Odbranom Kosova gubimo EU

Odbranom Kosova gubimo EU

Moramo da menjamo državnu strategiju, jer nije mudro da čuvamo nešto što realno nemamo, uz rizik da izgubimo ono što imamo. Galama protiv NATO-a je borba protiv Zapada i Srbije u Evropskoj uniji

Vise o tome mozete naci na

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/107257/Odbranom+Kosova+gubimo+EU.html
1) hajde ti kao postavljac teme prvi predlozi strategiju
2) Realno po standardima "eu" i "sad" nemamo, po Srpskim je to Srpska nasilno oduzeta teritorija
3) Sta je to sto imamo vise da bi izgubili?
4) bilo koje novine ili program da okrenes, svako ce na svoj nacin prokomentaristai odredjeni dogadjaj ili vest
 
Тачно тако. :ok:

Прави се Адем наиван. :roll:

verovatno je kako ti kazes. kao sto rekoh, ja sam tako shvatio, ali ako ti kazes da si mislila drugacije, zasto ti ne bih verovao.
hocu reci, ratnohuskacka politika ce oterati jos ovo malo srba,stoiz straha od "odamzde" sto od straha da ih srbi proglase izdajicama ako misle da to nije resenje
 
verovatno je kako ti kazes. kao sto rekoh, ja sam tako shvatio, ali ako ti kazes da si mislila drugacije, zasto ti ne bih verovao.
hocu reci, ratnohuskacka politika ce oterati jos ovo malo srba,stoiz straha od "odamzde" sto od straha da ih srbi proglase izdajicama ako misle da to nije resenje

Интересантно да и други схватају шта сам рекла, осим тебе, дакле, рекла сам баш онако како сам и мислила, све је јасно.

Претња одмаздом је ваша ужа специјалност, али вам ни то неће помоћи.

Косово је српско а ви можете да дубите на трепавицама - ваше није, није било и неће ни бити.
 
verovatno je kako ti kazes. kao sto rekoh, ja sam tako shvatio, ali ako ti kazes da si mislila drugacije, zasto ti ne bih verovao.
hocu reci, ratnohuskacka politika ce oterati jos ovo malo srba,stoiz straha od "odamzde" sto od straha da ih srbi proglase izdajicama ako misle da to nije resenje

2q0k2lu.jpg


ap5615210.jpg


desecrated-church-in-kosovo.jpg



Thank%20You%20USA%20Kosova.jpg




ekspozita_bush.jpg
 
Poslednja izmena:
Odbranom Kosova gubimo EU

Moramo da menjamo državnu strategiju, jer nije mudro da čuvamo nešto što realno nemamo, uz rizik da izgubimo ono što imamo. Galama protiv NATO-a je borba protiv Zapada i Srbije u Evropskoj uniji

Vise o tome mozete naci na

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/107257/Odbranom+Kosova+gubimo+EU.html

Odbranom Kosova dobijamo Kosovo koje je ionako nase, a za Evropu me zabole ona stvar!!

Bolji naslov bi bio "Odbranom Srbije gubimo EU" ! Da li je grijeh braniti ono sto je nase, odnosno nasa svetinja??
 
Aha... Pa će sada tvoji sunarodnici u zapadnoj Makedoniji da "ne smatraju" Albaniju svojom zemljom, nego će da prave u Makedoniji neku njihovu albansku državu. Onda redom, isto tako u Crnoj Gori, zatim u Grčkoj.

I kada tako svi vi koji "ne smatrate" Albaniju svojom državom napravite svoje države, setićete se da ste vi ipak jedan narod, pa ćete ujediniti te svoje države u jednu.
Aj' pogodi kako će se zvati ta jedna država! Počinje na V (da ti olakšam).

Mis'sim, Ademe, pa jel vi Šiptari stvarno mislite da mi ostali na ovom Balkanu nemamo nimalo mozga? Ebt, ne mogu da verujem šta ti ovde poturaš.

То није невероватно!
То је његово право, његова потреба и његов интерес и то никога не би требало да чуди! Једноставно се човек бори за своје и то треба поштовати!

АЛИ ЈЕ НЕВЕРОВАТНО И ЗА ЧУЂЕЊЕ ЈЕ ШТО МУ СЕ ТО ДОПУШТА ДА РАДИ!

