Несторовић се обрушио на Вучића и Дачића: У току терор против Срба на КиМ!

Jedini spas je povući narod odozdo da se bagra nema na kome iživljavati a KiM nikad ne priznati. Naseliti te ljude u Srbiju i RS da normalno žive, i čekati pogodan trenutak vrijeme za povratak čitavog KiM.

Sve ostalo je političko prepucavanje a narod trpi i proklinje državu koja je rekla da će ga braniti pa ništa.
A tada primeniti njihove metode na njih, i ne samo na Šiptare. Oko za oko, zub za zub.
 
Pink, informer, RTS...u pravu si
I do not live in Serbia dude…

Ozbiljno, posto ne živim u Srbiji i nisam izložen bombardovanju narativima sa TV-a mogu lako da zapazim da ljudi ovde ponavljaju narative sa televizijama kojima veruju, tj ili sa RTS-a i Pinka ili sa N1 i Nove S. Isto kao ovde, čim počne o politici odmah znaš da li gleda Fox ili CNN…
 
I do not live in Serbia dude…

Ozbiljno, posto ne živim u Srbiji i nisam izložen bombardovanju narativima sa TV-a mogu lako da zapazim da ljudi ovde ponavljaju narative sa televizijama kojima veruju, tj ili sa RTS-a i Pinka ili sa N1 i Nove S. Isto kao ovde, čim počne o politici odmah znaš da li gleda Fox ili CNN…
ne gledam nista od toga...sva moja interesovanja su na jutubu...imam neke oblasti, gde se angazujem i to je to, forum krstarica mi je neobavezni deo zivota, malo dopisivanja bez prevelikog stresa...
 
hahaha.kao onda kada je naciji porucio da slobodno može da ide u Trst u kupovinu jer je korona maciji kašalj, posle cega je na hiljade bilo zaraženih..rodoljublje na visini..što tada nije prozvao Vučića i Dačića za Kosovo..nego slatka parica od korene bila tada. :mrgreen:

Sve sto si rekao je nebitno za ovau temu. Molim te ne troluj i drzi se teme ovoga posta.
Kao moderator to bi trebao da znas.
Thank you
:)
 
Ја се само плашим да ће бити касно док не дође тренутак :(
Неће. Морамо сачекати. Јер:

1707290126468.png


,,Још није ни време ни прилика, господо, још нисмо спремни. Војо наточи дер коју", - Драгољуб Дража Михаиловић, Српски Чича. ;)
 

Несторовић се обрушио на Вучића и Дачића: У току терор против Срба на КиМ!!!​


На Косову и Метохији је у току беспоштедни терор против преосталог српског народа чији су режисери – западне силе на челу са САД, Великом Британијом и Немачком, а инструмент је “нови албански фирер” Аљбин Курти, наводи група “МИ – Глас из народа” у саопштењу.​


Licnost-Danas-Branimir-Nestorovic-ATAimages-Antonio-Ahel.jpg


“Међутим, имају саучеснике. Или, боље речено, колаборанте – владајућу СНС-СПС коалицију. И у Другом светском рату се знало ко су били окупатори и агресори, а ко колаборанти”, кажу они.

“МИ – Глас из народа” оцењује да “данашња издаја и срамота коју доживљавамо на Косову и Метохији је без преседана”.


Изјаву председника Српске листе Златана Елека да је у току “Олуја без испаљеног метка” кажу да то није уобичајена “алиби-жалопојка” представника власти, већ и “будућа оптужница”.

“Предаја Косова и Метохије без испаљеног метка – макар и без потписа – је срамота која се неће моћи опрати. Черчилов прекор упућен Чемберлену после Минхена одзвања и данас…”, додају, преноси Данас.


Државни врх Србије је у великој заблуди ако мисли да ће пасивно прихватити констатацију да ће земље Квинте бити “директни саучесници уколио дође до егзодуса српског народа са КиМ”, што сматрају пребацивањем одговорности И изговора за нечињење и немо посматрање “етничког чишћења нашег народа”.

