom od metka na celu u kanalu. Fala :)

zavisnost ostavlja posledice na mozu

medjutim postoji i lekovita upotreba droga

ustvari, ne kao lek, vec kao melem...
 
svi ste vi narkomani znao sam ja kako se samo tako fino i gotivno razumijete u droge, ko da ste ucili od najboljih ...
pickе narkomanske pickе narkomanske
Tačno - otvoreno se poziva na trip! Al je isto tako tačno da je na Krstarici dozvoljeno govoriti o tripovanju samo na pdf Zdravlje sa stručnim osobama koje bi mogle pomoći nesrećnicima. Al su ovdje moderatori ko ozijev bog. :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Lepo bogami... nego zašto razvijati takva neosećanja-ravnodušnost, kad ih već poseduju računari ?

Čoveku jedina šansa da preživi veštačku inteligenciju, ako uspe da ubedi da je njihov tvorac.
Njihova ravnodušnost će sračunati da je čovek 100x nesposbniji i neefikasniji od mašine...a toliko skuplji i komplikovaniji
 
Lepo bogami... nego zašto razvijati takva neosećanja-ravnodušnost, kad ih već poseduju računari ?

Čoveku jedina šansa da preživi veštačku inteligenciju, ako uspe da ubedi da je njihov tvorac.
Njihova ravnodušnost će sračunati da je čovek 100x nesposbniji i neefikasniji od mašine...a toliko skuplji i komplikovaniji

Zato sto je to ideal cetvrtog rajha.....nasledjen od treceg.....;)
 

Back
Top