O cemu razmisljate?

zaabrinuta sam sto cave nece da mi dozvoli da ga vodim kod kardiologa, a divan je covek, prijatelj, otac, najbolji jebach, pesnik. 22cm ne znam da l da se smejem od zadovoljstva ili da stenjem. bacice kashiku, preskache mu srce dva tri puta dnevno. molim vas, smarajte ga svi na pp da prihvati da ga vodim kod najboljeg kardiologa u srbiji. ja nikada ne molim, ali vas molim.
 
Inače su teški sa brisanjem naloga poslednjih par godina, smorilo ih valjda. Ja tražio da obrišu ovaj 2014. i otezali da me smorilo, samo napravio pauze i poslednji put kad sam se vrno promenio nadimak... a sećam se ranije brišu u roku od odmah, bar tako bilo na prethodnih 10+ mojih. Mslm da je bila 2006-a, negde pred kraj leta kad gomila redovnijih forumaša krenula da briše svoje naloge il traže perma ban, ko da je kuga i kolera naišla na forum, svaki dan po par novih crnih.

- - - - - - - - - -

Ono ne znam zbog čega ti se briše, tvoja stvar, ali veruj mi, ko te je primetio prepoznaće te sve da uzmeš nadimak SwatkaXXXmawena99 i bacaš slike kakve vrtiguzke na novom nalogu, dok većina neće ni obraćati pažnju koj si bio nit sećati se
 
pa okej, nema ništa protiv ni promene nicka, samo nek se nešto dešava
a što se tiče neke anonimnosti sa drugim nickm tj novim nalogom, to zaista ne radim zbog toga, nego mal oda promenim odelo
jer apsolutno je nemoguće da ne budeš neprepoznatljiv, a i nikad se nisam ni krio, čak sam uvek i naglašavao koji mi je bio raniji nadimak u nekoj diskusiji

što se tiče toga, moto mi je uvek bio:

-u novom ruhu i starom duhu -

to sam i stavljao u potpisu sa novim nickom
 
sagoreo sam i izmeditirao sam za sledecih par meseci :lol:

gde ima dobra pecenjara u cacku pa posle da idemo meditiramo? :)
Ima na izlazu iz Čačka prema Užicu neka pečenjara. Ne znam tačno kako se zove,vizuelno sam zapamtio,mislim da je kod dragiše, nešto u tom fazonu. Tu su mi preporučili i to više njih dokazanih mesnih entuzijasta mada je meni besmisleno da stajem tu kad sam sat i kusur vremena kasnije u Mačkatu Kod Baje na jagnjetini :lol:

Ali ja kroz Čačak samo prolazim na putu prema Zlatiboru,nikada se nisam zadržao...probaj pa javi ;)
 
Poslednja izmena:
Ima na izlazu iz Čačka prema Užicu neka pečenjara. Ne znam tačno kako se zove,vizuelno sam zapamtio,mislim da je kod dragiše, nešto u tom fazonu. Tu su mi preporučili i to više njih dokazanih mesnih entuzijasta mada je meni besmisleno da stajem tu kad sam sat i kusur vremena kasnije u Mačkatu Kod Baje na jagnjetini :lol:

Ali ja kroz Čačak samo prolazim na putu prema Zlatiboru,nikada se nisam zadržao...probaj pa javi ;)


aooo...vruće pečenje, kupus salata i ladan špricer :rida:
 

Back
Top