Nikolić kandidat SNS za predsednika

Koliko jebilo po tebi?

  • <=1000

  • <=2000

  • <=3000

  • <=4000

  • <=5000

  • <=6000

  • <=7000

  • <=8000

  • <=9000

  • <=10.000

  • Kao kod Vuka

  • Kao kod Slobe

  • sto iljade ovoga mi krsta

  • bio sam u bekstejdu pa nisam mogao da procenim

  • PRIJAVLJUJEM TEMU!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
11. април – Ко хоће да вас бије,мораће мене као председника


КОСОВСКА МИТРОВИЦА – Лидер Српске напредне странке Томислав Николић изјавио је данас на предизборном митингу у Косовској Митровици да је бивши председник Србије Борис Тадић одбио да укључи СНС у преговоре о Косову и Метохији.

Николић је обећао да ће чим победе звати и Демократску странку да учествује у преговорима о Косову и Метохији али и све друге странке које имају посланике у парламенту јер се, како је оценио, ради о великом терету за једног човека и једну политичку странку.
„Ово је терет који може да носи само цела Србија. Ја нећу на вас да товарим тај терет, ја нећу да вам кажем поставите барикаде па после да дођем први да вас бијем. Ако вам кажем поставите барикаде, ноћиваћу на њима. Ако неко хоће да вас бије мораће прво да бије мене, као председника Србије“, поручио је Николић.
Лидер СНС је окупљеним грађанима на тргу „Шумадија“ у Косовској Митровици поручио да жели да их уведе у ЕУ али да грађани знају који услов никада неће моћи да испуни, додајући да га није чуо до сада и да не треба да га постављају.
„Треба да одмах одустану од тог (захтева). То је за осам до десет година, а треба да се живи сутра, треба да се обезбеди сваки дан живот. Не можемо да легнемо и чекамо кад ћемо у ЕУ. А, шта ако не уђемо никада“, рекао је Николић.
Дода је како већ десет година говори о Србији која је кућа са двоје врата на истоку и на западу и да треба отворити свака врата јер је „свако ко има понуду да грађанима Србије буде боље добродошао“.
„Косово није моје, није ми га оставио отац, нисам га купио, не могу да га продам, не могу никоме да га поклоним, припада свима вама – целој Србији, сваком њеном грађанину појединачно па како грађани желе тако ће и да буде. У Уставу пише да желе да буде – Србија и биће Србија док последњи Србин хода земљом Србијом“, рекао је Николић.
Он је додао и да не зна шта је актуелна власт договорила са Приштином и не зна о чему су преговарали и да је један човек решавао нашу судбину на Косову и Метохији – Борис Тадић, који, како је рекао, дугује да каже докле је стигао.
„Докле год да је стигао даље одатле ни један корак не сме да се направи. Докле год да је отишао у покушајима да се додвори да би остао и трећи мандат, шта год да је потписао а да је на штету Србије то мене не обавезује“, истакао је Николић.
Члан председништва СНС Зорана Михајловић изјавила је да напредњаци имају неколико важних тачака програма и да ће се борити против лоповлука и корупције, именовати одговорне људе.
„Отворићемо и покренути привреду, основати наше национално банкарство, развојну банку, помоћи малим и средњим предузећима, смањити порезе на зараде, овде ће се радити и градити“, поручила је Михајловићева и позвала окупљене да 6. маја заокруже број 5.
На митингу, који нији нису обезбеђивали припадници косовске полиције, говорили су, између осталих, и лидер Покрета социјалиста Александар Вулин, члан председништва СНС Борислав Пелевић, лидер Нове Србије Велимир Илић, председник ИО СНС Милан Бачевић, потпредседник Покрета Снага Србије БК Јасмина Митровић Марић и председник општине Косовска Митровица Крстимир Пантић.
Митинг нису обезбеђивали припадници косовске полиције, а пре почетка митинга на централном градском тргу наступила је естрадна уметница Маја Николић.

http://www.pecat.co.rs/2012/04/11-april-ko-hoce-da-vas-bijemorace-mene-kao-predsednika/

EH TAJ TOMA ...... MOŽETE GA BLATITI I PLJUVATI IZ LIČNIH RAZLOGA ALI ON JE BIO I OSTAO PRAVI SRBIN I ŠUMADINAC !!!! :hvala:

taj bije sam sebe u glavu za pare a to ce da uradi i ovaj put da se prelije glasacko telo na zutu stranu...
 
