Кекс са удатим?

А као не читамо, љубавне романе са трафике?

Ma dovidjenja bre

IMG_9128.jpeg
 
Odbija me od muškarca kad vidim da ga neka žena voli (s kojom je). osećam tu žensku energiju na njemu i meni je odbojan.

Ništa posebno moralno, samo su mi žene generalno odbojne u seksualnom kontekstu i kad pomislim da se sa nekom grli, ljubi, bilo šta rade zajedno, odmah mi je odbojan.

Vau, ni daška moralnog obzira u tvom odgovoru, samo sopstvena nelagoda zbog ženskih sekrecija na njegovom telu
 
Vau, ni daška moralnog obzira u tvom odgovoru, samo sopstvena nelagoda zbog ženskih sekrecija na njegovom telu
da, gadljiva sam
čisto fizički mi često bude odbojno nešto. jednom sam čak provalila da je kod mene moral povezan sa estetskim i čulnim doživljajem. samo ne znam šta prvo ide.

moram da priznam da ako mi se neka žena ne dopada koja je sa muškarcem, da mi i on poprima ružniju konotaciju. ne mislim samo na izgled, možda i najmanje na izgled. nego nešto što osetim da emituje. još ako im je veza bolesna sve mi je odbojno, pa i on.
 
Волите ли да се кексате са удатим комшиницама, колегницама, пријатељицама?

Да им пружите мало утехе због монотоног брачног живота,

или да их мало забавите кад је већ муж на пословном путовању?

Да га одмените?

А даме? Да ли воле да кексну ожењеног бају (чим је ожењен, значи да ваља, зато га је нека тамо и у'ватила).
A s udatima/oženjenima je nepristojno reći seks, i onda je uvedena rečca keks. 🫢
 
da, gadljiva sam
čisto fizički mi često bude odbojno nešto. jednom sam čak provalila da je kod mene moral povezan sa estetskim i čulnim doživljajem. samo ne znam šta prvo ide.

moram da priznam da ako mi se neka žena ne dopada koja je sa muškarcem, da mi i on poprima ružniju konotaciju. ne mislim samo na izgled, možda i najmanje na izgled. nego nešto što osetim da emituje. još ako im je veza bolesna sve mi je odbojno, pa i on.
Tačno znam na šta misliš, kao da ih posmatram kao celinu i njegov izbor ili njen poistovećujem sa ličnošću.
A tema, nisam u tom fazonu, ja sam za čist račun, duga ljubav. Nečija druga ili rezervni švaler mi nisu zanimljive kategorije.. mogu da se zezam i flertujem ,ali ne ujedam :mrgreen:
 
Zanimljivo, kad sam bio zainteresovan za keks sa udatima, nijedna me nije htela. Sad, kad sam stariji i pametniji i držim se slobodnih riba odjednom me komšinice pozivaju na "konsultacije".

Bolje se držati onog što omogućuje udobnu i bezbrižnu vožnju, a izbegavati problematične ribe.
Meni su problematičnije bile ove slobodne +35 koje nemaju budućnosti ili +40... Too je tek napetost i opasnost.
 
Ako je udata nije gubava!
Preteraste ga sa moralnim nacelima .... neke stvari se desavaju i dok ne planiramo i ne zelimo.
Svakako na to gledam kao na sansu da se neke stvrai desavaju spontano ako postoje normalne emocije .
Ipak smo mi samo gosti ovde...
Nije gubava
Al nije morala ni da se udaje
Postoje danas razni koncepti veza
Sta te tera da udjes u bracnu zajednicu ako nisi za nju
Bas zato sto smo samo gosti ovde, ne moramo biti otpad
 
da, gadljiva sam
čisto fizički mi često bude odbojno nešto. jednom sam čak provalila da je kod mene moral povezan sa estetskim i čulnim doživljajem. samo ne znam šta prvo ide.

moram da priznam da ako mi se neka žena ne dopada koja je sa muškarcem, da mi i on poprima ružniju konotaciju. ne mislim samo na izgled, možda i najmanje na izgled. nego nešto što osetim da emituje. još ako im je veza bolesna sve mi je odbojno, pa i on.



Interesantno da to kažeš kao naučnica, s ozbirom da moral apsolutno treba da ima prednost u odnosu na telesne doživljaje (koji su subjektivni)
ne govorim o telesnoj intuiciji, koja je najčešće u pravu i u suštini umna, nego npr da nam se ne sviđa nečiji miris. kako je to osnova za drugačije ophođenje prema nekome ako je taj neko ok osoba.
Ima ljudi čiji miris ne mogu da smislim (nije neprijatan samo nekompatibilan) nekako ne mislim da treba da ih tučem
 
Interesantno da to kažeš kao naučnica, s ozbirom da moral apsolutno treba da ima prednost u odnosu na telesne doživljaje (koji su subjektivni)
da li je moral validan ako nije pounutrašnjen? ako je samo stav. Ima naznaka da ako moral postane deo nas da se to stopi i sa estetskim doživljajem pa osećamo da je nemoralno i ružno
ne govorim o telesnoj intuiciji, koja je najčešće u pravu i u suštini umna, nego npr da nam se ne sviđa nečiji miris. kako je to osnova za drugačije ophođenje prema nekome ako je taj neko ok osoba.
u ovoj temi sam pisala o privlačnosti muškarca, ne o svim kontaktima
Ima ljudi čiji miris ne mogu da smislim (nije neprijatan samo nekompatibilan) nekako ne mislim da treba da ih tučem
pa ne to. 🙂 ali se neću sexati.

a na takve stvari o mirisu nisam ni mislila. već mi se dešava da mi neobjašnjivo odbojno nešto, ne mogu ni da racionalizujem šta. A onda ipak tu ima svega, pa čak i etike.
 

Back
Top