Nepušački kutak : Ostavite pušenje sa nama!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pogledaj tu smo :bye:
Cim ti okom a mi skokom :)
Cak ni ne spavamo zbog tebe :D
Pa kako bi onda imala srca da zapalis :think:
Zar ne? :lol:
Dve nedelje je ozbiljna cifra. A kad doguras do meseca :zurka:

PS Ja se sve vreme salim, ali se nadam da sam ozbiljna podrska :think:

Lamar :worth: Iskreno ja ne znam kako bih bez tebe i meni ce sutra biti 2 nedelje! Hvala ti za sve a i svim ostalim drugarima! :zag::heart::zag: Tu smo da jedni drugima pruzamo podrsku, a ti nas jos vise ohrabrujes da pobedimo ovo zlo.
 
Poslednja izmena:
Braca Banacanin,
Samo si se kanio da prestanes? Znaci li to da nikad nisi ni pokusao? Koliko dana najvise bez cigareta?
Mozda je greska sto pokusavas da smanjis, a to s nadoknadjivanjem svi smo prosli, cim naidje prilika da se raspusimo, narocito neka zurka, rodjendan, ma gotovo sve!
Ne moras ni piti kafu kad ti ne prija bez cigarete, a i sta ce ti ako vec pijes rakiju :)

Samo da se prijavim da ne pusim, i da mi je dobro :) Za sada :)
 
Braca Banacanin,
Samo si se kanio da prestanes? Znaci li to da nikad nisi ni pokusao? Koliko dana najvise bez cigareta?
Mozda je greska sto pokusavas da smanjis, a to s nadoknadjivanjem svi smo prosli, cim naidje prilika da se raspusimo, narocito neka zurka, rodjendan, ma gotovo sve!
Ne moras ni piti kafu kad ti ne prija bez cigarete, a i sta ce ti ako vec pijes rakiju :)

Samo da se prijavim da ne pusim, i da mi je dobro :) Za sada :)

Kanio sam i pokusavo al ne vredi posle par sati ocu iz koze da iskocim, ne znam sto cu sa rukama , drhtim ko da me struja trese, moram da pripalim il cu da posandrcam.

Oma se smirim cim cigar u usta turim i sve mi se u glavi izbistri. Nesto sam bio skomolo pre tri godine kad sam pokiso i celu noc kamion vozio bez soferke na tri stepoena pa mi se pluca upalila.
Tad nisam smeo pusiti mesec dana , tako mi doktor reko al ja cim sam primio onu injekciju izaso da duvanim.Izaso doktor i gleda me kaze sta sam ti ja reko. A ja kazem doktoru umrecu pre ako ne zapalim ,gleda covo mene pa mi rece daj i meni da i ja pripalim.Ja dana bez dve pakle nisam sastavio a kad ne spavam po cleu noc dok vozim izduvanim i cetiri paklice.
 
Poslednja izmena:


Evo svima jos jednom link za video i knjigu u kompletu,

http://rapidserbia.com/viewtopic.php?f=16&t=127328&hilit=allen+carr

Ako nece odmah da prebaci na sajt, prekopirajte link u novi prozor Internet Explorera.

...i na toj stranici imate post od:

od Zoran037 » Sub Nov 27, 2010 5:08 pm
Allen Carr's Easy Way To Stop Smoking Dvdrip + prevod + knjiga

Hvala obema! Danas sam skinula knjigu i video, javiću se kad pogledam!
 
lamar, Vendika
bas bi mi znacilo da pojasnite kako ste vi taj KVRC u glavi dozivele.
Ja sam pre tri nedelje verovala da jesam, ali onda malo pomalo neka depresija se polako uvlacila u moje raspolozenje, neko osecanje da mi nista ne pricinjava vrhunsko uzivanje. Nista strasno, ali opet nekako radim, radim u toku dana, a na kraju nema nikakve poslastice. Pomogla su mi neka uskusna jela i grickalice kao svima vama, ali nikako do kraja. Tumacila sam to sebi kao nedostatk dopamina, i da mozgu treba neko vreme da se privikne. Evo i sad, ja znam da cu da zavrsim s cigaretama, ustvari ja sam vec odavno shvatila da nikako ne zelim niti cu biti pusac u buducnosti, ali opet..

