Nestorović tvrdi da masovna ubistva u Ribnikaru i Duboni "mirišu na raznorazne službe"

Pa Vučić je lepo vaspitan, običaj je da se rukuješ sa onim sa kim imaš sastanak.
Naravno da se ne grli sa Kurtijem kao vaš gazda... :mazi:

Meni niko nije gazda. Za razlku od tebe, ja nisam na platnom spisku režima niti opozicije.

Jednostavno ne podnosim nijedne. No, to ne daje prava da ste vi u pravu a da ne gledate u svoje dvorište.


Vaspitanje? Evo i ja sam vaspitan ali imam ponos, obraz. To je nešto mnogo vrednije od vaspitanja.
 
Није исто кад се састаје државник и кад се састаје вођа опозиције.
Државник, тј онај ко је на челу републике Србије то мора да ради хтео не хтео, по природи свога посла, а опозициони лидер већ кад се састаје и кад се међусобно хвале он и Курти, то значи да већ имају заједничке политичке интересе.

Sem naslova u režimskim medijima, nema dokaza da je do sastanka došlo.
Opet, da im zajedničko udruživanje protiv Srbije, znači da bi naše tužilaštvo trebalo da reaguje i da hapsi Djilasa. Zašto to onda ne radi?


Državnik može da ne mora. Ko god se rukovao sa ubicama Srba, nije čovek koga mogu da podržim.
 
Ako ti tako tvrdiš...


A tebi su na partijskom sastanku rekli da to ne ide jedno sa drugim?

Kao što rekoh, ja nisam na partijskom platnom spisku.

Nisam učlanjen u stranku.

Šta ćemo sad?

Hoćeš da se kladimo u nešto vredno?


Vi ste nazadnjaci, ko god je protiv vas, odmah je izdajnik. Isto tako je i Adolf Hitler razmišljao. Samo kažem.
 
Kao što rekoh, ja nisam na partijskom platnom spisku.
Nisam učlanjen u stranku.
Šta ćemo sad?
Ništa, ako ti tako kažeš, ajd da ti verujem.

Vi ste nazadnjaci, ko god je protiv vas, odmah je izdajnik. Isto tako je i Adolf Hitler razmišljao. Samo kažem.
E sad prijatelju, ko je to "vi" i "vas", koga tu tačno etiketiraš?
Normalan deo populacije koji ne veruje sve što mu se servira na N1, Nova SS, danas...?
Koji zna da vaspitanje, ponos i obraz mogu da idu zajedno, iako vaš gazda tvrdi drugačije?
 
Ništa, ako ti tako kažeš, ajd da ti verujem.


E sad prijatelju, ko je to "vi" i "vas", koga tu tačno etiketiraš?
Normalan deo populacije koji ne veruje sve što mu se servira na N1, Nova SS, danas...?
Koji zna da vaspitanje, ponos i obraz mogu da idu zajedno, iako vaš gazda tvrdi drugačije?

U kratkim crtama da ti objasnim.

Ne verujem SNS-u, Marinki, Djilasu, zelenima pa i delu lažne desnice. Evo vidiš i za Milicu zavetnicu, lažna desnica. Nestor je isto kobajagi lažna desnica. Trenutno, niko nema moj glas.

Ti napadaš Marinku i Djilasa a u stvari je sve to manipulacija teška. Svi su u istoj ekipi.

Dok se diže buka, na mala vrata se donose promene štetne po narod.

U Srbiji ti je jedna zanimljiva stvar, političar se bori za vlast da bi obezbedio sebi pare u dzep, briga njega za narod.

Ovaj režim je propratio dosta sumnjivih i kriminalnih radnji preko kojih ja ne mogu sa predjem. Jednostavno institucije nemamo koje će da rade i uhapse sve koji su se ogrešili.

Čim izgubiš institucije, država de fakto više nije država.

Opet ću ti reći, nisam nigde na platnom spisku, moja uverenja su totalno drugačija od uverenja Vučića i Djilisa.

Nisam za EU ali nisam ni za Briks, jesam za uzajamnu saradnju ali ne i za članstvo. Tako sam i protiv Nato pakta.

Takodje sam i da krenemo sa sopstvenom masovnom proizvodnjom svega, da ne uvozimo iz inostranstva nešto što možemo sami da proizvedemo.

Ima dosta tu tačaka ali izgleda da nikog ne zanima to. Važne su samo pare u njihovim dzepovima.
 
U kratkim crtama da ti objasnim.
Ajde polako.

Ne verujem SNS-u, Marinki, Djilasu, zelenima pa i delu lažne desnice. Evo vidiš i za Milicu zavetnicu, lažna desnica. Nestor je isto kobajagi lažna desnica. Trenutno, niko nema moj glas.
Pa navodno niko od vas ne veruje njima, ali svi uredno citirate njihove idiotizme i izmišljotine.

Ti napadaš Marinku i Djilasa a u stvari je sve to manipulacija teška. Svi su u istoj ekipi.
Kad sam ja pisao da je cela "oporba" ustvari Đilasovo pozorište lutaka, da je on vrhovni gazda,
napadali ste me da sam Vučićev bot.

Dok se diže buka, na mala vrata se donose promene štetne po narod.
Neće baš da bidne tako.
"oporba" laže, izmišlja, ide po Evropi da tužaka Srbiju, liže se sa Kurtijem, traži sankcije...
Vučić uglavnom ne laže, da preuveličava - to da, ali barem ne laže i ne radi protiv sopstvene države.

A da u SNS-u ima lopova i štetočina i to stoji, ali bih voleo da mi neko od vas velikih
rodoljuba objasni gde nema toga, u kojoj zemlji i u kojoj stranci.
 
Nervozni? Ahahahahaha :rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
Pa jel Vučić išao u Makedoniju da se izljubi sa Kurtijem i dogovori kako da
prodaju KiM, ili vaš gazda?
Jel Vučić išao u EP da laže i da traži da se Srbiji uvedu sankcije, ili pajaci vašeg gazde?
Jel Brnabićka potpisala da su Srbi počinili genocid, ili to beše družbenica vašeg gazde?

I ti pričaš o nekoj nervozi?
Pa kod vašeg gazde nije nervoza, to je već histerija... :mazi:
Pa jel Vučić išao u Makedoniju da se izljubi sa Kurtijem i dogovori kako da
prodaju KiM, ili vaš gazda?
OHRID :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
То је његова процена , није навео како и на који начин би могла да буде упетљана нека страна служба , али је то рекао .то не значи да су повукли обарач , али исто тако може бити да су ометали наше службе да уоче опасност .
Jaooo ваш свемоћни запад који контролише универзум и све живо у њему. :roll:
 
Pošto postoji jak motiv on je samo usputno prokomentarisao da miriše na stane službe. Običan usputni komentar. Zapravo niko od vas nije ni poslušao taj deo intervua .
Да је неко номралнији то рекао, па и да прође некако. Него овде у нашој циган мали од Београда (а у другима местима је још горе) где не постоји никакав ред, где се краде и вара на сваком кораку, баш ће нама неко нешто да намести.
 

Back
Top