Nestorović tvrdi da masovna ubistva u Ribnikaru i Duboni "mirišu na raznorazne službe"

Нити су та убиства дестабилисала државу, нити власт, нити би било коју другу власт.
Ta ubistva su bila glavni generator i okidač masovnih protesta i okupljanja ljudi koji su s pravom tražili uklanjanje atmosfere nekulture i nasilja u javnoj sferi. To što ljudi koji su predvodili proteste nisu bili kadri iskoristiti to nezadovoljstvo problem je neke druge prirode.
 
Ne budali, radi se o državnim službenicima traženje pomoći od EU je značilo skidanje rukavica i maski, oni znaju da više ne mogu da se oslone na varanje na izborima i ostaje im otvoren rat uz pomoć stranaca, kao 5. oktobra, s tim što je tada Milošević potpisao da će predati vlast, pa je sve bilo samo scenarijo. Gamad sada nema ništa osim gole sile i torture prema narodu, zato izbegavajte državne institucije ma šta vam trebalo od njih.
 
Zdrava deca u fizičkom smislu ne mora da znači da su zdrava i u psihološkom.

To da su bila i pametna deca, opet ne garantuje da su bili psihološki kako treba.
У питању су ипак била деца а њима је много лакше манипулисати , значи, у питању су деца .
 
У питању су ипак била деца а њима је много лакше манипулисати , значи, у питању су деца .


Ne možeš da okriviš decu. Ja više krivim roditelje. Roditelj je taj koji će te usmeriti na put a ti da taj put pratiš, da se kloniš lošeg društva, stvari. Ako to roditelj ne odradi i ako ne pazi na svoje dete, da sa detetom nema odnos da mu sve kaže, za probleme, dete se zatvara i u 90 odsto slučajeva ispadne da se dete izvuče iz toga ali onih 10 odsto klonu duhom ali opet ne znači da nekog ubiju nego se ponašaju problematično.
 
Ne možeš da okriviš decu. Ja više krivim roditelje. Roditelj je taj koji će te usmeriti na put a ti da taj put pratiš, da se kloniš lošeg društva, stvari. Ako to roditelj ne odradi i ako ne pazi na svoje dete, da sa detetom nema odnos da mu sve kaže, za probleme, dete se zatvara i u 90 odsto slučajeva ispadne da se dete izvuče iz toga ali onih 10 odsto klonu duhom ali opet ne znači da nekog ubiju nego se ponašaju problematično.

Истина , али играица о којој говоримо јесте осмишљена као изазов за децу , на жалост су баш супер интелигентна деца и била жртве .
 
Teško možeš da povežeš Kecmana sa Pinkom.
Mladenovac da, tamošnji ludak nije vadio glavu iz pinkovog ekrana.

Mali Kecmanovic je ziveo u istoj zgradi fakticki isti ulaz.....u kojoj je Zeljko Mitrovic kupio ex bioskop Odeon i u kojem mu je prvi projekat bila "predstava" (tj okultni ritual prizivanja djavola...) zvana LUCIFER
Fakticki je prizivao lucifera...i prizvao ga...

I to gotovo istovremeno se odvijao zlocin u Ribnikaru kad i zavrsnica "predstave" tj okultnog rituala LUCIFER...

Nije slucajno ni sto je Pink satanista to okultno ritualisanje i prizivanje djavola obavljao TIK IZNAD VAZNESENJSKE CRKVE...
Jer satanisti vole da orgijaju skrnaveci svetinje tj u blizini istih...


...
 
Ta ubistva su bila glavni generator i okidač masovnih protesta i okupljanja ljudi koji su s pravom tražili uklanjanje atmosfere nekulture i nasilja u javnoj sferi. To što ljudi koji su predvodili proteste nisu bili kadri iskoristiti to nezadovoljstvo problem je neke druge prirode.
И ? Да ли то даје за право Несторовићу да измишља глупости да је нека страна сила то креирала ?
 
И ? Да ли то даје за право Несторовићу да измишља глупости да је нека страна сила то креирала ?
Pošto postoji jak motiv on je samo usputno prokomentarisao da miriše na stane službe. Običan usputni komentar. Zapravo niko od vas nije ni poslušao taj deo intervua .
 
Опет пропаганда о ,,блатњавим патикама".

