Olmert upozorio da se bliži kraj Države Izrael

:)

Ne, tvrdis da su Srbi glupi samim tim sto tvrdis da podrzavaju Ruse...ako to ne mozes da razumes, zao mi je.

Ja ovde nikada nikog nisam uvredio, to sto pises nije istina.

Tvoje pitanje da li sam homoseksualac, koje je inicirano cinjenicom da sam na pocetku posta postavio smajli, je uvreda...ako i ovo ne mozes da razumes, takodje mi je zao...ovim prestajem sa OT-om.

Nije to uvreda nego pitanje,bilo sta da pitam nije uvreda jer nisam nabedio.

Postavka ti je glupa,jeste da ja to tvrdim,ali tvrdim ono sto jeste tj. govorim istinu.

Bile su ankete,a to se usput i zna,svi srbi vole rusiju i to su cinjenice.

Ne tvrdim da su glupi,jer to nema veze sa inteligencijom.

Napr. ja imam visok IQ-nalazi crno na belo,a volim rusiju tako da ti ta pesmica pada u vodu odmah.

Jeste uvredio si srbe posto tvrdis da su glupi,pa si ih uvredio u besmislicama da su glupi ako podrzavaju ruse,i jos vredjas njihovu inteligenciju neko fashistickom bljuvotinom.

Zalim tvoj slucaj srbi su odavno raskrstili sa fashizmom.

A najveci neprijatelj srbije je smrdljiva amerika.
 
Нисам сигуран да су то прави проценти, у сваком случају и да јесу, само 50 година раније их је било много мање. Како су стигли до 90%?

А кога је било 50 година пре тога, и шта се то догодило у тих педесет година... Можда знаш неку историју коју ја не знам...
И шта су онда Бротанци исправљали неправде?!

А који је истакнути Јеврејин осудио злочине Израела?!
 
Него, вратимо се мало "Гојима"...
Ево мог принципијелног става.
Када сам слетео на Хитроу, има гранични прелаз, како је и ред. И тамо неки Сик развртава ко где иде, за то су ваљда они специјалисти. Имаш један шалтер, пише УК, ЕУ, Швица, Америка, тако неке земље... А на другом пише само Other.
Ово је посебна тема за размишљање, шта НАМА значи то Other. Скретићу, мој став је био је*аће вам Other мајку, пре или касније... Значи, кад су ме сврстали у исти кош са Арапима, Индусима, Кинезима - ја сам на њиховој страни.
Чак и да не будем више Other, могу прагматично пристати на корисит од тога (па не волим ни ја баш да чекам ред пред шалтером), али мој став остаје исти. Ја не праштам увреде.
Дакле, ја сам и онда на страни Other. Треба да плати ђубрад арогантна!
Е тако је отприлике и са овима. Они ако имају збирну ознаку за све остале, која је вероватно увредљива, не треба да се чуде ако међу свим осталима многи имају специфичан став о њима...
 

Back
Top