Да ли би Несторовић требао да врати посланички мандат?

Да ли би Несторовић требао да врати мандат ?


  • Ukupno glasova
    17
Пазите, СНС је тако настала расцепом у скупштини, па је после постала власт. Тако да, ово може бити врло реалан сценарио:

IMG_20240221_144745.jpg



:mrgreen:
 
ауторска тема

Сведоци смо били и до сада разних посланика прелетача, оних коме народ дадне глас а који потом изађу из те странке или покрета као што је случај господина Несторовића.

Данас је најавио да је у процесу стварања странке са онима који га подржавају . Је ли то лицемерно по Вама ?
Дакле добио је глас од народа као ''Ми глас из народа'' а сада после напуштања тога где није успео да себе наметне као председника прави нову странку ....


Четвртак, 22.02.2024. у 09:19

Несторовић: У процесу смо оснивања странке са људима који ме подржавају​



Дакле, да ли би Нестровић требао да врати посланички мандат ?

Да ли се они који су гласали за ''ми глас из народа'' осећају после свега као наивчине ?
Taj bi za pare vratio i oca i majku 🤣🤣🤣
 
ауторска тема

Сведоци смо били и до сада разних посланика прелетача, оних коме народ дадне глас а који потом изађу из те странке или покрета као што је случај господина Несторовића.

Данас је најавио да је у процесу стварања странке са онима који га подржавају . Је ли то лицемерно по Вама ?
Дакле добио је глас од народа као ''Ми глас из народа'' а сада после напуштања тога где није успео да себе наметне као председника прави нову странку ....


Четвртак, 22.02.2024. у 09:19

Несторовић: У процесу смо оснивања странке са људима који ме подржавају​



Дакле, да ли би Нестровић требао да врати посланички мандат ?

Да ли се они који су гласали за ''ми глас из народа'' осећају после свега као наивчине ?
on rece danas da ga ne mogu izbaciti ni iz stranke jer je on upisan u APR-u
 
on rece danas da ga ne mogu izbaciti ni iz stranke jer je on upisan u APR-u
колко сам упућен никакве странке још нема

ми глас из народа није регистрован као странка пред изборе

зар не ?

била је идеја после избора тј недавно да пређу у странку и он је пожелео бити рпедседник странке али није изгласан од 8 оснивача за тако нешто па је иступио из ''ми глас народа''

сад очито ради на распарчавању ''ми глас из народа''
 
колко сам упућен никакве странке још нема

ми глас из народа није регистрован као странка пред изборе

зар не ?

била је идеја после избора тј недавно да пређу у странку и он је пожелео бити рпедседник странке али није изгласан од 8 оснивача за тако нешто па је иступио из ''ми глас народа''

сад очито ради на распарчавању ''ми глас из народа''
https://beta.rs/content/200505-nest...teraju-iz-pokreta-ja-sam-ovlasceno-lice-u-apr
 
то је лаж да је он овлашћено лице у АПР

ево и доказа :kpozdrav:



РегистраторРегистрa удружења који води Агенцијаза привредне регистре, на основу члана27. Закона о удружењима („Сл. гласникРС”, бр. 51/2009, 99/2011 - др. закони и 44/2018 - др.закон) и члана 15. став 1. Закона о поступкурегистрације у Агенцији за привреднерегистре („Службени гласник РС”,99/2011, 83/2014, 31/2019 и 105/2021), одлучујући ојединственој регистрационој пријавиоснивања правних лица и других субјекатаи регистрације у јединствени регистарпореских обвезника: "МИ - ГЛАС ИЗНАРОДА", коју је поднео/ла:​





Име и презиме:Драган Станојевић





доноси:





РЕ Ш Е Њ Е





Усвајасе јединствена регистрациона пријаваоснивања правних лица и других субјекатаи регистрације у јединствени регистарпореских обвезника и региструје се уРегистар удружења:​





Назив:"МИ - ГЛАС ИЗ НАРОДА"​





Обликорганизовања: Удружење





Седиште иадреса: ЛЕПОСАВЕ ВУЈОШЕВИЋ14, стан 25,БЕОГРАД (ЧУКАРИЦА), ЧУКАРИЦА,Србија





Матични број:28367554





ПИБ: 113953382





Датум оснивања:01.09.2023





Датум доношењаСтатута: 01.09.2023





Делатностудружења: 9499 - Делатностосталих организација на бази учлањења





Подаци озаступнику:





Име и презиме: Драган Станојевић



ЈМБГ:2805971793428


Пребивалиште:ПРИБОЈ, Србија​





Предвиђеновреме на које се удружење оснива:Неограничено











Област остваривањациљева:


Политичка, Привредна, Друштвена иКултурна област.​






ОБ Р А З Л О Ж Е Њ Е





Подносилац јединствене регистрационепријаве број БУ 7844/2023, поднео је дана25.09.2023. године, регистрациону пријавуза регистрацију:​


"МИ - ГЛАС ИЗ НАРОДА"​


у Регистар удружења и документацијузаведену у потврди о поднетој регистрационојпријави број БУ 7844/2023.


