on je stariji....

M

maksi

Gost
ja 18 on 30 poznajemo se godinu dana,treniramo u istom klubu ,isli smo na bazen u saunu ...nikad sami ali u mom ili njegovom drustvu .On radi ,ima svoju firmu ,intelektualac..super izgleda..Ja znam da se ja njemu svidjam a sigurno i on zna da se lozim na njega ,dopisujemo se preko SMS i to one bas Mekane ponekad i vruce poruke ...ali osim toga nista .Ne znam da li se on jednostavno ne usudjuje da nesto preduzme jer sam ja za njega ipak dete ili ...Znam da ja MOGU DA POGURAM SLUCAJ I NE BI me bilo ni stid ni STRAH JER JA KAD NESTO NAUMIM To I OSTVARIM !!!ALI U OVOM SLUCAJU NISAM NI JA SIGURNA STA DA RADIM,STA JE TU PAMETNO?Ne zelim sa njim samo kres komb.ali ne znam kakva tu veza moze i da bude ???on je malo povuceniji(RIBA)a ja sam vise akcija, izlasci,provod(JARAC)...a on nije takav...I STA SAD ??
 
slazem se sa goscom. Imam 35 godina, bio sam sa devojkom koja ima 24, bilo je tu i nesto vise od seksa(koji je bio sjajan), ali godine su ipak godine. Trajalo je mesec i po dana i ljudi su nas cudno gledali, prekinuo sam iako teska srca. Pred njom je ipak zivot
 
MOZE TU DA PADNE SVE ,I SEX I VEZA,AKO MU SE SVIDAS.ON KAPIRA DA IMAS 18,I ZATO TE NE GLEDA KAO NESTO NA DUG ROK JER MISLI DA SI MOZDA SUVISE MLADA ZA TO,I MOZDA JURI NEKU OZBILJNIJU VEZU,PA NEMA PUNO VREMENA ZA TEBE,ALI AKO MU TI KAD SE SMUVATE,A TO LAKO MOZES AKO MU SE SVIDAS,POSLE 10-AK DANA,U POLUSALI POCNES DA PRICAS KAKO BI SE RADO UDALA ZA GODINU .DVE ,MAXIMALNO TRI,ON CETE POCETI POSMATRATI I KAO NESTO DUGOROCNO.I TAKO CE NESTO STO CE ON U GLAVI SHVATITI KAO AVANTURU,PRETRASTI U NESTO DUZE=ALI NEMOJ I DA SE RAZOCARAS AKO DO TOGA NE DODJE.ALI DA ZNAS DA IMAS SANSE,JER NAJVAJZNIJE JE DA SE OBOJE SVIDJATE JEDO DRUGOM.GOVORIM TI IZ LICNOG ISKUSTVA.JA IMAM 29, A SA 28 SAM OZBILJNO RAZMISLJAO DA SE ZA KOJU GODINU OZENIM DEVOJKOM KOJA JE BILA 9 GODINA MLADJA,I TO MI JE UJEDNO BILA I NAJDUZA VEZA 8)
 
I DA NE ZABORAVIM,OBAVEZNO TI PREUZMI INICIJATIVU.NAJBOLJE JE DA POCNES DA PRICAS SA NJIM O HRANI,O RESTORANIMA I PICERIJAMA I ONDA,KADA ON POHVALI NEKU,KAZI DA NISI BILA TAMO I PITAJ "KAD CES DA ME VODIS TAMO ?" SLEDECI PUT O FILMOVIMA I BIOSKOPIMA I SLICNO PITANJE MU POSTAVI,SLEDECI PUT O SPLAVOVIMA I DISKOTEKAMA, PA OPET SLICNO PITANJE.AKO SE I PREMISLJAO U VEZI TEBE,TAKO CES GA POGURATI DA KRENE U AKCIJU.A AKO SE DESI DA NI POSLE TA TRI PUTA NE IZADETE,ONDA MU IPAK NIJE DOVOLJNO STALO.JA SAM LICNO TEK POSLE TRECEG PUTA KRENUO,A DOTLE SAM SE PREMISLJAO,ALI SMO IMALI POSLE TOGA STVARNO NEZABORAVNE TRENUTKE.TO MI JE BILA NAJBOLJA VEZA U ZIVOTU.MOZDA TI NEKI OVDE PRICAJU KAKO SU IH CUDNO GLEDALI,ALI NAS,TJ MENE NISU,VEROVATNO ZATO STO DOBRO IZGLEDAM,A I TI SI ZA TOG TIPA REKLA DA DOBRO IZGLEDA, I BAS ZATO MISLIM DA SU VAM VELIKE SANSE :!: :!: :!:
 
da, ima 38 godina, a ja 25.. ljudi kada uhvate line nemaju veze s godinama..one su čista predrasuda i činjenica koja čini situaciju kompleksnijom... taman da nam je sve dosadno.. umeju da budu to interesantne relacije, a o generacijskim razlikama i naprednosti da ne govorim...svakako postoje užasne razlike izmedju tvojih i njegovih 18..
kao i sve, ako želiš trudiš se da to sebi i doneseš..
 
Ja imam 23 godine i zaljubljena sam u coveka koji je stariji od mene 13 godina.
On je razveden vec dve godine. Lepo mi je, pazljiv je , voli me i razume me u svemu. I tacno ume sa mnom i oseti kada sam besna i pusti me da se istutnjam i ne smara me i...MA MOGUCE JE I DIVNO JE!!!
 
Tako je Bubice osim ako zivis u maloj sredini i onda je to trac rubrika za kibicere. Uostalom bas me briga. Ja volim muskarca koji je stariji od mene 11 godina ja imam 22 a on 33
 
stariji muskarci su pametniji i privlacniji, nezni i dobri ljubavnici. ja sam imala takvu vezu godinu dana i potpuno mi je prijala. osetila sam se kao zena u pravom smislu reci.
 
Drago mi je sto sam ti podigao moral,ali najvaznije od svega je da ti sada krenes u akciju.U sustini nema sta da izgubis,a mozete samo da dobijete, i ti i on. 8) A i kad se nista ne bi desilo,makar si nacisto da li da nesto ocekujes od njega ili da krenes na druge mete.U svakom slucaju AJMO, AJDE ,SVI U NAPAD :wink:
 

Back
Top