Odbacuju EU - hoće u Briks!

samo neka idu gde im je bolje!
i tako je EU prepuna Turaka i drugih mudzahedina, tako da jednoj celoj drzavi sa 100 miliona muslimana svakako nije mesto u EU. :nono3:
pravac BRIKS, BURSK, BRKS... :mrgreen:
Nema potrebe za frustracijom , država Turska će ući u BRIKS a građani Evrope turskog porekla ostaće kao i do sada samo jedna vrsta cvijeća koje ima svoje mesto u skladno uređenom vrtu .

Brics je savez gdje 70 posto ljudi nema pitku vodu, a isto toliko ih ken.ja vani na ulici. Kupovna moć im je odlična. Prosjek plaće 100 eura
Bukvalno MINIMALNA plata u Brazilu po zakonu je 445 US dolara, socijalna pomoć je 240.

U Rusiji prosečna plata 540 evra (s ratom koji vodi). U Kini prosek mesečne zarade (ne plate) 340 evra, kad se uzmu u obzir i poljoprivrednici. Zaposleni u velikim gradovima u Kini imaju već preko 800 evra mesečno, stručnjaci po 2700+ evra. To naravno ne može da se poredi sa Brunejom ili Dubaijem (nisu u EU, nijedno) ali ipak nije ni blizu samo 100 evra.

Odbacuju EU – hoće u BRIKS!!!​

Rusija "pozdravlja" interes Turske da uđe u grupu BRIKS.

Izvor: B92, Tanjug
Portparol Kremlja Dmitrij Peskov rekao je danas da Rusija pozdravlja spremnost Turske da razmotri ulazak u BRIKS dok čeka odluku o svom članstvu u Evropsku uniju.

Govoreći na konferenciji za novinare, Peskov je rekao da će se o tome razgovarati na sledećem sastanku alijanse, koji će biti održan u Kazanju između 22. i 24. oktobra. On je dodao da se BRIKS raduje "održavanju kontakata sa svim zainteresovanim zemljama".

Turski ministar spoljnih poslova Hakan Fidan nagovestio je razmatranje Ankare da se pridruži BRIKS-u tokom posete Kini.

"Turska želi da postane član BRIKS-a"​

Turski ministar spoljnih poslova Hakan Fidan izjavio je danas da Turska želi da postane član BRIKS-a.

https://www.b92.net/biz/svet/vesti/28217/odbacuju-eu-hoce-u-briks/vest

EU je stara izandjala riba koju vise niko ne zeli....

BRIKS nema alternativu!!!
Sada i Srbija treba svakako ići u BRIKS. Ionako su vjekovni turski teritorij, a Istanbul je Srbima dulje bio glavni grad nego Beograd. :kafa:

Bukvalno MINIMALNA plata u Brazilu po zakonu je 445 US dolara, socijalna pomoć je 240.

U Rusiji prosečna plata 540 evra (s ratom koji vodi). U Kini prosek mesečne zarade (ne plate) 340 evra, kad se uzmu u obzir i poljoprivrednici. Zaposleni u velikim gradovima u Kini imaju već preko 800 evra mesečno, stručnjaci po 2700+ evra. To naravno ne može da se poredi sa Brunejom ili Dubaijem (nisu u EU, nijedno) ali ipak nije ni blizu samo 100 evra.
U Rusiji je prosečna plata za 2023. godinu iznosila 86o ovra.

https://ekonomskevesti.com/finansije/2023-prosecna-neto-plata-u-rusiji-860-evra/

imal koji holivudski film o ovome
...
1718171155507.png

Sta kazu BRIKS-ovci na genijalne ekonomske srpskih patriota o pretekcionizmu, ogromnim carinama za uvoz, i subvencijama za izvoz?

neoliberalizam je prdnuo u cabar

sam zapad se odrekao neoliberalizma covece!

Evo uvode carine svima na sve zivo!

Danas su uveli carine na kineske automobile u razmeri od 18 do cak 45%!

To ti je cisti protekcionizam

Svi to vide sem vas jos sake evrotalibana u Srbiji.

Vi me srpski evrotalibani i neoliberali podsecate na one japanske vojnike koje su nalazili 1950tih i 1960tih u sumama kako jos vode rat.

neoliberalizam je prdnuo u cabar

sam zapad se odrekao neoliberalizma covece!

Evo uvode carine svima na sve zivo!

To ti je cisti protekcionizam

Svi to vide sem vas jos sake evrotalibana u Srbiji.

Vi me srpski evrotalibani i neoliberali podsecate na one japanske vojnike koje su nalazili 1950tih i 1960tih u sumama kako jos vode rat.
Pa onda ti i ne treba BRIKS i slobodna trgovina, svako za sebe, sedis i cekas da ti neko pridje do tezge.

Moze i naturalna razmena.

Back