Ona ima samo 14 godina..

Ko je u stvari ovde ogorcen?
Nisu ove bolesti jedina varijanta
Takodje postoji i varijanta da dete lepo upise srednju skolu, da u njoj nadje ljubav svog zivota, da sa njim uci sve tajne ovoga i onoga sveta(ljubavne).
A kada slucajno posle 3-4 godine,dok se seta i drzi za ruke sa svojim pravim,sretne profesora razlomaka,teorema i aksioma, javi mu se i nasmesi-
tada moze da se seti vremena kada je bila detinje zaljubljena u njega,slusala njegovu muziku i govorila iste fraze kao on i da se to tada samo na tome i zavrsilo.
Profesore ponavljam drzi se ti razlomaka
 
84:
DA LI STE SIGURI DA SE TO DETE VEC NIJE J....????Znam sta pitam jer imam mladjeg brata njeno godiste i znam da se danas KLINKE K....KO LUDE !!!
Evo ja ću ti reći da nije,devojka je totalno fino i normalno stvorenje,živi u blizini i njeni roditelji me gotive oduvek...Uostalom da mislim da je takva ne bih je ni pustio da mi udje u kuću...
 
Evo ja ću ti reći da nije,devojka je totalno fino i normalno stvorenje,živi u blizini i njeni roditelji me gotive oduvek...Uostalom da mislim da je takva ne bih je ni pustio da mi udje u kuću...[/quote]

:lol: Komsinica???
8) idealno!!!
:arrow: Kao sto rekoh:ono sto vredi nikad ne propada! Deca rastu...Drzi je na oku i za par godina ako jos vredi...sta da ti pricam kad sve znas! :wink:
Batali ove silne savetodavce sto se slazu sa svakom perverzijom, osim sa onim sto bi moglo da bude cisto i iskreno!:twisted:
 
srebro:
nije_ lako:
Gost=nije_lako 8)
Hvala,već sam pomislio da su ovde svi jadni. :wink:

pa vecina ovde su sve sami jadnici, ali sve je u redu kad ima jos tvojih istomisljenika, to znaci da nece svet uskoro propasti :wink:
hump.gif
 
A jesi li ti ikad cuo da je za stupanje u sexualne odnose potrebna PSIHOfizicka spremnost...???
Nije dovoljno samo da joj sise porastu i "mala" obruca...
Uostalom, muskarcu se nece ni dici na dijete... To moze samo da se desi nezrelim i devijantnim pripadnicima muskog pola...
 
Profesore, to je samo prolazno i nemoj da od toga pravis nesto sto nije.Zasto li si joj uopste pustao svoj omiljeni CD? Odrzis te casove i posaljes je kuci. Ako ti se bas toliko svidja prekini da joj drzis casove, ali nikako nemoj da se upustas u nesto s klinkom. Pa ona ima samo 14 godina! Ni jezik joj se nije razvio!
 

Back
Top