Kraj Zavetnika?

Vecinska rulja:

''pa sta?''
''a kao ima bolji?''
''a sta bi ste vi, da se vrati djilas i zuti?''
''bez Vucica, zavrsi li bi smo kao Sirija, Libija ili ukraina''
''ti si domaci izdainik i strani placenik jel ti to smeta''
''a drugi kao nebi to radili''
''isto tako je i u ameriki i na zapadu''

itd.
ff.png
 
Iz dva razloga:

1) znalo se da je Milica Đurđević Stamenkovski lagala kada je pričala gostujući kod Olje Bećković one stvari i na drugim mestima. Znalo se da bi posle izbora, prve Jude bili upravo niko drugi do Zavetnici
2) Miloš je imao uvid u ozbiljna istraživanja javnog mnjenja, koja ukazuju da je koalicija NADA najjači faktor na desnici, a da su svi ostali mrkla kapa. Znao je da su svi teret, vise oko cenzusa i da i sa stranačkog stanovišta NADA ima mnogo više koristi od toga da ih sve voda odnese, jer je smatrao da je svima njima prošlo vreme, za razliku od njega. I bio je u pravu.

Није истина. Ковић је лепо рекао да је проблем настао око тога да ли треба сарађивати са Ђиласом. Договор да нема сарадње са СНС није уопште био проблем, сви су сложили са тиме.
Ковић је највише оптужио Милоша за нејединство, што јесте тачно.
Милица иде према СНС јер је остала испод цензуса заједничким деловање Ђиласа и Вучића. Вучић је видео да би му више користила да је држи контролисано него да остане напоље јер има изузетан таленат за беседу, има добар наступ, као нико на политичкој сцени. Што је он давно видео у својим истраживањима након њених говора у Скупштини. Дакле једини разлог зашто је Милици понудио нешто иако је пукла на изборима је да је контролише да не постане фактор који би могао да га угрози у неком широком фронту на опозицији.

Милош није имао ништа. Ризиковао је са причом јер зна да је њеогово бирачко тело ближе тој причи, ипак су то стари ДОСовци, код Заветника је миксовано и зато су се противли отвореном савезу са Ђиласом, а има контакте са Вучићем јер је и сам уцењен. Плус је Покс директно под контролом службе, што и сам говориш, и Милош је морао доста да им сада да да не би пукла коалиција. Тако да је дсс сада слабији него пре ових избора.

МИ глас из народа је после избора требао да преузме вођство на десници по резултатима, никакав ДСС. А шта се десило и шта ће се десити је друга прича.

Што се тиче дсс, понавање Коштуничине приче, од тога тешко да ће бити нешто.
 
Poslednja izmena:
Jeste Lazljivica zato sto su obmanuli glasace i glumili laznu opoziciju.

Никога она обманула није.
У она у камањи није негирала да неће са СНС. Није она била на позицијама СПН и Милоша. Она је говорила да може и са СНС под одређеним условима и то у кампањи.
 
Никога она обманула није.
У она у камањи није негирала да неће са СНС. Није она била на позицијама СПН и Милоша. Она је говорила да може и са СНС под одређеним условима и то у кампањи.
Управо тако! :ok::ok::ok:
 
Dule, jasno je da bi Milica Zavetnica bila ono što je Aleksandar Jerković danas.

Pošto nemaju podršku u narodu, ne mogu da prođu na izborima nikako. I onda su u suštini nešto slično npr. Pokretu slobodnih građana Pavla Grbovića. Moraju da se nakaleme nekome na grbaču i onda preko tuđih leđa pređu cenzus i domognu se do odborničkih i poslaničkih mesta.

Danas je prilično jasno da bi dan posle izbora raskinuli koaliciju, napustili Nacionalno okupljanje (brže neko što su Čeda i Čanak napustili Borisa Tadića 2016. godine, 1 ili 2 dana posle izbora) i zatražili uhlebljenje u vlasti, pa tako i bili ono što danas pokušava da bude Jerković. I da vlast u Beogradu ne bi bila neizvesna toliko koliko sada, jer bi odmah uleteli Zavetnici; ne bi bili, očigledno, takvog stava kakvog su nestorovićevci.

Милица можда има подршку сада а можда и нема..
Али је самостално 2022 прешла цензус, што Милош Јованпвић никада није. Заветниси су на изборима 2022 била једина организација која ј самостално прешла цензус.
Он чак без Покса, а у својој коалицији "Метла"(имена су доказ колико Милош верује у политику, наравно видео је то од "Доста је било"), није успео да пређе 3%. Чудно је само како од када је са Покс-ом увек прелчази цензус. И како је последње две недеље камапње 2023 био на РТСу прилично, нападајући, пре свих, СПС а онда и "Национално окупљање".
 
Никога она обманула није.
У она у камањи није негирала да неће са СНС. Није она била на позицијама СПН и Милоша. Она је говорила да може и са СНС под одређеним условима и то у кампањи.
Hahahaha
Jeste, ti odredjeni uslovi su da dobije neku funkciju + poneki upravni odbor.
Koje je to uslove ona postavila a SNS ispunio?
 
