Odnos sa zenom pokojnog ortaka

Pozdrav svima

Kao sto i sam naziv teme glasi, zanima me vase misljenje. On je umro pre 2 meseca, a ja kao i svako musko imam potrebu da zavrsim sa dobrom ribom. Njegova supruga je ocuvana milfara i tacno joj se uvek vidio ***** u oku. Medjutim i meni bi to nezgodno bilo jer drzim do nekih kodeksa, a i s njom imam i vise nego prijateljski odnos sad. Vise je sukob donje i gornje glave. Sta vi kazere?
Vidi da nije umro od side ili gonoreje opipaj to malo bolje.
 
Pozdrav svima

Kao sto i sam naziv teme glasi, zanima me vase misljenje. On je umro pre 2 meseca, a ja kao i svako musko imam potrebu da zavrsim sa dobrom ribom. Njegova supruga je ocuvana milfara i tacno joj se uvek vidio ***** u oku. Medjutim i meni bi to nezgodno bilo jer drzim do nekih kodeksa, a i s njom imam i vise nego prijateljski odnos sad. Vise je sukob donje i gornje glave. Sta vi kazere?
Браћа...да ниси ти њега убио?

Када сам писао на сличној теми,хтели да ме разапну...

У ствари сам само требао да га убијем...
 
Koliko sam shvatila, on ima želje. Žena nije pokazala zainteresovanost, on predstavlja da se ona ni ne pita, samo on treba da zatraži. Prijatelj kojeg nikada nije smatrao prijateljem je naprasno zaboravljen. Ženu je opisao užasno loše. Mislim da dečku treba terapija suočavanja sa stvarnošću.


Nisam hteo bas da kaze da nema nikakav moral, prvo pitam.
 
Pozdrav svima

Kao sto i sam naziv teme glasi, zanima me vase misljenje. On je umro pre 2 meseca, a ja kao i svako musko imam potrebu da zavrsim sa dobrom ribom. Njegova supruga je ocuvana milfara i tacno joj se uvek vidio ***** u oku. Medjutim i meni bi to nezgodno bilo jer drzim do nekih kodeksa, a i s njom imam i vise nego prijateljski odnos sad. Vise je sukob donje i gornje glave. Sta vi kazere?

Pod jedan...nazivati bilo koju zenu izrazom "ocuvana milfara" je znak prostakluka i nevaspitanja.
Pod dva...pomisliti na zenu od prijatelja,a kamoli imati nesto vise s njom je znak nelojalnosti,neiskrenosti,egoizma...itd.
Pod tri ...pomisliti na zenu prijatelja koji je umro prije samo dva mjeseca je znak ozbiljnog nedostatka karaktera.
Pod cetiri...otvoriti ovakvu temu misleci da si laf i kul je znak nedostatka inteligencije.
Krace receno,pokazujes se kao primitivac,ljigavac los covjek i nikakav prijatelj.
Ako ti je to za ponos,samo naprijed!
 
Pozdrav svima

Kao sto i sam naziv teme glasi, zanima me vase misljenje. On je umro pre 2 meseca, a ja kao i svako musko imam potrebu da zavrsim sa dobrom ribom. Njegova supruga je ocuvana milfara i tacno joj se uvek vidio ***** u oku. Medjutim i meni bi to nezgodno bilo jer drzim do nekih kodeksa, a i s njom imam i vise nego prijateljski odnos sad. Vise je sukob donje i gornje glave. Sta vi kazere?
Legija, ti li si? :cepanje:
 
pa ako mu je bila verna par decenija, sigurno da nema pojma o zivotu.
Ако неко познаје његове другове, то је она.
Čudno kako ljudi vole da pravdaju muška mišljenja. Valjda su slični, pa se prepoznaju.
Генерално, она је слободна жена по свим законима, сем вас моралиста.
 
Чудно како људи воле да суде.
Треба да се бринем, као да она има тек 18 и нема појма о животу.
Nije bitna ona u ovom slucaju.Bitan je on i njegovo ponasanje.
Ne cini drugima ono sto ne zelis da oni cine tebi.
Ali ko zna mozda bi i on volio da neki njegov prijatelj posle njegove smrti bude sa njegovom zenom.
 
Ако неко познаје његове другове, то је она.

Генерално, она је слободна жена по свим законима, сем вас моралиста.
Ti opet ne kapiras da ovde nije rijec o njoj.
Rijec je o njemu i njegovoj lojalnosti prema prijatelju.Cak i da ta zena skace na njega,trebalo bi da je odbije.
Ima milijarde drugih zena na svijetu.
 
Čovek je sam zatražio naš sud. Nismo pozabijali noseve u tuđa posla bez razloga, bukvalno je došao i pitao šta mislimo.
Касније је кренула дубља анализа...
Nije bitna ona u ovom slucaju.Bitan je on i njegovo ponasanje.
Ne cini drugima ono sto ne zelis da oni cine tebi.
Ali ko zna mozda bi i on volio da neki njegov prijatelj posle njegove smrti bude sa njegovom zenom.
У праву си.
Бринем за њега, да због мало задовољства заврши у пауковпј мрежи издржавања туђе деце.
 

Back
Top