Da li je važno koliko je seksualnih partnera ima moj momak/devojka

Pozdrav ljudi imam veliku dilemu da li je zaista važno koliko partnera je u prošlosti imala moja devojka pošto neki kažu da jeste a neki da nije pa sam rešio da pitam ljude koji su stariji i kojima mogu da verujem a kome mogu više da verujem nego strancima online.
Zapravo me interesuju iskustva ljudi koji su se oženili ili udali za partera koji je imao ili imala više različitih partnera.
Ko misli da nije nek kaže devojci/ženi, da odmah raščisti.

P.S. Bolje ne, neće biti zaboravljeno nikad, ispitivaće se natenane pa ti onda neće dati da ih zaboraviš, baš nikad.
 
Ma, ne razumem kako neko to gleda ograničeno. Naravno da je bitno kako se osoba ponašala u prošlosti. Recimo ako nije imala ni jednu pravu vezu, ako raskida brzo, ako brzo menja, ako je u svađi sa svim od pre, sve se to prima k znanju.

Međutim, može se desiti da neko poslednjih godina pokazuje promenu, dosadi nekome nešto. Nekome dosade promene, iživeo se, želi stalnost. A opet ta koja nikog nije imala može baš sutra da povileni. Ima ljudi koji su imali malo partnera ali žude za svačim, da se pokažu, dokažu itd. Tražiti neku normalnost, umerenost, bez foliranja, zdravo razmišljanje, zdrav pristup odnosu i vezi. I naravno pre dužeg odnosa se vidi da li su par.
 
Pozdrav ljudi imam veliku dilemu da li je zaista važno koliko partnera je u prošlosti imala moja devojka pošto neki kažu da jeste a neki da nije pa sam rešio da pitam ljude koji su stariji i kojima mogu da verujem a kome mogu više da verujem nego strancima online.
Zapravo me interesuju iskustva ljudi koji su se oženili ili udali za partera koji je imao ili imala više različitih partnera.
Претражи научне радове на ову тему и видећеш да ли је и заправо колико је важно.
 
Imam utisak da se većina muškaraca koji su pisali na temi plaši jakih žena,iskusnih,one koje ne mogu dobiti jeftinim forama i kisela voda ponudom.
Gde je izazov,želja za pobedom,figurativno rečeno,želja za ženom za kojom svi balave...šta je sa muškarcima 21. veka
Одштампај ово па окачи на бандеру :Д
 
Imam utisak da se većina muškaraca koji su pisali na temi plaši jakih žena,iskusnih,one koje ne mogu dobiti jeftinim forama i kisela voda ponudom.
Gde je izazov,želja za pobedom,figurativno rečeno,želja za ženom za kojom svi balave...šta je sa muškarcima 21. veka
A šta je to jaka žena? Je l to postoji ili je ženska izmišljotina?
 

Back
Top