А друго, ако је неко манипулисао и злоупотребљавао ову трагедију то је онда коалиција Србија против насиља, а не др. Нестор .
sam je potvrdio u tv kamere da je došao u patikama u Skupštinu
on je teoreticar zavera i on manipuliše..i trebao bi da se stidi da uopšte pominje ubijenu decu
gde je bio kada su deca ubijena u maju mesecu..da izjavi saucešce a ne da sada da kuje zavere
tako da mani me se tvoje filozofije i ne nerviraj me.. i sada mi se place na pomen te nevine decice :(
 
И ? Да ли то даје за право Несторовићу да измишља глупости да је нека страна сила то креирала ?

То је његова процена , није навео како и на који начин би могла да буде упетљана нека страна служба , али је то рекао .то не значи да су повукли обарач , али исто тако може бити да су ометали наше службе да уоче опасност .
 
sam je potvrdio u tv kamere da je došao u patikama u Skupštinu
on je teoreticar zavera i on manipuliše..i trebao bi da se stidi da uopšte pominje ubijenu decu
gde je bio kada su deca ubijena u maju mesecu..da izjavi saucešce a ne da sada da kuje zavere
tako da mani me se tvoje filozofije i ne nerviraj me.. i sada mi se place na pomen te nevine decice :(
Sve istina, gde je bio da izjavi saučešće gradjanima koji nisu nasilni ili partiji protiv nasilja, pošto su to ucveljeni gradjani, a ne roditelji, a ne ni cela država, Marinika je ucveljena i trebalo je da joj izjavi saučešće, jer je ona protiv nasilja, a djilasu posebno i ostalim nenasilnim srbima....
 
Pa mogao je i ambasadorima koji su svratili da daju podršku nenasilnim srbima....to bi bilo u redu...
Ipak, najvažnije je da izjavi saučešće EU koja podržava nenasilje u Srbiji...Mada nije na odmet ni NATO ukoji bi mogao da ponovi svoje andjeoske namere u skladu sa željama nenasilne srbije....ali, kako u patikama, nije red i bolje što se nije brukao....
 
Poslednja izmena:
😡

Ti kao @Grom_sa_neba!.

Da li vas dvojica stvarno mislite da Председник Републике Србије, Господин Председник Александар Вучић, nije porazgovarao s hrastom, ponudio mu da ga autoput zaobiđe, ali umorni drevni hrast odgovorio je da konačno želi napustiti svijet u kojem ljudi poput Đilasa, Šolaka i Jeremića rade zlodjela, te je svako njihovo zlodjelo poput hrđavog čavla zabijenog u njega.


Ваистину, нијесам размишљао о томе.

Хвала ти.
 
Inače. Dr Nestorović odvale.

"Nekima su bile smešne njegove priče o tome kako je ljudska rasa nastala na Marsu odakle je došla na zemlju, koja je u stvari ravna ploča, ali malo zakrivljena. Nekima su bile interesantne njegove teorije zavere po kojima CIA, FBI i NYPD zabranjuju da se priča kako je Tesla slao ljude u budućnost, baš kao što su im bile smešne izmišljotine o nestalim avionima koji su sletali nakon više desetina godina a putnici nisu znali da objasne gde su bili jer su izgubili pamćenje."
 
Narod guta PINK do grla.
A gde vi, kao elita iz kruga dvojke, primate N1, danas i Nova SS?
Msm, progutali ste idiotizam o 40.000 birača doveženih iz Republike Srpske?
Progutali ste i budalaštine o ljudima koji ne stanuju tamo gde stanuju i gde su prijavljeni
duže od 40 godina?
Puštate da vas lopovčina koja je ukrala 619 miliona evra, koji je tukao i ženu i tasta, vodi kao
ovčice na neke skupove protiv nasilja (čijeg, pitam se), na kojima se poziva na ubistvo
predsednika i preti nekim bacanjem u Savu?

A zaboravili ste ko je potpisao za kosovske tablice, ko je postavio granične prelaze, ko je
izmestio pitanje KiM iz UN i predao ga EU na tacni, ko je postavio ono idiotsko pitanje MSP-u?

E, jadnici... :mazi:
 
sam je potvrdio u tv kamere da je došao u patikama u Skupštinu
on je teoreticar zavera i on manipuliše..i trebao bi da se stidi da uopšte pominje ubijenu decu
gde je bio kada su deca ubijena u maju mesecu..da izjavi saucešce a ne da sada da kuje zavere
tako da mani me se tvoje filozofije i ne nerviraj me.. i sada mi se place na pomen te nevine decice :(
Ма знам, али шта ако је тако дошао? Он је народни човек, не углађени политичар коме је само стало до скупштинског ресторана и дневница.

