Novi zakon vec daje rezultate

On može privatno a država mora krivično jer i lažno prijavljivanje je krivično delo.

Uopšte nije stvar u tome. Problem je što su čoveka zatvorili bez dokaza. Bila je dovoljna njena reč. Nema svedoka, nema dokaza, nema ničega. I kakve su ti to fore "ginekolog nije bio stručan". Šta, da nisu možda doveli nekog portira "nisam ginekolog al' mogu da pogledam"?
Takva situaciju u društvu se preslikava i ovde, to se vidi po tome koliko je mrtav ovaj pdf. Da ti ne glumiš ludilo na ovoj temi ne bi bilo aktivnosti ni ovoliko.
I ja sam vala dosta doprineo ne crkavanju krstarice za danas.

- - - - - - - - - -

Imala je povrede. Ljudi su emotivni oko takvih stvari.
Medjutim kako bi vreme odmicalo sve bi veca sansa bila da istina ispliva kako se i jeste desilo.

Alo ljudi kakve emocije, jesu vam svrake mozak popile? Nije bilo dokaza da je on u pitanju. Posle priznanja je jasno da nije bilo ni dokaza sa silovanje. Mogli su da zatvore bilo koga sa tim "dokazima".
 
Uopšte nije stvar u tome. Problem je što su čoveka zatvorili bez dokaza. Bila je dovoljna njena reč. Nema svedoka, nema dokaza, nema ničega. I kakve su ti to fore "ginekolog nije bio stručan". Šta, da nisu možda doveli nekog portira "nisam ginekolog al' mogu da pogledam"?


Ako imaš izveštaj iz bolnice koji potvrđuje iskaz imaš i dovoljan dokaz da privedeš osumnjičenog i da mu dežurni tužilac odredi zadržavanje,a istraga se nastavlja,srečom po momka brzo i profesionalno su provalili o čemu se radi. Tako stvari funkcionišu i kada je krađa,ubistvo,prevara...bilo koje krivično delo. Za stručnost ginekologa i kako se zapošljavaju pitaj kadrovsko u zaječarskoj bolnici.
 
Ispricala je i da joj je L.L zapretio da ce je ubiti ako ikome kaze sta se desilo.
Sve je jasno. Nije mogla da sakrije od roditelja sta se desilo ali je na kraju morala da izmisli da je to sama uradila. Kakva suplja prica sunce ti. I na kraju se kao sama izujedala. Miki Mausa za ministra policije a Paju Patka za ministra pravde da nam svane!
 
Ispricala je i da joj je L.L zapretio da ce je ubiti ako ikome kaze sta se desilo.
Sve je jasno. Nije mogla da sakrije od roditelja sta se desilo ali je na kraju morala da izmisli da je to sama uradila. Kakva suplja prica sunce ti. I na kraju se kao sama izujedala. Miki Mausa za ministra policije a Paju Patka za ministra pravde da nam svane!

Ima smisla. Znaci ipak je silovana.
 
Ima smisla. Znaci ipak je silovana.

Naravno da jeste. Znaci u obadve verzije su imali seks samo sto su u drugoj oni imali seks ali je ona zaljubljena u njega pa je htela da mu namesti silovanje (?????)
Toliko glupu pricu ne bi mogao da izmisli ni Milomir Maric.
Ali vidis ko sve radi u toj policiji pa onda shvatis da je stvarno sve moguce i da bi stvarno poverovali u sve zivo.
 
Naravno da jeste. Znaci u obadve verzije su imali seks samo sto su u drugoj oni imali seks ali je ona zaljubljena u njega pa je htela da mu namesti silovanje (?????)
Toliko glupu pricu ne bi mogao da izmisli ni Milomir Maric.
Ali vidis ko sve radi u toj policiji pa onda shvatis da je stvarno sve moguce i da bi stvarno poverovali u sve zivo.

Ljubomorna sto je ignorise, a imali su sex i on je to priznao.:roll:

- - - - - - - - - -

Kako li njeni roditelji ne ubiju tog degenerika samo da mi je znati?:roll:
 
Ovaj slucaj je dovoljno indikativan i za tzv. "porodicno nasilje"
To da se odma hapsi i to jeste njena rec jer ginekolog moze ta utvrdi povrede ali ocigledno nema blage veze ko ih je naneo.
Da se zapitas onda koliko su i sve one smesne statistike "svaka 3. zena" tacne.

