O,kako tuznih ljubavi ima...

...Ovaj svet je ispunjen njima...Sve vise sumnjam da neko srecno i VOLI JOS....Pisu romane, pesme, novele,
o tome kako ljubav uvek nadje put.
Znam neke sive, tuzne hotele
i neke prazne sobe gde je uvek onaj strasni mir......Volite li nekoga trenutno?vJERUJEte u vjecnu ljubav?...:) ...tuzne ljubavi...?

volim dva coveka trenutno :D, i verujem u vecnu ljubav.....a tuzna ne znam dugo da budem....:manikir:
 
...Ovaj svet je ispunjen njima...Sve vise sumnjam da neko srecno i VOLI JOS....Pisu romane, pesme, novele,
o tome kako ljubav uvek nadje put.
Znam neke sive, tuzne hotele
i neke prazne sobe gde je uvek onaj strasni mir......Volite li nekoga trenutno?vJERUJEte u vjecnu ljubav?...:) ...tuzne ljubavi...?
Volim trenutno...zaljubljena uwijek.U vjecnu ljubaw ne wjerujem.
 
...Ovaj svet je ispunjen njima...Sve vise sumnjam da neko srecno i VOLI JOS....Pisu romane, pesme, novele,
o tome kako ljubav uvek nadje put.
Znam neke sive, tuzne hotele
i neke prazne sobe gde je uvek onaj strasni mir......Volite li nekoga trenutno?vJERUJEte u vjecnu ljubav?...:) ...tuzne ljubavi...?

Jedna izreka kaže da je 'Ljubav duga prilika za bol' ...
Po Frojdu je idealizovanje sexualnog objekta ...
Čista dedukcija je da će idealizovanje kad tad dovesti do boli ...

No kod dugih ljubavi, dugih brakova, postoji neko uzajamno prožimanje i nadopunjavanje ... a egzistencijalni problemi izbiju u prvi plan ...
 
...Ovaj svet je ispunjen njima...Sve vise sumnjam da neko srecno i VOLI JOS....Pisu romane, pesme, novele,
o tome kako ljubav uvek nadje put.
Znam neke sive, tuzne hotele
i neke prazne sobe gde je uvek onaj strasni mir......Volite li nekoga trenutno?vJERUJEte u vjecnu ljubav?...:) ...tuzne ljubavi...?

Nemam problem s tim. Uopce ne vjerujem u ljubav i mislim da je u pitanju cisti bullshit. Pokretac svega sto postoji otkad je svijeta i vijeka je gorostasna, sveprisutna, halapljiva, nezajazljiva, najmocnija, najljepsa, najbljestavija, najmisterioznija i najstravicnije najmocnija - teta sujeta. Ona je moja apsolutna gospodarica i kljuc istinskog samorazumijevanja, moja plemkinja koja je stalno uz mene i u najtezim trenucima, moja odana kurtizana i moja jedina istinska zivotna ljubav koja me nikad nije izdala i napustila bez obzira bio vrhu svijeta ili u prljavom jarku gdje me svi gaze, dok ostale nisu imale snage da izdrze ni izbliza sto je ona izdrazala. Ona je izabranica moja i saputnica vjecna,. sve ono sto sam vjerovao da je ljubav, sve je bilo njeno maslo. Iza svega sto sam do sada prozivio je ona i samo ona stajala i smijesila se, neuhvatljiva a opet tako blizu, drska, seksi, misteriozna, ponekad anksiozna sto je trazim na pogresnom mjestu, culna, eroticna, duboka, senzualna... Niko je ne moze zamijeniti...

Ostali ljudi ce dobiti postovanje od mene (koje se zasluzi) ali ona, od momenta kad sam se rodio pa sve dok ispustim iz sebe posljednji dah, imace mene u svako doba dana za vrijeme ovozemaljskog zivota svim svojim tijelom i dusom. ;)

Naravno, ako neko hoce da vjeruje u romanticku ljubav, slobodno, it's a free country...
 
...Ovaj svet je ispunjen njima...Sve vise sumnjam da neko srecno i VOLI JOS....Pisu romane, pesme, novele,
o tome kako ljubav uvek nadje put.
Znam neke sive, tuzne hotele
i neke prazne sobe gde je uvek onaj strasni mir......Volite li nekoga trenutno?vJERUJEte u vjecnu ljubav?...:) ...tuzne ljubavi...?

Veco, ne samo da volim nekoga, vec obozavam nekoga!!! :heart:
Verujem u ljubav, meni se prva i prava desila na prvi pogled. Imala sam momke pre njega, ali vec sam pisala da su to bile simpatije, drugovi koji su me u nekom trenutku moje nespremnosti poljubili i zaglavljivala sam se u tim vezicama beveze, ali to ljubavi nisu bile...

Moj decko i ja smo se skoro pet godina dopisivali pismima, ne mailovima, mislim-bilo je i njih, ali slali smo prava pravcata pisma... :) napisali smo jedno drugom par pesama a on je i u skoli napisao rad o meni... Sve je to meni bilo poznato samo sa filma, ali sma gajila nadu da postoji neko koga cu inspirisati da to radi i sanjala sam o njemu, a upravo sam ga i upoznala onakvog kakvog sam ga izmastala... Visok, tamne oci i kosa, blistav osmeh, pogled koji cakle, dugi, lepi prsti, razvijene sake (meni je to vazno, obracam paznju na to)... Takod a da, verujem i prepustam se... :heart:
 

Back
Top