Snežo, Snežana brigo moja jedina

E, što ja nisam muško, smotala bih gotovo svaku ;)

Ako to želim, naravno :D
Занимљиво.

И Стрки је својевремено нешто слично написала.

А никако да откријете тајну којим алатом да лечимо своје дугогодишње фрустрације због великог броја одбијања од стране девојака и жена.
 
Занимљиво.

И Стрки је својевремено нешто слично написала.

А никако да откријете тајну којим алатом да лечимо своје дугогодишње фрустрације због великог броја одбијања од стране девојака и жена.

Nije bilo ozbiljnog startovanja.
 
Koliko to zvuči tužno za one za koje je istina, govori o nekim traumama iz porodice .
Nisu sve žene takve!

Ali evo moj ženski osvrt,
Mislim da niko ne voli kad je neko drugi "labilan" i brzo se zacopa.
I svi imamo u sebi širinu, ili izostanak iste, pa se zacopaju brže oni što imaju manju širinu(ovo zvuči ružno,ali je tako)
Kao da je dovoljno zaljubiti se u nekoga za odnos.
Treba sebe pitati - mogu li ovu osobu slušati i uživati u društvu i za pola godine.

Ali dobro, desi se više ljudi tebe gotivi i može slušati, jer si zanimljiva osoba.
To samo znači da trebaju i ti drugi da razvijaju svoju autentičnost, kada se lako zacopaju u zanimljivu osobu koja sa njima priča

Nije ta Snežana kriva što je zanimljiva i privlačna fizički.
Ne vidim nikakav problem ovdje.
Našla boljeg, ima izbora, doviđenja, traži si onu koja će te izabrati.

Najlakše je kriviti Snežu,
Umjesto da mu kažete
"Brate, postani zanimljiviji" :-)
Koje gluposti majko moja, labilan jer se brzo zacopa... ocito je klinka neka u pitanju koja se lozi na kuliranje
 
Zašto je osoba labilna ako se brzo zacopa? Ne uvek, ali eto, desi se?
Jeste, zato što je to idealizacija nekoga koga ne znamo, a mislimo da znamo.
Suviše je tu romanticizma, i vjerovanja da je sam koncept zaljubljenosti nešto posebno, vjerovanja da nas neko upotpunjuje.
Putem nekoga i zaljubljenoti tražimo smisao u životu, a brza zaljubljenist je jedna od alternativa surogata Boga kao smisla života.
Nekada je bio Bog, a sada se svi pronalazimo i tražimo smisao.
A jednostavno je možda smisao samo u činjenici da živimo, nije ni u drugoj osobi, ni u poslu, ni u hobiju itd.

Sve što je romanticizam, neracionalno, nesvjesno, idealizacija - po meni je nezrelo - a samim time i zaljubljenost.
Ne pričam tu o sebi, samo o idejama, konceptima. Filozofiram
 
Ja joj se ne sviđam a svideo joj se lik koga zna neke dve nedelje i koga je bilo briga za nju dok se nisu smuvali
Izvini,
Ali kad muškarac ne pokaže odlučnost na poetku da je hoće,
To u njenim očima smanjuje njegovu muževnost
I ide on bespovratno u frend zonu,
Jer akoo on nije siguran šta hoće, onda neko mora biti i žrna postane sigurna da njega neće


Ubuduce, odmah kad ti se svidi 1. Ili 2. Dejt odmah pokusaj poljubiti
 
Sviđa mi se koleginica sa posla i u super smo odnosima do skoro bili. Smejali smo se zajedno, uvek se obraduje kad me vidi i ja nju takođe. Međutim problem je nastao kad sam joj priznao svoja osećanja, tj. da mi se sviđa. Pre nedelju dana je raskinula sa dečkom i nakon dva dana se smuva sa likom koga je tek upoznala, dok mene izbegava kao da sam najgori samo zato što se ložim na nju. Po mom viđenju ispada da ona hoće sa svakim osim mene. Ne razumem šta je u pitanju ..

samo je ignor i šibaj dalje...
 

Back
Top