Ја говорим о ономе што је она причала у кампањи. Она није одбацила могућност сарадње са СНС. Вероватно је утицало на слав резултат на изборима, што није хтела да одбаци могућност сарадње ни са СПН, ни са СНС; па је напада са обе стране због тога. Али сада је на чистини, никога она није преварила.

Видећемо ко ће боље проћи, онај ко је пришао Ђиласу(Милош Јовановић) или Милица која је пришла СНС. Са становишта националне политике, ту нема никаве разлике, Ђилас и Вучић ту имају исту политику(тако је договорено када је прављен СНС 2008-09) Они се свађају око поделе колача унутар Србије, пре свега поделе новца.
Али изгледа да ће се опет срести у Скупштини иако је Милош био убеђен да неће па је славио.
 
Ја говорим о ономе што је она причала у кампањи. Она није одбацила могућност сарадње са СНС. Вероватно је утицало на слав резултат на изборима, што није хтела да одбаци могућност сарадње ни са СПН, ни са СНС; па је напада са обе стране због тога. Али сада је на чистини, никога она није преварила.

Видећемо ко ће боље проћи, онај ко је пришао Ђиласу(Милош Јовановић) или Милица која је пришла СНС. Са становишта националне политике, ту нема никаве разлике, Ђилас и Вучић ту имају исту политику(тако је договорено када је прављен СНС 2008-09) Они се свађају око поделе колача унутар Србије, пре свега поделе новца.
Али изгледа да ће се опет срести у Скупштини иако је Милош био убеђен да неће па је славио.
Starika da nisi ti Milica, imamo ovde i vucica koji brani sam sebe nemilosrdno :think:
 
Милица можда има подршку сада а можда и нема..
Али је самостално 2022 прешла цензус, што Милош Јованпвић никада није. Заветниси су на изборима 2022 била једина организација која ј самостално прешла цензус.
Он чак без Покса, а у својој коалицији "Метла"(имена су доказ колико Милош верује у политику, наравно видео је то од "Доста је било"), није успео да пређе 3%. Чудно је само како од када је са Покс-ом увек прелчази цензус. И како је последње две недеље камапње 2023 био на РТСу прилично, нападајући, пре свих, СПС а онда и "Национално окупљање".

Većina te podrške dolazi od samog Miloša Jovanovića kao ličnosti. Od samog POKS-a vrlo mali deo.
 
Никога она обманула није.
У она у камањи није негирала да неће са СНС. Није она била на позицијама СПН и Милоша. Она је говорила да може и са СНС под одређеним условима и то у кампањи.

Netačno. Vrlo je eksplicitno negirala.

Olji Bećković je rekla da nju konkretno poštuje i da bi joj potpisala sve, a ne samo papir kojim obećava da Zavetnici posle izbora neće ni pod kojim uslovima ići u koaliciju sa SNS.

Pored, toga, nekoliko puta je potpuno otvoreni rekla da je to "apsolutno nezamislivo".
 
Ја говорим о ономе што је она причала у кампањи. Она није одбацила могућност сарадње са СНС. Вероватно је утицало на слав резултат на изборима, што није хтела да одбаци могућност сарадње ни са СПН, ни са СНС; па је напада са обе стране због тога. Али сада је на чистини, никога она није преварила.

Видећемо ко ће боље проћи, онај ко је пришао Ђиласу(Милош Јовановић) или Милица која је пришла СНС. Са становишта националне политике, ту нема никаве разлике, Ђилас и Вучић ту имају исту политику(тако је договорено када је прављен СНС 2008-09) Они се свађају око поделе колача унутар Србије, пре свега поделе новца.
Али изгледа да ће се опет срести у Скупштини иако је Милош био убеђен да неће па је славио.

Netačno. Eksplicitno je odbacivala.
 
Нетачно. Имаш њен интервју код Ћосића где јасно каже да може и са СНС под одређеним условима. Због чега је била нападана.
Оно што је говорила да може са СПН на градском нивоу али није рекла да неће са СНС.

Милош Јовановић је у коалцији без ПОКСа 2020 узео 2.2% а ПОКС 2.8%.

Нека једном изађе самостално па да видимо да ли може сам преко цензуса..
Милица је доказала да може самостално преко цензуса, Милош до сада није.
 
Poslednja izmena:
Naravno sa nije upravo tako.

To što je napisao jednostavno nije istina.
Славене, пратио сам њену кампању. И врло касно је рекла то да је, зарад интереса Државе и Народа, спремна чак и на локацији са СНС. Дакле то сам чуо својим ушима и видео својим очима.
Зато Милошева уцена и није прошла код десничара.
 
Славене, пратио сам њену кампању. И врло касно је рекла то да је, зарад интереса Државе и Народа, спремна чак и на локацији са СНС. Дакле то сам чуо својим ушима и видео својим очима.
Зато Милошева уцена и није прошла код десничара.

Jesi li je gledao i u Utisku nedelje?

Ona je pričala različite stvari u skladu sa publikom. Npr. kada dođe na Šolakove televizije, sva je našminkana i maksimalno se ulizuje, pa onda ode na Happy i pljuje N1 i nigde ne priča isto; nije uopšte dosledna.
 

Back
Top