Oh draga moja/moj.....

:rotf::rotf:...zamisli tek da si Bik u horoskopu:eek:mogu samo da zamislim to ‚‚razmrdavanje‚‚ rogovima čoveka o zemlju:zcepanje:

imala sam jednu veliku ljubav kad sam bila mladja....doduse nije izgovorio tudje ime...ali sam u jednom nastupu ljubomore nove farmerice tek pristigle iz Engleske skratila za nogavice:rotf::rotf::rotf:...imperija je uzvratila udarac...zakljucao me u spajz..al sam mu tamo pojela omiljeno slatko od sumskih jagoda:rotf::rotf:
 
Ma i ova dva imena kad uporediš ne zvuče ni približno slično :lol:

A fore: Nisi dobro čula, učinilo ti se, veruješ li više meni ili svojim ušima/očima... najviše "volim" :p

ma to bi me više iziritiralo nego da me npr. nazove tuđim imenom....em što misli na drugu ribu dok je samnom... em mi vređa inteligenciju:dash:... e to kad bi mi se spojilo, mislim da bi dobio duplu porciju po silinavici:besan2::histericna:
 
Imaju oni i nacine samoodbrane ili ti zamajavanja zenskinja sa kojima su (da ne pogrese u imenima), pa onda upotrebljavaju nadimke: maco, kuco, pile, duso, dobrice, ljutko, mirko (znaci davanje i muskih imena, jer im se, kao dopada...:aha: :lol:) i sl....

Tako teze omanu, jer onda vise njih mogu zvati istim imenima i uz to servirati bajkovita objasnjenja :lol:.
 
Imaju oni i nacine samoodbrane ili ti zamajavanja zenskinja sa kojima su (da ne pogrese u imenima), pa onda upotrebljavaju nadimke: maco, kuco, pile, duso, dobrice, ljutko, mirko (znaci davanje i muskih imena,jer im se, kao dopada...:aha: :lol:) i sl....

Tako teze omanu, jer onda vise njih mogu zvati istim imenima i uz to servirati bajkovita objasnjenja :lol:.

U dobro si me podsetila da obratim pažnju i na takve nazive.......vi'š' kako sam naivna:p
 
Da,da...ali neke greshke su fatalne :evil: :mrgreen:

Kako za koga. :mrgreen: Ne kada sam ja u pitanju i kada se ljubavi tiche. :) Mislim da ne postoji nishta shto bi devojka mogla da uradi shto bi me nateralo da je povredim. :) A kada bi ona pokushala mene da povredi, zavrshila bi sa glavom uronjem u jastuk i rukama iza ledja... dok se ne smiri. :mrgreen: Mislim ipak sam ja ja a ona ona j b g. :mrgreen: Ako je bash agresivna mozda bi dobila i malo po guzi :rumenko: i to je to... :D
 
Kako za koga. :mrgreen: Ne kada sam ja u pitanju i kada se ljubavi tiche. :) Mislim da ne postoji nishta shto bi devojka mogla da uradi shto bi me nateralo da je povredim. :) A kada bi ona pokushala mene da povredi, zavrshila bi sa glavom uronjem u jastuk i rukama iza ledja... dok se ne smiri. :mrgreen: Mislim ipak sam ja ja a ona ona j b g. :mrgreen: Ako je bash agresivna mozda bi dobila i malo po guzi :rumenko: i to je to... :D

:zper:
 

Back
Top