Odrasli-DA ili NE?

Girl next door:
sreca, sreca, radost...


Auuuu,..losi flesh bek na period kad sam gledala taj crtani sa deckom,...
Mozak mi probio sa tim,morz jedan,od dvadeset godina koji jos bleji u deciji program!
A sad i ti,...
AAAAAAAAAAAAAA!!!
Da vam ne kazem gde da nabijete tu srecu i radost,i,i,...i,... :roll: :razz: :wink:
 
love_girl:
Ufff,kako te nije mrzelo!
Ali svidja mi se ;)
Zavidim ti na sreci :cry:
thanks
11.jpg


mug.gif


p.s. imam vremena jer sam bolesna
 
Odrasla nisam... pa zaboga, nemam josh ni 16 :upsicj:

Ali... zrelija jesam, bar od vrshnjaka koje poznajem.
Zvuchi prepotentno, svjesna sam toga, ali, zaista, kada vidim shta rade cure koje su '89. godishte... nekima od njih je josh uvijek mjesto u zabavishtu.
 
Pazi ovo - veliki klinci misle da su odrasli, jer su se ponapijali i ostali do kasno uveče.
Pa kad podgedaš, to više liči na raspuštenost, nego na odraslost.

Jeste, jeste...koliko sam ja razumela, odrastanje jeste odgovornost, a nije na odmet i malo više ozbiljnosti. Ali to nije ona lažna ozbiljnost. To nije stajanje u ćošku sa cigarom i nekim debilsko/ozbiljnim pogledom na svet.

E sad, ovo su i dalje tinejdžeri. Ja sam tinejdžer. Mogu samo reći da sam manje-više odgovorna, ali ne toliko ozbiljna. Dakle odrasla nisam, ali predpostavljam da sam na dobrom putu. Nekih blesavih i dečijih stvari još nisam spremna da se odreknem i...to je ono što me veoma deli od ovog naslova....
 
LPhoklica:
Pazi ovo - veliki klinci misle da su odrasli, jer su se ponapijali i ostali do kasno uveče.
Pa kad podgedaš, to više liči na raspuštenost, nego na odraslost.

Jeste, jeste...koliko sam ja razumela, odrastanje jeste odgovornost, a nije na odmet i malo više ozbiljnosti. Ali to nije ona lažna ozbiljnost. To nije stajanje u ćošku sa cigarom i nekim debilsko/ozbiljnim pogledom na svet.

E sad, ovo su i dalje tinejdžeri. Ja sam tinejdžer. Mogu samo reći da sam manje-više odgovorna, ali ne toliko ozbiljna. Dakle odrasla nisam, ali predpostavljam da sam na dobrom putu. Nekih blesavih i dečijih stvari još nisam spremna da se odreknem i...to je ono što me veoma deli od ovog naslova....

aaahhhh... svaki post ti je kao da imas ne 16 (ili kol'ko vec) nego bar 26... mislim, ti si ono sto bih ja nazvala zrela licnost :-P
 
Ja vas u svemu podrzavam,mozda sam malo ozbiljnija i gledam malo dalje u buducnost od svojih vrsnjaka,ali ja sam jos uvek dete(igram se zmurke sa drustvom iz ulice),imam izlaz do 1,a imam 16 god.Ja imam komsinicu 14 godina ima izlaz do 1(kao ja),ona dodje kuci javi se svojima,a onda izadje kroz prozor svoje sobe i vrati se u diskoteku,ima 6 godina starijeg decka,a bas je gabor.Strasno
 
brdaus:
Ja vas u svemu podrzavam,mozda sam malo ozbiljnija i gledam malo dalje u buducnost od svojih vrsnjaka,ali ja sam jos uvek dete(igram se zmurke sa drustvom iz ulice),imam izlaz do 1,a imam 16 god.Ja imam komsinicu 14 godina ima izlaz do 1(kao ja),ona dodje kuci javi se svojima,a onda izadje kroz prozor svoje sobe i vrati se u diskoteku,ima 6 godina starijeg decka,a bas je gabor.Strasno

Igras se sa drustvom zmurke do jedan sat? :P
 

Back
Top