Потписивање Бриселског споразума директно је резултирало данашњом “терористичком окупацијом севера КиМ”.


“МИ” од носилаца власти у Србији, конкретно председника Вучића, захтевају да што пре изађе с конкретним предлогом одбране српског народа И државности на Косову, али да то не подразумева “пуко писање” силама-окупаторима и агресорима.

“Време је за свестрану мобилизацију по овом кључном државном питању, реципроцитет у односима са терористичком творевином у Приштини, и активно укључивање пријатељских сила у одбрану нашег народа, права и суверене територије. Власт која не брани земљу губи легитимитет”, наводе.

https://srbin.info/politika/nestoro...ica-i-dacica-u-toku-teror-protiv-srba-na-kim/


Bravo za Doktora! Samo rokaj doco!!!

Pisaj po izdajnicima!!!
divno je biti na prvoj liniji fronta u rovu pored ovakvog rodoljuba.
 
Ничег новог овде нема.Све то ми знамо,или би требало да знамо, " Ту кнезви нису ради кавзи, нит су ради Турци изелице,нег је рада сиротиња раја...."
А знамо и да свеци вргоше прилике виш Србије по небу ведроме да се Срби на оружје дижу, и гром загрми на Светога Саву и небомиђаше крвави барјаци да се Срби на оружје дижу, ал се Срби дигнут не смедоше.
Ако су неки то заборавили требало да се подсете или да понво науче. :rtfm:
 

Несторовић се обрушио на Вучића и Дачића: У току терор против Срба на КиМ!!!​


На Косову и Метохији је у току беспоштедни терор против преосталог српског народа чији су режисери – западне силе на челу са САД, Великом Британијом и Немачком, а инструмент је “нови албански фирер” Аљбин Курти, наводи група “МИ – Глас из народа” у саопштењу.​


Licnost-Danas-Branimir-Nestorovic-ATAimages-Antonio-Ahel.jpg


“Међутим, имају саучеснике. Или, боље речено, колаборанте – владајућу СНС-СПС коалицију. И у Другом светском рату се знало ко су били окупатори и агресори, а ко колаборанти”, кажу они.

“МИ – Глас из народа” оцењује да “данашња издаја и срамота коју доживљавамо на Косову и Метохији је без преседана”.


Изјаву председника Српске листе Златана Елека да је у току “Олуја без испаљеног метка” кажу да то није уобичајена “алиби-жалопојка” представника власти, већ и “будућа оптужница”.

“Предаја Косова и Метохије без испаљеног метка – макар и без потписа – је срамота која се неће моћи опрати. Черчилов прекор упућен Чемберлену после Минхена одзвања и данас…”, додају, преноси Данас.


Државни врх Србије је у великој заблуди ако мисли да ће пасивно прихватити констатацију да ће земље Квинте бити “директни саучесници уколио дође до егзодуса српског народа са КиМ”, што сматрају пребацивањем одговорности И изговора за нечињење и немо посматрање “етничког чишћења нашег народа”.

Потписивање Бриселског споразума директно је резултирало данашњом “терористичком окупацијом севера КиМ”.


“МИ” од носилаца власти у Србији, конкретно председника Вучића, захтевају да што пре изађе с конкретним предлогом одбране српског народа И државности на Косову, али да то не подразумева “пуко писање” силама-окупаторима и агресорима.

“Време је за свестрану мобилизацију по овом кључном државном питању, реципроцитет у односима са терористичком творевином у Приштини, и активно укључивање пријатељских сила у одбрану нашег народа, права и суверене територије. Власт која не брани земљу губи легитимитет”, наводе.

https://srbin.info/politika/nestoro...ica-i-dacica-u-toku-teror-protiv-srba-na-kim/


Bravo za Doktora! Samo rokaj doco!!!

Pisaj po izdajnicima!!!
Dobra ti ova pirueta, umesto kurtija i nemaca izvrtanje istine....je l ti treba za djubrivo proletos?
Ili si planirao da vodis familiju na more na teret srba na kosmetu?
 

Back
Top