Мрзи ме да га цитирам - у скоро сваком његовом посту има барем по једна проблематична изјава или реченица!
 
Poslednja izmena:
То није невероватно!
То је његово право, његова потреба и његов интерес и то никога не би требало да чуди! Једноставно се човек бори за своје и то треба поштовати!

АЛИ ЈЕ НЕВЕРОВАТНО И ЗА ЧУЂЕЊЕ ЈЕ ШТО МУ СЕ ТО ДОПУШТА ДА РАДИ!

Мерзи ме да га цитирам - у скоро сваком његовом посту има барем по једна проблематична изјава или реченица!

Evo, ne može jasnije :D
 
То није невероватно!
То је његово право, његова потреба и његов интерес и то никога не би требало да чуди! Једноставно се човек бори за своје и то треба поштовати!

АЛИ ЈЕ НЕВЕРОВАТНО И ЗА ЧУЂЕЊЕ ЈЕ ШТО МУ СЕ ТО ДОПУШТА ДА РАДИ!

Мрзи ме да га цитирам - у скоро сваком његовом посту има барем по једна проблематична изјава или реченица!



Evo, ne može jasnije :D

То је то! :ok:
 
Radi se o tome da je naša vlast spremna da odustane od K i M radi EU.
Ovog magarca (magarac, a ne vuk) koriste za puštanje ''probnih balona''.
Svakodnevno iz EU stižu poruke da je nezavisnost K i M nepovratan proces.
Idioti odgovaraju da EU nema alternativu. Ko nije malouman, jasno mu je da je poruka ista kao i od ovog magareta.
 
Odbranom Kosova gubimo EU

Moramo da menjamo državnu strategiju, jer nije mudro da čuvamo nešto što realno nemamo, uz rizik da izgubimo ono što imamo. Galama protiv NATO-a je borba protiv Zapada i Srbije u Evropskoj uniji

Vise o tome mozete naci na

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/107257/Odbranom+Kosova+gubimo+EU.html

Samo sam se pitao o kome se od ona dva zvanicna pronatovska debila medju srpskim politicarima radi.

Dace Bog da se sve ovo lepo i srecno zavrsi po srpski narod, pa da javno za sevap oshishamo do glave i obrichimo ovog dzukca :mrgreen:
 
Мењала се или не мењала државна стратегија Србије ми никада нећемо ући у ЕУ.
То је народе постало опасно за мале државе и народе. Ове године ће ЕУ да поједе Грчку.
Дали су Грцима кредите за 850 км ауто пута на Крфу,а сада се Крф нашао први на трпези ЕУ.Немци предлазу Грцима да продају Крф!?? Какав ударац на национално достојанство -уколико је пожељно да мале државе чланице ЕУ уопште имају достојанство.
Огроман капитал и моћ се гомила у рукама веома малог броја људи...
То сваког ко мисли својом главом треба да брине.
Ето тако је Грцима предложено да продају Крф па да изађу из дугова,а нама да се одрекнемо Косова па да нас приме у ЕУ!!??? ДА ЛИ БИ ИКО НОРМАЛАН ПРИСТАО??:think:
 
Aha... Pa će sada tvoji sunarodnici u zapadnoj Makedoniji da "ne smatraju" Albaniju svojom zemljom, nego će da prave u Makedoniji neku njihovu albansku državu. Onda redom, isto tako u Crnoj Gori, zatim u Grčkoj.

I kada tako svi vi koji "ne smatrate" Albaniju svojom državom napravite svoje države, setićete se da ste vi ipak jedan narod, pa ćete ujediniti te svoje države u jednu.
Aj' pogodi kako će se zvati ta jedna država! Počinje na V (da ti olakšam).

