Snežo, Snežana brigo moja jedina

Upravo ovo pitanje muško ženskog odnosa me i navodi da ne verujem u odnose prijatelja sa povlasticama. Prijatelja ne gledaš kao muškarca. čim počneš da ga gledaš kao muškarca nije više prijatelj. To su sasvim različiti odnosi.

Naravno da imamo prijateljski odnos i sa roditeljima, decom, kolegama, supružnikom, ali temelj muško ženskog odnosa je energija koju oboje moraju da osete da bi bilo varnica, a koja je erotska, tj sexualna.

Ne znam kako je kod muškaraca, ali žene definitivno neke muškarce gledaju kao muškarce, a mnoge ne.
 
Sviđa mi se koleginica sa posla i u super smo odnosima do skoro bili. Smejali smo se zajedno, uvek se obraduje kad me vidi i ja nju takođe. Međutim problem je nastao kad sam joj priznao svoja osećanja, tj. da mi se sviđa. Pre nedelju dana je raskinula sa dečkom i nakon dva dana se smuva sa likom koga je tek upoznala, dok mene izbegava kao da sam najgori samo zato što se ložim na nju. Po mom viđenju ispada da ona hoće sa svakim osim mene. Ne razumem šta je u pitanju ..

Шта не разумеш? Тебе неће и то је то, нађеш себи другу. Ако желиш, наравно.
 
Sviđa mi se koleginica sa posla i u super smo odnosima do skoro bili. Smejali smo se zajedno, uvek se obraduje kad me vidi i ja nju takođe. Međutim problem je nastao kad sam joj priznao svoja osećanja, tj. da mi se sviđa. Pre nedelju dana je raskinula sa dečkom i nakon dva dana se smuva sa likom koga je tek upoznala, dok mene izbegava kao da sam najgori samo zato što se ložim na nju. Po mom viđenju ispada da ona hoće sa svakim osim mene. Ne razumem šta je u pitanju ..

Zaboravi je i ne obracaj vise paznju na nju.

Znas koliko jos postoji devojaka i zena na ovom svetu.
 
Sviđa mi se koleginica sa posla i u super smo odnosima do skoro bili. Smejali smo se zajedno, uvek se obraduje kad me vidi i ja nju takođe. Međutim problem je nastao kad sam joj priznao svoja osećanja, tj. da mi se sviđa. Pre nedelju dana je raskinula sa dečkom i nakon dva dana se smuva sa likom koga je tek upoznala, dok mene izbegava kao da sam najgori samo zato što se ložim na nju. Po mom viđenju ispada da ona hoće sa svakim osim mene. Ne razumem šta je u pitanju ..
Koleginice uvek na distanci.
Sad ces biti upucen na nju i vise ce ti to smetati jer je tu svaki dan, nego sto ti se stvarno dopada.
 
Kada se muškarac smiri?
Onda kada shvati i realizuje da može gotovo svaku da ima.
Onda to prestane biti zanimljivo, verovatno.
Ali onda pređe samo na one koje mu se stvarno sviđaju i koje želi da ima. Do tada kruži kao kiša oko Kragujevca oko skoro svake, i pokušava da se dokaže.

Evo, @Meliot možda ne, možda je on iznad svega toga :D
 
Kada se muškarac smiri?
Onda kada shvati i realizuje da može gotovo svaku da ima.
Onda to prestane biti zanimljivo, verovatno.
Ali onda pređe samo na one koje mu se stvarno sviđaju i koje želi da ima. Do tada kruži kao kiša oko Kragujevca oko skoro svake, i pokušava da se dokaže.

Evo, @Meliot možda ne, možda je on iznad svega toga :D
Jednostavno shvatiš površnost mnogih odnosa i distanciraš se od svega toga. Čemu telesno zadovoljavanje sa nekom osobom ako sa tom osobom ne postoje neka prisnija i dublja osećanja?
 
Zašto neko beži od nečega? Verovatno iz straha. Mada niko to neće priznati, svi će tražiti svakojake druge izgovore da ne bi izgledali kao kukavice.

Ne mora da bude strah, već jednostavno vole samoću, a žele da se seksaju i da se onako površno druže. I onda je pravi modalitet imati površnije odnose.

