Да ли би Несторовић требао да врати посланички мандат?

Да ли би Несторовић требао да врати мандат ?


  • Ukupno glasova
    17
Postoje?

Osim otkaza, i donekle krivične odgovornosti nakon gubitka imuniteta?
Kad si ti cuo da je neko od nasih poliicara stvarno bio na robiji, a bilo je afera i afera i dan danas?
Ja sam jedino cuo u slucaju Rumunije kada je Laura Koveshi bila glavna Tuziteljka i u slucaju Francuske vezano za Sarkozija.
 
Nema ništa od vraćanja mandata , to je valjda još kod tadića donesena odluka da mandat pripada pojedincu a ne stranci , ili je to za Vučićevog vakata doneseno nemojte me sad linčovati zbog toga. A ako budu izbori u Beogradu tu nema potrebe da se vraća.
Pošto Nestor bude osnivao narodnu antiharp stranku najbolje bi bilo da za grb stranke uzme cvincajngle da se seku svi dalekovodi.
 
Nema ništa od vraćanja mandata , to je valjda još kod tadića donesena odluka da mandat pripada pojedincu , ili je to za Vučićevog vakata doneseno nemojte me sad linčovati zbog toga. A ako budu izbori u Beogradu tu nema potrebe da se vraća.
Pošto Nestor bude osnivao narodnu antiharp stranku najbolje bi bilo da za grb stranke uzme cvincajngle da se seku svi dalekovodi.
...ili zmaja koji bljuje vatru, efikasnije od sajkace.
 
ауторска тема

Сведоци смо били и до сада разних посланика прелетача, оних коме народ дадне глас а који потом изађу из те странке или покрета као што је случај господина Несторовића.

Данас је најавио да је у процесу стварања странке са онима који га подржавају . Је ли то лицемерно по Вама ?
Дакле добио је глас од народа као ''Ми глас из народа'' а сада после напуштања тога где није успео да себе наметне као председника прави нову странку ....


Четвртак, 22.02.2024. у 09:19

Несторовић: У процесу смо оснивања странке са људима који ме подржавају​



Дакле, да ли би Нестровић требао да врати посланички мандат ?

Да ли се они који су гласали за ''ми глас из народа'' осећају после свега као наивчине ?

A kome da vrati?
Nelegalnoj Skupstini?
Ili Alan For grupaciji Mi6?

...
 
Svi hoce da budu na visokim funkcijama, da pljackaju i kradu ali niko nece da snosi odgovornost i posledice, dok se taj nakaradni deo sistema ne promeni mi nigde, apsolutno nigde se necemo maknuti iz te mrtve zone, tacke...
Kostunica je propustio sansu da uvede to u nasu politiku.
kad tad nije kaznio sps vrhusku nece skoro pravda kod nas

Kakvu su sansu propustili, ccccccccccccccccccccccccccccccccccc
 
Kad si ti cuo da je neko od nasih poliicara stvarno bio na robiji, a bilo je afera i afera i dan danas?
Ja sam jedino cuo u slucaju Rumunije kada je Laura Koveshi bila glavna Tuziteljka i u slucaju Francuske vezano za Sarkozija.
I sad će tramp.

Zatvoriće ga u njegovu kulu.
Ukoliko stvarno nije bankrot
Ukoliko jeste, hm, država će da ga hrani u nekom kavezu za takve...

Iako je hteo dobro, i odradio solidan posao, sve dok nije pomislio da je iznad države i agende..
Šta beše ono rekao, da će biti Američki Vučić?
E to ni Putin nije rekao...
 
Nije se Kostunica tu mnogo pitao.
Zamisli tu srbiju, sps i srs, kao stranke koje su zloupotrebljavale politicku moc zabranjene
njihov vrh u zatvoru
Zamisli srbiju na nivou Slovenije.
Mada u Sloveniji zabranjuju gluposti, kod nas takve ubacuju u parlament, eno nisu dali onom iz * bosanskih piramida*
da ispira mozak slovencima, zamisli nas na tom nivou.
 
A kome da vrati?
Nelegalnoj Skupstini?
Ili Alan For grupaciji Mi6?

...
онима од којих је отишао , немој се правиш ћосав

за које је народ гласао

''ми глас из народа''

или нека се одрекне мандата.
 
Čiji si ti avatar?

Predstavi se ili tišina :)
Nastavi da truješ.
аватар ?

аватар код мог ника је република српска у срцу

мене ко треба да зна а знјау многи на овом форуму. док сам ја крварио гаће по озрену и илијашу као добровољац из србије гузу си грејао под јорганом. теби да се представљам а ко си ти ?
још један нови клон ...
 

Back
Top