Mis'sim, Ademe, pa jel vi Šiptari stvarno mislite da mi ostali na ovom Balkanu nemamo nimalo mozga? Ebt, ne mogu da verujem šta ti ovde poturaš.

ovaj sam post prevideo.
da ti odgovrim, zasluzuje, ne zbog vrednosti, vise zbog "prorocanstva" koje iznosis u njemu.
ja ne znam sta ce reci moji sunarodnici u makedoniji, ali ako makedonija bude imala nekog milosevica, bice potpuno u pravu da traze sto god zeli. iako ja sumnjam, mislim da ce se oni uvek dogovoriti,bez obzira na sve svadje koje se desavaju, i da do nekog prekrajanja granica nece doci. znaci to je neko realno sagledavanje situaicje, to sto si ti napisao, to je tajno prizeljkivanje, iz jednog jedinog razloga, da komsiji crkne krava.ili da ti mozes reci,eto bio sam u pravu. ove se odnosi i na crnu goru,i na grcku i na...
cak ni kosovose nece ujediniti sa albanijom, a zasto bi, nama je lepo ovde, njima tamo. sto ne zanci da se ne trebamo pomagati, ali to mozemo i sa hrvatima ili srbima,sve zavisi da li ona druga strana to hoce.
sto se tvog pitanja tice o mozgu, ja ne bih komentarisao. verujem da ga svi imaju, ali ga neki ocigledno nikada ne koriste.
 
ovaj sam post prevideo.
da ti odgovrim, zasluzuje, ne zbog vrednosti, vise zbog "prorocanstva" koje iznosis u njemu.
ja ne znam sta ce reci moji sunarodnici u makedoniji, ali ako makedonija bude imala nekog milosevica, bice potpuno u pravu da traze sto god zeli. iako ja sumnjam, mislim da ce se oni uvek dogovoriti,bez obzira na sve svadje koje se desavaju, i da do nekog prekrajanja granica nece doci. znaci to je neko realno sagledavanje situaicje, to sto si ti napisao, to je tajno prizeljkivanje, iz jednog jedinog razloga, da komsiji crkne krava.ili da ti mozes reci,eto bio sam u pravu. ove se odnosi i na crnu goru,i na grcku i na...
cak ni kosovose nece ujediniti sa albanijom, a zasto bi, nama je lepo ovde, njima tamo. sto ne zanci da se ne trebamo pomagati, ali to mozemo i sa hrvatima ili srbima,sve zavisi da li ona druga strana to hoce.
sto se tvog pitanja tice o mozgu, ja ne bih komentarisao. verujem da ga svi imaju, ali ga neki ocigledno nikada ne koriste.


А ако га нема - ће га направите, јел' тако?

Те флоскуле о Милошевићу и његовој кривици потурај Наташи Кандић и њој сличнима, код нормалних људи то не пали.
Нормални људи знају да је за рат, као и за свађу, увек потребно БАР двоје.

Осврнуо си се на Донову поруку да би се осладио мало "могућношћу" стварања Велике Албаније, као кад се мачор облизује на сир који му мирише из даљине али није сигуран колико му је заиста доступан, па ужива у самом мирисању...
 
А ако га нема - ће га направите, јел' тако?

Те флоскуле о Милошевићу и његовој кривици потурај Наташи Кандић и њој сличнима, код нормалних људи то не пали.
Нормални људи знају да је за рат, као и за свађу, увек потребно БАР двоје.

Осврнуо си се на Донову поруку да би се осладио мало "могућношћу" стварања Велике Албаније, као кад се мачор облизује на сир који му мирише из даљине али није сигуран колико му је заиста доступан, па ужива у самом мирисању...

zaista ste smesni sa tom velikom albanijom. necu reci sto posto, ali 99 posto od toga nema nista. to je izmisljeno kao protuteza velike srbije, znaci u stilu nismo mi jedini, i drugi zele veliku...
a tacno je da za svadju treba dvoje, kako bi se jaci iskalio na nekoga da je sam, ili koga bi ubijao, maltretirao, progonio....
 
zaista ste smesni sa tom velikom albanijom. necu reci sto posto, ali 99 posto od toga nema nista. to je izmisljeno kao protuteza velike srbije, znaci u stilu nismo mi jedini, i drugi zele veliku...
a tacno je da za svadju treba dvoje, kako bi se jaci iskalio na nekoga da je sam, ili koga bi ubijao, maltretirao, progonio....


Знам да ти овим мислиш на Србе како су вас "прогањали, малтретирали, убијали...", међутим чињенично стање говори сасвим супротно.

Као и српски манастири на Косову што сами по себи говоре чије је Косово.
 

Back
Top