Ако неко хоће да вас бије мораће прво да бије мене, као председника Србије“, поручио је Николић.

Ja sam nekad mislila da je ovaj samo priglup, al' sad vidim da je definitivno lud. Pojma nemam koje bi to psihičko oboljenje moglo da bude, ali najviše liči na šizofreniju: prvo se poistovećuje sa Šekijem, onda sa Tadićem, sad sa Miloševićem. Da ne pominjem pokušaj samoubistva.

Strašno.
 
Nije stvar u plašenju od nekoga ili nekoga. Koga narod izabere činiće vlast. Suština je da je nastup prema biračima populistički i demagoški. I ovo što se piše na Krstarici i što preplavljujete prvu stranu pdf temama o SNS je agresivni populizam i demagogija. To neće promeniti stav birača. I malo dete može doneti zaključak da sve i da Gospodin T.Nikolić postane Predsednik Republike Srbije niko neće njega fizički napasti na nekoj hipotetičkoj barikadi. Jer ni on a ni bilo koji drugi političar neće narediti takvu barikadu gde i on sam može postati žrtva. I neće se igrati interesima cele nacije i države. Mislim da sve postaje pomalo degutantno. Mislim na njegove istupe i prateće mahanje njegovim rečima izrečenim bilo gde.

У питању је метафора ...

Тома је јасно изнео став да ће бранити већинско мишљење народа изражено преко народних посланика у скупштинским дискусијама и закључцима са истих.

Неће наметати свој став целом народу и узурпирати власт.
 
Ja sam nekad mislila da je ovaj samo priglup, al' sad vidim da je definitivno lud. Pojma nemam koje bi to psihičko oboljenje moglo da bude, ali najviše liči na šizofreniju: prvo se poistovećuje sa Šekijem, onda sa Tadićem, sad sa Miloševićem. Da ne pominjem pokušaj samoubistva.

Strašno.

То се зове прављење страначке политике према Анкетама јавности. Као сунцокрет. Све само да би се докопало власти, после тога се све заборавља...
 
У питању је метафора ...

Тома је јасно изнео став да ће бранити већинско мишљење народа изражено преко народних посланика у скупштинским дискусијама и закључцима са истих.

Неће наметати свој став целом народу и узурпирати власт.

:aha:

ko metafora da ce svako ako on pobedi imati posao... :lol:

mozda al pod oruzjem... ko god od njih dvoje da pobedi, on il bota, oruzje nam ne gine.
 
:aha:

ko metafora da ce svako ako on pobedi imati posao... :lol:

mozda al pod oruzjem... ko god od njih dvoje da pobedi, on il bota, oruzje nam ne gine.

541996_385800888119393_128005310565620_1255496_1119503456_n.jpg
 
А РАДИКАЛИ ЋЕ НАС УВЕСТИ У ЕВРОПУ БЕЗ ОРУЖИЈА ??? :sad2:

srbine, prvo iskljuci caps lock za ostalo necu da ti prigovaram... naravno da nece, jer radikali ako kojim slucajem sa dss-om i jos nekim dobiju vecinu imace toliko problema sa koskama koje ce sns i ds da im podmece da ce morati da drzavno oruzje iskoriste u funkciji ocuvanja poretka za sta su i izabrani.

a za evropu... :lol: kaka crna evropa, da znas sta se tamo desava oma bi se prisajedinio kinezima... citaj sorosev tekst a on kad napise nesto obimno to je manifest.
 
преподобни је зрео за лазу

Човек је само изјавио да ће бити у првим редовима као прави родољуб.
Неће завлачити главу у песак као БоТа.
Он је то и доказао на фронту 1991 и 1992 год. Није тамо ишао да се слика као неки радикали.
 
Човек је само изјавио да ће бити у првим редовима као прави родољуб.
Неће завлачити главу у песак као БоТа.
Он је то и доказао на фронту 1991 и 1992 год. Није тамо ишао да се слика као неки радикали.

On je tamo isa da sa JNA fingira rat koji je bio neophodan neoustasiji za etnicko ciscenje!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top