O,kako tuznih ljubavi ima...

...Ovaj svet je ispunjen njima...Sve vise sumnjam da neko srecno i VOLI JOS....Pisu romane, pesme, novele,
o tome kako ljubav uvek nadje put.
Znam neke sive, tuzne hotele
i neke prazne sobe gde je uvek onaj strasni mir......Volite li nekoga trenutno?vJERUJEte u vjecnu ljubav?...:) ...tuzne ljubavi...?

Ja moram priznati da sam se samo jednom zaljubila u životu i to kad sam imala 13 godina od tada ništa...naravno da volim crno nikšićko,burek s mesom i sirom,da sedim u prirodi i gledam u vodu,to je ljubav za ceo život... a to ko me je povredio, neka je, tako mi treba...ja njih neću u inat.
 
Ti tvrdokorni su retki skoro da ih i nema,ja ne poznajem ni jednog takvog :)

Bas sam spomenuo to,setivsi se komsije
Zivi sam godinama,imao je jednu...trebala je i svadba da bude
nisam bio nesto blizak sa njim,ali videlo se da je bio srecan
ona nestade,ne znam ni gde,ni sto..
od tad je postao obican mrgud,jedva se javi o.O
i vec je omatorio,nece taj da trazi,niti mu treba izgleda:think:
 
...Ovaj svet je ispunjen njima...Sve vise sumnjam da neko srecno i VOLI JOS....Pisu romane, pesme, novele,
o tome kako ljubav uvek nadje put.
Znam neke sive, tuzne hotele
i neke prazne sobe gde je uvek onaj strasni mir......Volite li nekoga trenutno?vJERUJEte u vjecnu ljubav?...:) ...tuzne ljubavi...?

U mojim godinama samo retki srećnici pronalaze pravu ljubav, a o večnoj više nema smisla govoriti. Tuge ima sasvim dovoljno oko nas i bez ljubavi sazdane na taj kalup.
 
Ma kakvi su to ljudi i kakve su to budalaštine i neiskreni odnosi?!

Pa valjda znaš da ceniš to što imaš dok je pored tebe...
MIslim, tako se bar zrele osobe ponašaju.
I da vagaš.
Opet ako neko nekog zaebava, onda to nije ljubav, nego veza manična i ružna.

Ljubav je lepa, prava ljubav, a ne zaljubljenosti i ostala osećanja, čaše lomim, ruke mi krvave, vene sam isek'o, aj' sad vrati se.. :neutral:

Ja sam jos mlada da mogu da znam iz licnog iskustva(18 godinica),jer u ovim godinama se ne moze govoriti o nekoj vjecnoj ljubavi....tj mozda moze,ali je to jako rijetko,premlado ;) ...Ali znam iz zivota drugix ljudi da su tek kad su izgubili neku osobu sxvatili koliko ona u stvari vrijedi,a i u mojoj okolini je jako malo sretnix brakova(ili su razvedeni,ili su u braku,a bolje da nisu),zbog toga sam i postavila temu ;)
 
...Ovaj svet je ispunjen njima...Sve vise sumnjam da neko srecno i VOLI JOS....Pisu romane, pesme, novele,
o tome kako ljubav uvek nadje put.
Znam neke sive, tuzne hotele
i neke prazne sobe gde je uvek onaj strasni mir......Volite li nekoga trenutno?vJERUJEte u vjecnu ljubav?...:) ...tuzne ljubavi...?

Ne volim trenutno..U ljubav sma nekada verovao,ali sada vise ne..mislim odavno ne..
 
...Ovaj svet je ispunjen njima...Sve vise sumnjam da neko srecno i VOLI JOS....Pisu romane, pesme, novele,
o tome kako ljubav uvek nadje put.
Znam neke sive, tuzne hotele
i neke prazne sobe gde je uvek onaj strasni mir......Volite li nekoga trenutno?vJERUJEte u vjecnu ljubav?...:) ...tuzne ljubavi...?

Verujem u ljubav, verujem i u vecnu ljubav, da tamo negde postoji!
Kada je baka bila u bolnici i u onom bunilu, nocu je dozivala deku, a bili su 59 godina u braku, i ako sam nesto naucila od njih to je sta znaci postovanje, tolerancija, dogovor, paznja, sala i smeh, iskrenost, strpljenje a sve to potkovano uzajamnom ljubavlju!
 

Back
Top