Nepušački kutak : Ostavite pušenje sa nama!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svaka pohvala Kosta! Ti si zaista primer onima koji se "vade" da imaju jako dug pusacki staz pa je to razlog da nikako ne mogu da ostave. Bravo jos jednom!!! :zskace::zpozdrav:

Za sve godine mog pusackog staza nisam nijednom bio duze od 24 sata bez cigareta.......A evo vec dva meseca bez cigareta.....Posle desetak dana nije mi bilo lako, ali mi je najvise bilo zao da posle deset dana ponovo propusim a nikad ni 10 dana nisam bio bez cigareta.
I tako dan za danom, sve mi je vise zao.......
I svakim danom je sve manja sansa da ikada vise povucem i jedan dim.......
 
Za sve godine mog pusackog staza nisam nijednom bio duze od 24 sata bez cigareta.......A evo vec dva meseca bez cigareta.....Posle desetak dana nije mi bilo lako, ali mi je najvise bilo zao da posle deset dana ponovo propusim a nikad ni 10 dana nisam bio bez cigareta.
I tako dan za danom, sve mi je vise zao.......
I svakim danom je sve manja sansa da ikada vise povucem i jedan dim.......

Svaka ti cast. TO se zove uspeh.

Ja sam posle nekih 22-23 godine ostavila.
Znam kako je.
I ne pusim vec.... ebote za mesec dana ce bit pune 4 godine od kako ne pusim!!!
Odaaaavno vise ne brojim.
Jednostavno, vise ne pusim.
 
Svaka ti cast. TO se zove uspeh.

Ja sam posle nekih 22-23 godine ostavila.
Znam kako je.
I ne pusim vec.... ebote za mesec dana ce bit pune 4 godine od kako ne pusim!!!
Odaaaavno vise ne brojim.
Jednostavno, vise ne pusim.
Lamar i to se zove OGROMAN USPEH! Pogotovo sto si jos uvek ovde sa nama, iako tebi to vise nije potrebno. Ti, Pipi i vama slicni su za svaku pohvalu!
 
Samo bih sve da vas pozdravim... kao nepušač sa jendogodišnjim stažom: )

Imam drugaricu koja ostavlja cigarete... i baš joj teško pada... nego, ja uopšte ne znam da joj pomognem... pokušam da joj objasnim mehanizam kojim djeluje nikotin, a ona me pokopava izjavama kao što su... ali ja zaista uživam u cigareti, mene cigareta stvarno opusti i slično... znamo svi mi da nikotin i opusta i sve, ali, nemam ideju kako pomoći nekome ko žali što je ostavio
Jedino Alana da joj kupim.
 
Samo bih sve da vas pozdravim... kao nepušač sa jendogodišnjim stažom: )

Imam drugaricu koja ostavlja cigarete... i baš joj teško pada... nego, ja uopšte ne znam da joj pomognem... pokušam da joj objasnim mehanizam kojim djeluje nikotin, a ona me pokopava izjavama kao što su... ali ja zaista uživam u cigareti, mene cigareta stvarno opusti i slično... znamo svi mi da nikotin i opusta i sve, ali, nemam ideju kako pomoći nekome ko žali što je ostavio
Jedino Alana da joj kupim.

Mozes da probas sa Alanom, ali bojim se da ni on ne pomaze osobama koje ne zele da prestanu da puse i zaista smatraju da uzivaju u tome.

Ne znam kako da te posavetujem.

Inace nikotin ne opusta, samo se za trenutak tako osecamo jer smo nahranili nikotinsku krizu. Nikotin je stimulans i kao takav ne moze da opusta nikako. Naprotiv
 
Ovako:
Hvali je za sv aki dan, sat koji izdrzzi bez
Za male jubileje joj kupi male poklonchiche
poshalji je na ovu temu
Ukazuj joj na pozitivne estetske efekte koji su vrlo brzo vidljivi - ten, blistavost ochiju i slichno (bez dadatka: otkako ne pushish, sama che shvatiti)
Kada ste zajedno negde, i vidish nekoga da pali cigaretu, kazzi joj: Hvala bogu da nas dve to vishe ne moramo da radimo. I slichne komentare koji che je uvrstiti u zajednicu nepushacha. Da zna da nije sama i jedina koja se pati s tim.
Daj joj savete kako da olaksha sebi one prve "nuspojave" i podseti je da to neche trajati dugo
Kazzi joj koliko si ponosna na nju shto se uhvatila u koshtac s tim
 
Ovako:
Hvali je za sv aki dan, sat koji izdrzzi bez
Za male jubileje joj kupi male poklonchiche
poshalji je na ovu temu
Ukazuj joj na pozitivne estetske efekte koji su vrlo brzo vidljivi - ten, blistavost ochiju i slichno (bez dadatka: otkako ne pushish, sama che shvatiti)
Kada ste zajedno negde, i vidish nekoga da pali cigaretu, kazzi joj: Hvala bogu da nas dve to vishe ne moramo da radimo. I slichne komentare koji che je uvrstiti u zajednicu nepushacha. Da zna da nije sama i jedina koja se pati s tim.
Daj joj savete kako da olaksha sebi one prve "nuspojave" i podseti je da to neche trajati dugo
Kazzi joj koliko si ponosna na nju shto se uhvatila u koshtac s tim

Sjajno, eto ko ce da pomogne kada meni mozak ode u stand by ...:super:

:lol:

Bravo Pipi :worth:
 
Citajuci postove koje pise Pipi, Lamar i jos nekolicina njih ovde ubedjena sam da ce tvoja drugarica ostaviti cigarete ako ih bude pazljivo citala. Ja sam bila ta koja je pokleknula nekoliko puta, da ne ponavljam stalno, ali ovaj forum i knjiga Allana dosta su mi pomogli. Ipak da se ne zavaravamo, dok to ona sama ne odluci nema od toga nista. Evo moj suprug iako sam ja prestala on ne odustaje od te ruzne navike. Obecava mi vec nekoliko meseci da ce da ostavi, laze sam sebe da smanjuje, ali i dalje je strastven pusac! Zelim tvojoj drugarici svu srecu, i kao sto rece Pipi da nas je sve vise ovde, naravno kao nepusaci!
 
Imam 44 godine,24 godine pusackog staza.
Danas je 6.dan kako ne pusim.
Pozdrav svima!

Bravo, bravo, bravo! :vatromet::vatromet::vatromet:

Ja imam slicno godina kao ti, slican broj godina sam pusila, i pre skoro pune godine 4 prestala zauvek. Dan po dan i evo 4 godine.

Tebi cestitam i na odluci, i na sestom danu.

Bravo boske! Nasha generacija je nazzalost smatrala pushenje za "cool" tako da su ovakve pobede posebno bitne!

Upravo tako.
Srecom, danas je to potpuno aut.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top