Шта ти човече лупеташ...
Чуј „такозвано" породично насиље
Колико жена је убијено од почетка године, она будалетина удавила своје дете голим рукама у сред центра за социјални рад и убила жену
Пре тога неки убио жену пред децом

- - - - - - - - - -

sad će da donesu zakon da muškarac ne sme da ignoriše ženu

ali paz'te, nije nemoguće

Ма 100%
 
Zakon o sprwečavanju nasilja prema slabijima je odlična ideja, kojom treba da se zaštite slabiji, a kazne manijaci i idioti.
Da bi zkaon bio idealno rešenje, koje bih ja bezrezervno podržao smao je potrebno dodati jedan član i to član koji nedvosmisleno kaže da se za lažne prijave MORA krivično goniti i MORA bezuslovno ići u zatvor.
 
Zakon o sprwečavanju nasilja prema slabijima je odlična ideja, kojom treba da se zaštite slabiji, a kazne manijaci i idioti.
Da bi zkaon bio idealno rešenje, koje bih ja bezrezervno podržao smao je potrebno dodati jedan član i to član koji nedvosmisleno kaže da se za lažne prijave MORA krivično goniti i MORA bezuslovno ići u zatvor.
I da se obavezno briše dosije oklevetanima umesto da ih idioti iz državnog aparata kasnije ucenjuju time.

- - - - - - - - - -

I da se obavezno briše dosije oklevetanima umesto da ih idioti iz državnog aparata kasnije ucenjuju time.
U teškom sam psihičkom stanju. Idem kod lekara, život mi je uništen, izjavio je juče za Kurir Lazar L. (20) iz Zaječara, koji je završio u pritvoru nakon što ga je bivša devojka A. L. (19) lažno prijavila za silovanje i nanošenje brutalnih povreda.Mladić, čiji je život preko noći upropašćen zbog lažnih optužbi, više nije želeo da govori o zlu koje ga je snašlo. Srećom, da situacija ne bude još gora po njega, lažljivu devojku su ubrzo raskrinkali lekarski nalazi, koji su potvrdili da nije bila silovana, a nakon što joj je tužilac predočio dokaze, A. L. je priznala da je podnela lažnu prijavu.

Patološki zaljubljena
– Ona je pod pritiskom ispričala da je patološki zaljubljena u Lazara i da nije mogla da podnese to što je on ignoriše. Zbog toga je sama sebi nanela brojne povrede po telu, a onda porodici rekla da ju je Lazar silovao – kaže izvor Kurira iz zaječarskog tužilaštva.
Da je sve uradila iz osvete mladiću, tvrdi i Lazarev deda.
– Ona je bivša devojka mog unuka i ovo je uradila iz ljubomore. Lazar je nekad bio s njom u vezi, a kada je raskinuo, ona ga je proganjala, čak je tvrdila da je u drugom stanju da bi ga vratila – rekao je mladićev deda.
On je dodao da je Lazar L. zapravo pobegao od nje u selo Grbalj, gde mu živi baba po majci.
– Tamo je bio moj drugi unuk, koji ju je pustio da uđe u kuću. Ne znam šta se tamo dešavalo, ali znam da moj unuk nije silovatelj – rekao je deda.
Šokantan slučaj izazvao je ogromnu pažnju u Zaječaru, a filmski obrt učinio je da je većina Zaječaraca stala u odbranu napadnutog mladića.
Zaječarci ogorčeni
– Ovo je samo pomućeni um mogao da smisli. Umalo da mladiću, ni krivom ni dužnom, uništi život. Ne smem ni da pomislim šta mu je prolazilo kroz glavu dok je bio u pritvoru. Bila je njegova reč protiv njene. Verujem da je to za njega bila noćna mora – kaže jedan od mladićevih poznanika i dodaje da se nada da će A. L. odgovarati zbog svega što je uradila.

