Ona,ja i njen muz?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Onda su jadni oboje.To je tako ljigavo.


Пази овако, чисто хипотетички:

Она нема баш неко мишљење о њему као мушкарцу, па јој је потребна потврда њгове вредности и прија јој када је добија од друге жене. Наравно, све то није на свесном нивоу.:roll:

Он осећа да га она баш не цени као мушкарца, па му мило када може да се покаже пред њом... Опет, не ради то са било каквом свесном намером....:roll:
 
Najbolje je da čoveku dadneš, ali da budeš tako loša u sexu da odmah krene da te izbegava :)

Nezavidna situacija, ali tako to biva sa tom vrstom šala.
Ukoliko dugo traju i često se ponavljaju, ljudi počnu da razvijaju očekivanja.
Jer, ostavimo sad nju na stranu, šta bi drugo taj mogao da pomisli sem da si zainteresovana.
Ne postavljaš nikakvu vidljivu branu ni ogradu. Prosto puštaš da to ide tako.
Da sam ja na njegovom mestu, sigurno bih pomislio da bi htela, ali ti je neprijatno zbog nje :)
Tako ti je to blizanchice.
Moras mu otvoreno reci da su te sale ok, ali da su ti prosto postale neprijatne, da su presle meru onoga sto je tebi prihvatljivo i da ga prijateljski moliš da to više ne radi. To naravno nećeš reći pred svima, nego negde gde ste malo izvojeni. Ton treba da bude prijateljski ali budi ozbiljna.
Sledeći put ako se ponovi, budeš grublja i to je to.
Ne znam, nekako mi deluješ kao da je to neka situacija kojoj nimalo nisi doprinela.
Naivno je verovati da ranije nisi mogla da pretpostavis gde bi to moglo da odvede.
 
BAŠ si je skratila =)

a ja mislila da je blizance muško do pola posta... pa je onda ja,ona i njen muž imalo sasvim drugu konotaciju.. i ono, ja se sa njom družim, a sa njim zbog nje... idi bre.. ko početak neke p0rn0 pričice..
 
Pa njihova prica jeste kao neka eroticna prica,njemu dosao drug, ona se smuvala sa njim, a on pricao kako njoj je neprijatno da bude sama sa njim, pa startovali njenu drugaricu da bude sa njima, pa njenog musa obradjivali, pa je ona bila sa njegovim sefom, a on sa njenom rodjakom, ma svasta...
 
nedavno sam izasla iz duze veze . prica nalik na pricu kojom je otvorena tema .
ja sam ova koja je nasamarena od strane drugarice iz kancelarije.

necu da poistovetim pricu. svi nismo isti.
kazes da je ona sa tobom totalno bliska a ti sa njom na distanci ?
previse te je blam od nastale situacije ?
i jos po neka sitnica.

po svemu kako si opisala ja bih ipak tebe okrivila kao nekog ko se svo vreme
igra sa njima. sad bi da sve zaustavis.
nisam samo uspela da odredim sta ti nije po volji. njegov izgled ili
opstanak na poslu. prihvatices da je nezgodno ostati sa njima u kancelariji
ako bi presla granicu .
 
Zvezdo, ti se nasla u opisu situacije i odmah imas negativne kometntare...Procitaj jos jednom celu temu i videces da bi ti Blizance sacuvala tu tvoju duzu vezu...;) jer ne zeli uopste da razmislja o prelazenju granice...
 
@zvezda D*****
Sad tek videh da pomalo nerazumljivo pisem.
''Sta ces'' nije bilo pitanje, jer sam iza njega stavio tacku. Bilo je u fazonu - ''eh, sta da se radi... tako ti je to''.
Da sam napisao ''sta ces?'' - to bi znacilo da te pitam da li si za kafu, pivo ili sok.
 
Stvarno mi citas misli! To je najverovatnije. Drug mog muza i njegova, sada vec bivsa zena, su svingeri. Nikada jabvno nisu pricali o tome, cak ni u zezanju ne spominju sex. MAlo su cudni , ali na kraju se ispostavilo da su svingeri
Ovde svi krenuli po nekom psiholoshkom mudroproseravanju, a stvar je ne mozhe biti jasnija.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top