Valjda je jos ostao neki trag psihicke zavisnosti, cim sam bila ubedjena juce da moram da pusim. Znaci da nisam imala taj pravi KVRC u glavi?
Sta ste vi tada shvatile, kako ste razmisljale, i bile sigurne da nikad vise necete zapaliti?
Evo da pokusam da ti odgovorim: ne znam da li si od pocetka citala sve postove sa ove teme ali ako jesi naicices na nekoliko mojih koji ti opisuju moje padove. Jednoga dana mi je dete reklo:"Mama, da li ti zaista vise volis cigaretu od mene, molim te prestani da se ubijas"! To me je nekako probudilo iz nekog bunila u kome sam bila do tada.Pocela sam da sanjam, da zamisljam kada sam budna sve ruzne stvari, kako sam se razbolela od cigareta i sl.I ranije su mi muz i cerka sugerisalki da ostavim duvan, ali ne znam kako sam ovog puta shvatila to tako ozbiljno. Ne kazem da mora da bude bas neki tako razgovor ili debeo razlog da bi ljudi prestali, ne naprotiv ima ih koji su operisali rak pluca pa ne mogu da ostave to zlo. Da ne zvucim dosadno i ponavljam sto je vec 100 puta receno: ali zapamti dok to sama ne odlucis niko nece umesto tebe. Tada veruj mi na rec ne postoje ni one krize posle 7, 21 dan i slicno. Nisam osetila nikakvu krizu, niti da me je povuklo da zapalim sve do sada. A iskreno se nadam da nece nikada vise jer sam tako odlucila samo ja i niko umesto mene. To je moja volja a ne tudja, zapamti to. Ti sigurno n zelis da provedes ceo svoj zivot smrdeci na duvan, ili ne daj Boze da zaradis neku bolest prouzrokovanu istim. Zato, pisi, druzi se sa nama i nema krize, jel tako. Krizu svaras sama kada mislis na to djubre. Pa pobogu nisi ostavila muza nego cigarete. Glavu gore, a za "kvrc" u glavi ne brini, vec ti je dosao cim si ovde! Pozdrav! :bye:
 
Ove sverc komerc cigare sto se kod nas po buvljaku prodaju su sto puta bolje od onih u trafici, od njih nema da kasljem i imaju jaci ukus od ovih domacih fitiljara koje mi se bas smuce kad ih duvanim, da to drzava uz onu markicu ne trpa i jos kojecega.

Ti si se Banacanin javljao ovde nekoliko puta i to da propagira cigarete, a ne koliko vidim da ih ostavis. Rekoh ti ja prosli put da si promasio temu a ti opet kod nas. Ajde zbogom i javi se tek kada budes ozboljno hteo da ostavis. Tvoji raniji komentari ovde ni malo mi se nisu dopali. Izvini sto sam gruba ali ljudi ovde pokusavaju da ostave to djure a ne da ti hvalis kako su 100 puta bolje one na buvljaku nego u trafici! A sto se tice kaslja, ako nastavis tako ne znam da li neces da kasljes!
 
Ti si se Banacanin javljao ovde nekoliko puta i to da propagira cigarete, a ne koliko vidim da ih ostavis. Rekoh ti ja prosli put da si promasio temu a ti opet kod nas. Ajde zbogom i javi se tek kada budes ozboljno hteo da ostavis. Tvoji raniji komentari ovde ni malo mi se nisu dopali. Izvini sto sam gruba ali ljudi ovde pokusavaju da ostave to djure a ne da ti hvalis kako su 100 puta bolje one na buvljaku nego u trafici! A sto se tice kaslja, ako nastavis tako ne znam da li neces da kasljes!
Vendi :ok:
 
Ti si se Banacanin javljao ovde nekoliko puta i to da propagira cigarete, a ne koliko vidim da ih ostavis. Rekoh ti ja prosli put da si promasio temu a ti opet kod nas. Ajde zbogom i javi se tek kada budes ozboljno hteo da ostavis. Tvoji raniji komentari ovde ni malo mi se nisu dopali. Izvini sto sam gruba ali ljudi ovde pokusavaju da ostave to djure a ne da ti hvalis kako su 100 puta bolje one na buvljaku nego u trafici! A sto se tice kaslja, ako nastavis tako ne znam da li neces da kasljes!

:klap::klap::klap:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top