Nema besplatnog umakanja, ali sad bi trebalo da traži odštetu.
 
. L (20) iz Zaječara, koji je uhapšen zbog sumnje da je silovao, prebio i krvnički izujedao svoju komšinicu A. L. (19), po nalogu tužioca pušten je iz pritvora


A. L. priznala je zaječarskoj policiji da je zaljubljena u L.L, ali da nije mogla da podnese to što je on „ignoriše“. Priznala je da je sama sebe izujedala po telu, a roditeljima, kada su primetili povrede, ispričala je da je silovana.



Kao sto smo svi mi normalni pricali restriktivan i nepravedan zakon koji zene stiti kao bele medvede ce od starta biti zloupotrebljavan, jedva su docekale.



https://www.krstarica.com/vesti/hro...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header

https://www.krstarica.com/vesti/hro...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header

- - - - - - - - - -

I da se obavezno briše dosije oklevetanima umesto da ih idioti iz državnog aparata kasnije ucenjuju time.

- - - - - - - - - -



Nema besplatnog umakanja, ali sad bi trebalo da traži odštetu.
100 000 eura
 
Ako imaš izveštaj iz bolnice koji potvrđuje iskaz imaš i dovoljan dokaz da privedeš osumnjičenog i da mu dežurni tužilac odredi zadržavanje,a istraga se nastavlja,srečom po momka brzo i profesionalno su provalili o čemu se radi. Tako stvari funkcionišu i kada je krađa,ubistvo,prevara...bilo koje krivično delo. Za stručnost ginekologa i kako se zapošljavaju pitaj kadrovsko u zaječarskoj bolnici.

Ovoga očigledno nije bilo jer je bolnički izveštaj pokazuje upravo suprotno što znači da je uhapšen samo na osnovu njenih reči!
 
Zakon o sprwečavanju nasilja prema slabijima je odlična ideja, kojom treba da se zaštite slabiji, a kazne manijaci i idioti.
Da bi zkaon bio idealno rešenje, koje bih ja bezrezervno podržao smao je potrebno dodati jedan član i to član koji nedvosmisleno kaže da se za lažne prijave MORA krivično goniti i MORA bezuslovno ići u zatvor.

Члан 334. ст. 1. КЗ-а: „Ко пријави одређено лице да је учинило кривично дело за које се гони по службеној дужности, а зна да то лице није учинилац тог кривичног дела, казниће се…"
 
Шта ти човече лупеташ...
Чуј „такозвано" породично насиље
Колико жена је убијено од почетка године, она будалетина удавила своје дете голим рукама у сред центра за социјални рад и убила жену
Пре тога неки убио жену пред децом

sta TI covece lupetas
90% tog tzv. porodicnog nasilja je ono ona njega jebava 10g u zdrav mozak i kad mu prekipi qqqq jadna zena i tako prave te statistike ako neko nekom podvikne jer joj zagoreo rucak
 
Члан 334. ст. 1. КЗ-а: „Ко пријави одређено лице да је учинило кривично дело за које се гони по службеној дужности, а зна да то лице није учинилац тог кривичног дела, казниће се…"

To je ok.samo dodati da je obavezno gonjenje po službenoj dužnosti, za tužioce.......I obavezna kazna zatvora bez mogućnosti uslovne ili nbovčane kazne...
E, onda ok, ako treba nasilnicima razrezati po 20 godina........
 
evo jos materijala

jel i ovaj deda SNS koji oce da se otarasi zene

Boranka prijavila muža za nasilje u porodici kako bi otišla na MORE sa drugaricama

http://www.blic.rs/vesti/drustvo/bo...kako-bi-otisla-na-more-sa-drugaricama/j2gllwy

Međutim, po povratku sa mora, „muž nasilnik“ je podneo zahtev za razvod braka, u kome se ovaj par nalazi gotovo 40 godina.
- Ako se ispostavi da je nepravedno optužila muža, biće podneta prijava zbog lažnog prijavljivanja - dodaje naš izvor.
On kaže da je, od stupanja na snagu novog zakona o nasilju u porodici, policija „zatrpana“ takvim prijavama

 

Back
Top