Nepušački kutak : Ostavite pušenje sa nama!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zdravo:bye:
Vidim da ste bili vredni za vikend i da ima dosta novih clanova sto mi je posebno drago.

KlerKler nemoj nista da cekas da bi ostavila jer uvek u zivotu ima nekih problema a cigare ti nikada nece pomoci da resis ni jedan od tih problema zato treba samo da ih bacis. nista ne resavaju nego i one same prave + jos problema.
 
Javi nam se! :think: Ne znam koji drugi komentar da ostavim, a Lamar druze?
Boske, vidim da si ok! :klap:




evo me.....dan broj 20 bez đubreta....vrlo opasan dan,prvi radni dan poslije godišnjeg odmora....na poslu odmah komentari za lijep izgled,a onda testiranje i zavist od strane pušača:think:...3 jake krize sam imala:dash::dash::dash:,jedna je nikoreta i 2 orbit bonbona riješila u moju korist i korist zdravlja...:mrgreen:.kako kriza 20.dan,u stvari nije fizička ,nego psihička,jedan svjež nepušač mi prilazi i traži upaljač:dontunderstand:,kaže ne mogu više,hoću da zapalim..pokušah da ga odgovorim,ali nisam uspijela,zapalio je i nastavio da puši....bem ti malo i veliko nikotinsko čudovište:evil: i dan kada ga zapalih.Muči me nesanica:eek::eek::eek::zzzz:,šta da radim ,persen ne pomaže uopšte,čitavu noć buljim u plafon,a mrtva umorna
 
Poslednja izmena:
evo me.....dan broj 20 bez đubreta....vrlo opasan dan,prvi radni dan poslije godišnjeg odmora....na poslu odmah komentari za lijep izgled,a onda testiranje i zavist od strane pušača:think:...3 jake krize sam imala:dash::dash::dash:,jedna je nikoreta i 2 orbit bonbona riješila u moju korist i korist zdravlja...:mrgreen:.kako kriza 20.dan,u stvari nije fizička ,nego psihička,jedan svjež nepušač mi prilazi i traži upaljač:dontunderstand:,kaže ne mogu više,hoću da zapalim..pokušah da ga odgovorim,ali nisam uspijela,zapalio je i nastavio da puši....bem ti malo i veliko nikotinsko čudovište:evil: i dan kada ga zapalih.Muči me nesanica:eek::eek::eek::zzzz:,šta da radim ,persen ne pomaže uopšte,čitavu noć buljim u plafon,a mrtva umorna
Svaka cast!!!!!
Em si odolela da mu se (pu-pu daleko bilo :lol: ) ne pridruzis, em si ti njega odgovarala.
Stvarno si karakter :worth:
Cestitam ti na savladanom iskusenju, i ne daj se :zag:
 
Drustvo :)
Danas tacno mesec dana bez djubreta i smrada i otprilike 500 cigara nisam popusio za ovih mesec dana :D
Osecaj je fenomenalan,sve redje i redje pomislim na cigaretu..Nekada se trgnem i pomislim,boze pa ja ne pusim :eek:
hehe :) Ali ja i dalje mucim muku sa "stolicom" :confused: .. Pijem dosta vode,caja,jedem voce..ali ne vredi,svaki drugi dan idem na wc,a to mi smeta jer osecam nadutost i mucninu,i to me onako bas nervira :roll: ... Ali ajde,mislim da ce se kroz ovaj mesec normalizovati,bitno je da ja ne pusim :)
Puno pozdrava svima :bye:
 
Dragi moji sa Vama sam se druzio pre nesto vise od 2 godine kada sam se i sam suocio sa problemom odvikavanja od pusenja. Naime, pusio sam punih 20 godina u proseku 50 cigareta dnevno, bez i jednog dana pauze... U trenutku kada sam resio da prestanem da pusim to je bila nemoguca misija ali uz dobru volju i malo medicine se sve moze... Dakle, zelim samo da vam porucim svima koji imate slicne tegobe da ne odustajete i da se ne osvrcete na zle jezike... Ja sam svoj problem resio uz pomoc prvo zelje i istinske volje i 2 kutije ZIBANA... Jedine tegobe koje mi je ovaj lek izazvao je bilo dve sedmice nesto losijeg sna tako da savetujem svima koji su istinski ovisnici da se ne ustrucavaju... Samo jos zelim reci da je zivot bez cigarete zaista drugaciji i neizmerno kvalitetniji... od srca zelim to svima da spoznaju!
 
Dragi moji sa Vama sam se druzio pre nesto vise od 2 godine kada sam se i sam suocio sa problemom odvikavanja od pusenja. Naime, pusio sam punih 20 godina u proseku 50 cigareta dnevno, bez i jednog dana pauze... U trenutku kada sam resio da prestanem da pusim to je bila nemoguca misija ali uz dobru volju i malo medicine se sve moze... Dakle, zelim samo da vam porucim svima koji imate slicne tegobe da ne odustajete i da se ne osvrcete na zle jezike... Ja sam svoj problem resio uz pomoc prvo zelje i istinske volje i 2 kutije ZIBANA... Jedine tegobe koje mi je ovaj lek izazvao je bilo dve sedmice nesto losijeg sna tako da savetujem svima koji su istinski ovisnici da se ne ustrucavaju... Samo jos zelim reci da je zivot bez cigarete zaista drugaciji i neizmerno kvalitetniji... od srca zelim to svima da spoznaju!
Druze moj :zag:
Isti slucaj. Ali potpuno. Ista kolicina zavisnosti, zelja i volja, nacin oslobadjanja, simptomi, osecaj posle toga...
U ovom nevelikom postu je receno sve sto bih i ja rekla da me trenutno neko pita: A kako si ti to?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top