Odlete glava i Kesicu - Večerašnja premijera "24 minuta"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
vladu nije tesko kritikovati

jos je lakse vladu ismevati, ali je za to potrebna publika koja ne razmislja puno, ima predubedjenje i unapred je protiv vlade

e ta publika, to su ostaci, iliiti rusevine politickog pokreta poznatiijeg kao `dos`, koji je nastao u vreme kada je srbija bila pod otvorenom agresijom, a pravu namenu je dobio u periodu 2000-2012. svi znamo sta je pocinjeno u to doba

vladu je tesko pametno kritikovati, pa je ova vlada na neki nacin srecna vlada i moze da ima jos mandata koliko sama pozeli

kesic je u svemi samo sitna potrosna roba, umetnik bivseg rezima
 
vladu nije tesko kritikovati

jos je lakse vladu ismevati, ali je za to potrebna publika koja ne razmislja puno, ima predubedjenje i unapred je protiv vlade

e ta publika, to su ostaci, iliiti rusevine politickog pokreta poznatiijeg kao `dos`, koji je nastao u vreme kada je srbija bila pod otvorenom agresijom, a pravu namenu je dobio u periodu 2000-2012. svi znamo sta je pocinjeno u to doba

Не причај :eek:

А ја сам мислила да ми што гледамо Кесића и сличне умемо да размишљамо својом главом.

Кад оно, својом главом размишљају само они што су подгузне муве власти.
 
Не причај :eek:

А ја сам мислила да ми што гледамо Кесића и сличне умемо да размишљамо својом главом.

Кад оно, својом главом размишљају само они што су подгузне муве власти.

ne bih te zadrzavao, ali znas li sta vlada stvarno radi, osim viceva sa b92? ne znas

ps dos je vesto stvarap sliku da su za njega intelektualci, profesori, dr st protic

e pa to su sve u praksi propale osobe, ppoliticki i socijalno, jer to za sta su se zalagali je ovo sto je dos ostavio iza sebe 2012, a morali su da znaju za sta se zalazu
 
Poslednja izmena:
ne bih te zadrzavao, ali znas li sta vlada stvarno radi, osim viceva sa b92? ne znas

ps dos je vesto stvarap sliku da su za njega intelektualci, profesori, dr st protic

e pa to su sve u praksi propale osobe, ppoliticki i socijalno, jer to za sta su se zalagali je ovo sto je dos ostavio iza sebe 2012, a morali su da znaju za sta se zalazu

Ја не знам шта влада ради, али осећам последице.

Паметном довољно.
 
ja sa tobom fino, a ti bas po ds i ldp obicaju!?

Е, видиш, наша расправа је почела баш ту.

Стављаш ме у исти кош са странкама које очима не могу да видим.

Диван је осећај кад ниси члан ни једне странке, онда можеш потпуно неоптерећено да гледаш и Кесића, и Ивана Ивановића.

И да испљујеш и њих, или да потврдиш кад су у праву.

Зато сам ти рекла да си слеп код очију, није добро да генерализујеш ствари, нити да људе вређаш прилепивши их за неку странку само зато што се не слажу са тобом.

Није увек "ко није са нама, он је против нас".
 
Nina, otključala si temu i promenila naslov a di je premijera??? :rtfm:

Jel bila premijera, nisam gledao?

Emisija bila, gosti razni i dobri.

Bilo 21-22h 27.04.2015.

Strpite se mozda dan ili dva i emisija ce da iskoci na zvanicnom kanalu
https://www.youtube.com/user/24minutaofficial

- - - - - - - - - -

ja sa tobom fino, a ti bas po ds i ldp obicaju!? tri posta i pravo na vredjanje, ali da vas obavestim vase uvrede ne govore o cilju napada, nego o vama.

nedostatak inspiracije i sadrzaja? sta li..

ne razumem zasto sebe predstavljate da oocekujete blagostanje od vlade srbije???? pa imali ste apsolutnu vlast 12 godina! sto niste stvorili tu bogatu srbiju? nego ste je devastirali ekonomski i nacionalno, i sad kao nesto vam fali

more mrs, neodgovorna maso. imao je sloba pravo kad vas je nazvao snage haosa i bezumlja

Da li zaista mislis da ce neko u takvu laz da poveruje? Apsolutnu vlast ima sada premijer (posto njegova stranka u stvari ni ne postoji, to je hrpa statista)

Navedi bilo koju stranku koja je dama imala 126 poslanika u periodu od 5. oktobra do 2012. godine. Ne brini, podsecacu te dok ne dobijem odgovor.
 
