Ona mi je ukrala srce i dušu!

Ima jedna cura 20 godina joj je, prelepa je, simpatična,vesela,draga,pametna ,ide na fakultet itd itd. Uvek je fina prema meni,lepi popričamo,uvek mi se nasmeši i planiram da joj priznam šta osećam. Nikad mi se ni jedna nije tako svidela i mogao bi da ceo život provedem sa njom. Ali u zadnjih nekoliko dana saznao sam neke stvari na primer već sa 15 godina je bila sa nekim likom to jest imala dečka a meni to u tim godinama zvuči prerano pa čak i droljasto,jer možete da mislite šta je sve prošla do 20-ete ako je sa samo 15 počela. Ako joj nije bio problem sa 15 godina biti sa muškarcem onda ne želim ni znati šta sve radi sad kad joj je 20 i još otišla iz malog gradića da studira u ogromni Beograd gde ima najveći izbor muškaraca i gde može da radi šta hoće bez da iko zna za to. Znam da je imala dva dečka tog prvog sa 15 godina a drugog sa 17-18 e sad dali je imala još njih za koje ne znam možda jeste a možda nije. Nekako me razočarala jer izgledala mi je tako slatko i nevino kao anđeo a na kraju je drugi imali prije mene. Čim pomislim da su je drugi imali,da su je žvalili,prstenjačili, drpali,dirali je po sisama i dupetu, spavali sa njom,da im je možda pušila odmah me hvata ludilo i poželim da se tim likovima sve najgore desi. Ali takav sam samo kad je u pitanju ta devojka, imao sam i prije cure te veze su trajale po 2-3 meseca imale su i one bivše dečke ali kod njih mi ti nije smetalo a kod ove smeta. Šta da radim?

Sinko. Cura od 20 godina je balavica. Neoformljen karakter iskustvom. Ne znam kako to moze da ti ukrade srce i dusu Dalje nisam ni citao.
 
Sinko. Cura od 20 godina je balavica. Neoformljen karakter iskustvom. Ne znam kako to moze da ti ukrade srce i dusu Dalje nisam ni citao.
Ona je posebna. Da tebe pogleda i nasmeši se veruj mi i tebe bi zaludela. Ne samo da je lepa nego pored toga ima neku pozitivnu energiju,draga je,simpatična,vesela,ima glas nežan i blag a u isto vreme ženstven i zavodljiv. Svako bi se lako zaljubio u nju.
 
Ona je posebna. Da tebe pogleda i nasmeši se veruj mi i tebe bi zaludela. Ne samo da je lepa nego pored toga ima neku pozitivnu energiju,draga je,simpatična,vesela,ima glas nežan i blag a u isto vreme ženstven i zavodljiv. Svako bi se lako zaljubio u nju.

Ti kao mene da opisujes :lol:

prso si,i najebo

Neka, pusti ga. Ja bi bas volela da se neko tako u mene zaljubi i da poludi od ljubavi :flert:
 
Slusaj Acu Lukasa,Tomu Zdravkovica i Boru Spuzica-Kvaku simultano.....
Lijeci,garantovano kad saznas ko je tvoja druga polovina.....

- - - - - - - - - -

A ima jedan stih od Laponane.....
Prosto savrsen za nesrecne ljubavi.....
Sa autorom bih sjedila i dernecila cijelu noc....
Trosak cemo naravno lapo-lapo.....:brus:
 

Back
Top