Што се тиче теорија завере, тај израз је старомодан. Време је да се уведе нови израз а то је пракса завере.
Друго, он те своје ,,теорије завере" није кандидовао на изборима, тако да народ није гласао за то, већ за његов идеолошко-политички програм.
Што се Рибникара и оног другог масакра тиче, ствари ти итекако нису сасвим чисте и то се слажу многи други људи који нису ни присталице ни гласачи др. Нестора.
 
A gde vi, kao elita iz kruga dvojke, primate N1, danas i Nova SS?
Msm, progutali ste idiotizam o 40.000 birača doveženih iz Republike Srpske?
Progutali ste i budalaštine o ljudima koji ne stanuju tamo gde stanuju i gde su prijavljeni
duže od 40 godina?
Puštate da vas lopovčina koja je ukrala 619 miliona evra, koji je tukao i ženu i tasta, vodi kao
ovčice na neke skupove protiv nasilja (čijeg, pitam se), na kojima se poziva na ubistvo
predsednika i preti nekim bacanjem u Savu?

A zaboravili ste ko je potpisao za kosovske tablice, ko je postavio granične prelaze, ko je
izmestio pitanje KiM iz UN i predao ga EU na tacni, ko je postavio ono idiotsko pitanje MSP-u?

E, jadnici... :mazi:
Vidim da ste nervozni kad čujete te dve reči.
KM OSTAJE!!!
https://www.youtube.com/watch?v=AK870bBic08&t=12s&ab_channel=24minutasaZoranomKesićem-Zvaničnikanal
https://srbin.info/politika/vucic-je-tvrdio-da-nece-dati-gazivode-video/?lang=lat
 
Vidim da ste nervozni kad čujete te dve reči.
KM OSTAJE!!!
Nervozni? Ahahahahaha :rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
Pa jel Vučić išao u Makedoniju da se izljubi sa Kurtijem i dogovori kako da
prodaju KiM, ili vaš gazda?
Jel Vučić išao u EP da laže i da traži da se Srbiji uvedu sankcije, ili pajaci vašeg gazde?
Jel Brnabićka potpisala da su Srbi počinili genocid, ili to beše družbenica vašeg gazde?

I ti pričaš o nekoj nervozi?
Pa kod vašeg gazde nije nervoza, to je već histerija... :mazi:
 
@ves.bole

Rukuju se rukuju.

Malo u svoje dvorište takodje gledaj.

Izdaja države je i od vlasti i od dela opozicije.
 

Prilozi

  • vucic-zelenski-1080x567.jpg
    vucic-zelenski-1080x567.jpg
    77 KB · Pregleda: 1
  • res_b748a34998a4e809883735180ea95bd5.jpg
    res_b748a34998a4e809883735180ea95bd5.jpg
    74 KB · Pregleda: 1
  • 5cd41325-6cc0-4f3d-bb5d-14c10a0a0a67-autothacimogherinivucicdoren1557391215-previewOrg.jpeg
    5cd41325-6cc0-4f3d-bb5d-14c10a0a0a67-autothacimogherinivucicdoren1557391215-previewOrg.jpeg
    70,1 KB · Pregleda: 1
  • res_1df5b8d6881e8b4ca01300c0caa634c5.jpg
    res_1df5b8d6881e8b4ca01300c0caa634c5.jpg
    104,8 KB · Pregleda: 1
  • 20220804180549_427821.jpg
    20220804180549_427821.jpg
    102,4 KB · Pregleda: 1
  • vucic-kurti-twitter.png
    vucic-kurti-twitter.png
    472,3 KB · Pregleda: 1
@ves.bole

Rukuju se rukuju.

Malo u svoje dvorište takodje gledaj.

Izdaja države je i od vlasti i od dela opozicije.
Није исто кад се састаје државник и кад се састаје вођа опозиције.
Државник, тј онај ко је на челу републике Србије то мора да ради хтео не хтео, по природи свога посла, а опозициони лидер већ кад се састаје и кад се међусобно хвале он и Курти, то значи да већ имају заједничке политичке интересе.
 

Back
Top