Е, видиш, наша расправа је почела баш ту.

Стављаш ме у исти кош са странкама које очима не могу да видим.

Диван је осећај кад ниси члан ни једне странке, онда можеш потпуно неоптерећено да гледаш и Кесића, и Ивана Ивановића.

И да испљујеш и њих, или да потврдиш кад су у праву.

Зато сам ти рекла да си слеп код очију, није добро да генерализујеш ствари, нити да људе вређаш прилепивши их за неку странку само зато што се не слажу са тобом.

Није увек "ко није са нама, он је против нас".

ponavljas se. ja ovde zivim oduvek, i sve sam licno video, to o cemu pisem, a malo sam i politicki obrazovan, sa nesto iskustva, pa nne moram da slusam b92 da bih znao sta da mislim

ps meni su sve dos stranke iste, prakticno su potekle iz ds, iz istog izvora, instruirane svo vreme od istog gazde. zna se ko je slao milione za obaranje demokratske vlade slobodana milosevica u srbiji

ps2 vucic nema apsolutnu vlast, posto nema moc nad ds tajkunima koji drze sav kapital stecen tokom ds rezima, videlo se na kopaoniku. postoji nacin da se te pare vrate, ali nije lako i ne oocekujem da se to desi

ps3 vucic ima obaveze koje nosi mesto na kome se nalazi, i kada je poceo to da radi popisdeli ste. misko u tvorza! pa on je vasa sveta krava. oni pre vucica se nisu puno obazirali na gradjane, a javno su ih nazivali tranzicioni gubitnici, sto znaci da je za vreme te vlasti bilo predvidjeno da narod na kraju zivi losije. to su njihove reci ne moje
 
Poslednja izmena:
ponavljas se. ja ovde zivim oduvek, i sve sam licno video, to o cemu pisem, a malo sam i politicki obrazovan, sa nesto iskustva, pa nne moram da slusam b92 da bih znao sta da mislim

ps meni su sve dos stranke iste, prakticno su potekle iz ds, iz istog izvora, instruirane svo vreme od istog gazde. zna se ko je slao milione za obaranje demokratske vlade slobodana milosevica u srbiji

ps2 vucic nema apsolutnu vlast, posto nema moc nad ds tajkunima koji drze sav kapital stecen tokom ds rezima, videlo se na kopaoniku. postoji nacin da se te pare vrate, ali nije lako i ne oocekujem da se to desi

ps3 vucic ima obaveze koje nosi mesto na kome se nalazi, i kada je poceo to da radi popisdeli ste. misko u tvorza! pa on je vasa sveta krava. oni pre vucica se nisu puno obazirali na gradjane, a javno su ih nazivali tranzicioni gubitnici, sto znaci da je za vreme te vlasti bilo predvidjeno da narod na kraju zivi losije. to su njihove reci ne moje

1. И мени је СНС исто што и радикали, потекли из исте странке,

2. Како ли би било да има апсолутну власт,

3. Наравно да има обавезе, дискутујемо о томе како их испуњава,

4. Једва чекам седми дан, знаш, то је онај дан кад мачићи прогледају.
 
1. И мени је СНС исто што и радикали, потекли из исте странке,

2. Како ли би било да има апсолутну власт,

3. Наравно да има обавезе, дискутујемо о томе како их испуњава,

4. Једва чекам седми дан, знаш, то је онај дан кад мачићи прогледају.

sedmi dan se nece desiti za aktiviste dos-a, tome se ne nadaj, dogmatske ideologije se zasnivaju na tvrdoj dogmi, zato su sukobi u celom svetu, umesto da je razvoj i prosperitet

narod je davno progledao

sns-srs , he, he, he. videces ima vremena
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top