Проверавајућииспуњеност услова за регистрацијупрописаних одредбом члана 14. Закона опоступку регистрације у Агенцији запривредне регистре, регистратор јеутврдио да су испуњени услови зарегистрацију и донео је одлуку као удиспозитиву.





Висинанакнаде за вођење овог поступка утврђенаје на основу Одлуке којом се уређујевисина накнаде за послове регистрацијеи друге услуге које пружа Агенција запривредне регистре и која је јавнообјављена на званичној интернет страниАгенције.





Упутство о правном средству:





Противовог решења може се изјавити жалбаминистру надлежном за пословање и правниположај удружења и других организацијацивилног друштва, у року од 30 данаод дана објављивања на интернет страниАгенције за привредне регистре, прекоАгенције за привредне регистре непосреднописмено, усмено на записник, или путемпоште, са административном таксом уизносу од 560,00 динара за жалбу и таксомза другостепено решење у износу од660,00 динара, које се уплаћујуу буџет Републике Србије.





Напомена:лице овлашћено за заступање удружењаима обавезу да у року од 15 дана од данарегистрације оснивања изврши евидентирањестварног власника у Централну евиденцијустварних власника, под претњом прекршајнеодговорности.












РЕГИСТРАТОР​



________________​

Нивес Чулић​
 
Nema ništa od vraćanja mandata , to je valjda još kod tadića donesena odluka da mandat pripada pojedincu a ne stranci

Da, tada je promenjen Zakon o izboru narodnih poslanika i u jednom čl tog Zakona stoji da je poslanik vlasnik mandata.

Tako je i nastala poslanička grupa "Napred Srbijo", kada su Nikolić i Vučić izašli iz SRS-a.

U nekom budućem Zakonu, taj čl. treba izbaciti.

Pravi primer prebega smo videli kada je u bivšem sazivu Skupštine Dejan Bulatović izašao iz SSP-a a ostao poslanik.

Sada je Bulatović poslanik SNS-a.
 
Izbegavas odgovor na pitanje.
то управо ти чиниш а ја сам ти дао договор

поновићу га

дакле ако је јерковић учинио оно што тема наводи то је оправдање несторовићу да исто чини ?

па сам те упитао мислећи да ћеш сконтати поенту али сам се очито заебо

нијеси сконтао а врло је просто

да ли то значи да ако неко уракде и ти ћеш красти ?

тако и за несторовића ако је неко учинио сраман чин да ли и он треба исто ?
 
Postavljam opet pitanje, zasto izbegavas Jerkovica?
јел ти мене зајебаваш и све овде одбијајући одговор ?

по трећи пут ћу ти одговорити да је јерковић сраман пример

и коначно одговори!

немој да мрсиш и лажеш!

да чујемо да ли је несторовићу оправдање неки јерковић ? или другим речима да ли неко може да се оправда да је рецимо постао лопов и крао зато јер и неки други рецимо краду ?

јел тиме оправдаваш несторовића и то што не треба да врати мандат ?

нашао си примјер којим ће да га оправдаш ебало оца... јерковић...

дакле одговори на питање , да ли и несторовић треба да се понаша као јерковић и да не врати мандат ???
 
јел тиме оправдаваш несторовића и то што не треба да врати мандат ?

нашао си примјер којим ће да га оправдаш ебало оца... јерковић...

дакле одговори на питање , да ли и несторовић треба да се понаша као јерковић и да не врати мандат ???
Kad Jerkovic vrati mandat onda neka vrati i Nestorovic, eto ti odgovor.
A pre toga neka se raspadne ceo MI jer su doveli svoje glasace u zabunu.
 
Kad Jerkovic vrati mandat onda neka vrati i Nestorovic, eto ti odgovor.
A pre toga neka se raspadne ceo MI jer su doveli svoje glasace u zabunu.
а јел ?

па то се и видело из твојих избегавања да одговориш

сада нам говориш заправо ово :

рецимо знам да је неко нешто украо и сви знамо

онда могу и ја да почнем да крадем ... јер ако може неко други што то и ја не бих чинио ?

мислим то ме оправдава ?

дај не брбоћи.
 

Back
Top