Odbranom Kosova gubimo EU

ovaj sam post prevideo.
da ti odgovrim, zasluzuje, ne zbog vrednosti, vise zbog "prorocanstva" koje iznosis u njemu.
ja ne znam sta ce reci moji sunarodnici u makedoniji, ali ako makedonija bude imala nekog milosevica, bice potpuno u pravu da traze sto god zeli. iako ja sumnjam, mislim da ce se oni uvek dogovoriti,bez obzira na sve svadje koje se desavaju, i da do nekog prekrajanja granica nece doci. znaci to je neko realno sagledavanje situaicje, to sto si ti napisao, to je tajno prizeljkivanje, iz jednog jedinog razloga, da komsiji crkne krava.ili da ti mozes reci,eto bio sam u pravu. ove se odnosi i na crnu goru,i na grcku i na...
cak ni kosovose nece ujediniti sa albanijom, a zasto bi, nama je lepo ovde, njima tamo. sto ne zanci da se ne trebamo pomagati, ali to mozemo i sa hrvatima ili srbima,sve zavisi da li ona druga strana to hoce.
sto se tvog pitanja tice o mozgu, ja ne bih komentarisao. verujem da ga svi imaju, ali ga neki ocigledno nikada ne koriste.

A, znači vi ste uveli neko novo međunarodno pravo. Svaka država koja u jednom periodu bude imala diktatora na vlasti biće kažnjena oduzimanjem teritorija. Pazi, Boga ti...
 
A, znači vi ste uveli neko novo međunarodno pravo. Svaka država koja u jednom periodu bude imala diktatora na vlasti biće kažnjena oduzimanjem teritorija. Pazi, Boga ti...

Tebe je udostojio odgovora pa makar i podcenio u startu "vrednost" tvog posta koji je citirao...ali njegov status i ponašanje na forumu govori u prilog tome koliko je arogantan i prezriv, licemjer koji vešto izbegava odgovore na razumna i nimalo provokativna pitanja a potom šatro prosipa duh tolerancije...
Treba nakotiti dva miliona antisrpskih postova i potom sebe proglasiti za nekakvog zaslužnog vladara pdf. Politika...to mu dođe kao misija, šta li:think:
 
mislim da ne postoji mnogo politicara na svetu koji su dali vise kontradiktornih izjava od vuka draskovica...to cini vuka jedinstvenim i neponovljivim...samo sto se za takve ljude u narodu pronalaze adekvatni pogrdni izrazi....u svakom slucaju narod ga je prozreo i marginalizovao...nadam se da ce tako ili slicno zavrsiti i vecina sadasnjih politikanata...
 

Back
Top