Nije sve kod čoveka u strahu, ima kad je i u lenjosti ili jednostavno manje smaranje.
 
Ne mora da bude strah, već jednostavno vole samoću, a žele da se seksaju i da se onako površno druže. I onda je pravi modalitet imati površnije odnose.

Nije sve kod čoveka u strahu, ima kad je i u lenjosti ili jednostavno manje smaranje.
Pa kad vole samoću što ne budu totalno sami nego traže veze i vezice? Pa i kada čovek voli samoću to znači da ima strah od ljudi, odnosno da su mu se ljudi smučili.
 
Pa kad vole samoću što ne budu totalno sami nego traže veze i vezice? Pa i kada čovek voli samoću to znači da ima strah od ljudi, odnosno da su mu se ljudi smučili.

Zašto ići u krajnosti?

Biti totalno sam nije ni za koga dobro. Zato služe i druženja i seksualna druženja. Em bude prijatno, em povremeno nisi sam.
Kome se ljudi nisu smučili? Ne treba biti isključiv. Tražiš modalitet za sebe.
 
Sviđa mi se koleginica sa posla i u super smo odnosima do skoro bili. Smejali smo se zajedno, uvek se obraduje kad me vidi i ja nju takođe. Međutim problem je nastao kad sam joj priznao svoja osećanja, tj. da mi se sviđa. Pre nedelju dana je raskinula sa dečkom i nakon dva dana se smuva sa likom koga je tek upoznala, dok mene izbegava kao da sam najgori samo zato što se ložim na nju. Po mom viđenju ispada da ona hoće sa svakim osim mene. Ne razumem šta je u pitanju ..
oce dama da nema obaveze. Da si joj predlozio seks, oma bi pristala...........a ti mlatis romantiku.............idi bre.
 
Biti totalno sam nije ni za koga dobro. Zato služe i druženja i seksualna druženja. Em bude prijatno, em povremeno nisi sam.
Ja smatram da na takav način čovek ne može biti srećan. Nema tu konstantnosti i spokoja što je preduslov za sreću već ima samo nekakvih amplituda i turbulencija. Ulaziti u intimne odnose često sa različitim ljudima em nije dobro za zdravlje em takvi površni odnosi prazne već ionako praznog čoveka.
 
Upravo ovo pitanje muško ženskog odnosa me i navodi da ne verujem u odnose prijatelja sa povlasticama. Prijatelja ne gledaš kao muškarca. čim počneš da ga gledaš kao muškarca nije više prijatelj. To su sasvim različiti odnosi.

Naravno da imamo prijateljski odnos i sa roditeljima, decom, kolegama, supružnikom, ali temelj muško ženskog odnosa je energija koju oboje moraju da osete da bi bilo varnica, a koja je erotska, tj sexualna.

Ne znam kako je kod muškaraca, ali žene definitivno neke muškarce gledaju kao muškarce, a mnoge ne.
Meni je moja snežana prala noge svako veče. To je funkcionisalo dok joj se nije svideo drugi par nogu :mrgreen:
 
Sviđa mi se koleginica sa posla i u super smo odnosima do skoro bili. Smejali smo se zajedno, uvek se obraduje kad me vidi i ja nju takođe. Međutim problem je nastao kad sam joj priznao svoja osećanja, tj. da mi se sviđa. Pre nedelju dana je raskinula sa dečkom i nakon dva dana se smuva sa likom koga je tek upoznala, dok mene izbegava kao da sam najgori samo zato što se ložim na nju. Po mom viđenju ispada da ona hoće sa svakim osim mene. Ne razumem šta je u pitanju ..
Ne pišem po ovim temama zato što mislim da su fora,nisu istina ali eto...neka me..
Ima scena iz filma ..kaže oficir vojniku kao odgovor na njegovu želju...
Ja bih da hebem Vesnu Zmijanac....😊
Svakom druže moj prema mogućnosti,sposobnosti,da si ti njoj ušao pod kožu,osetio joj slabu tačku,podigao je kada tone bila bi tvoja ovako...vežbaj,uči,doći će i tvoje vreme..😉
 

Back
Top