Немачки злочини над Србима- Панчево 22.април 1941.

nisam kivan vec ne volim da se velicaju tamo neki ljudi koji ne znaju ni sopstveni jezik.

Opet propaganda Kumunistickih skotova...

Princ Tomislav je znao ekstra Srpski... GRESIS, evo ti opet SAJT!!! Procitaj ga vise...
http://sr.wikipedia.org/sr-el/Принц_Томислав_Карађорђевић
A Danas njegov sin princ Djordje sluzi u srpskoj vojsci...
Hoces da kazes da on nije dostojan tome? Ako zna dovoljno Srpski da naredjuje srpskoj vosjci, zna i za mene!
 
Opet propaganda Kumunistickih skotova...

Princ Tomislav je znao ekstra Srpski... GRESIS, evo ti opet SAJT!!! Procitaj ga vise...
http://sr.wikipedia.org/sr-el/Принц_Томислав_Карађорђевић
A Danas njegov sin princ Djordje sluzi u srpskoj vojsci...
Hoces da kazes da on nije dostojan tome? Ako zna dovoljno Srpski da naredjuje srpskoj vosjci, zna i za mene!

ma da sve propaganda nekih komunista,ja bi sve vas koji tako govorite pitao-KOJI JE VAS PROBLEM LJUDI?90% balkana su bili komunisti,ukljucujuci i verovatno tvoje i ma svi su bili komunisti.....aa sada se svi nesto poseravayu kao propaganda
 
jeste komunisti su mu naredili ZABORAVITE SVOJ JEZIK I VI KOJI STE GA PRICALI DO 1941!!!-))ovo da nije smesno bilo bi za plakanje.

Nisu radili samo to...Ubijali su vidjenije ljude(Srbe), intelektualce, trgovce, terali na robiju, otimali kuce i imanja, itd itd itd.....Ali bitno da je Jovanka major, ostalo nema veze....
 
system of a down mrzi me da objasnjavam,ako te zanima uzmi knjigu iz istorije za osmi razred pa citaj o porazu i raspadu turske posle desavanja 1912-citaj prvi balkanski rat.zatim citaj raspad austro ugarske posle napada na srbiju.i citaj o pokretu otpora i o jedinoj slobodnoj teritoriji u srbiji u citavoj porobljenoj evropi 1941.dovoljno je sto sam ti naveo naslove.
 
ma da sve propaganda nekih komunista,ja bi sve vas koji tako govorite pitao-KOJI JE VAS PROBLEM LJUDI?90% balkana su bili komunisti,ukljucujuci i verovatno tvoje i ma svi su bili komunisti.....aa sada se svi nesto poseravayu kao propaganda

Jok, moji su bili za kralja i zavrsili u Nemackim konc. logorima... Posle rata, bili pusteni ispljuvani od strane tih Kumunista...

Samo hocu da kazem da kumunisti nisu jedini i da je kralj bio izdajica, ne bi otisao medju Saveznike, vec u Berlin...
Nije on bio u Vojsci, pa da je dezertirao... Zna se od koliko se godina ide u vojsku, kao i sada pa i tada... Sramota je sto i dalje postoje ljudi koji podrzavaju Kumunisticku ideologiju!
 
:bye::bye::bye:
 

Prilozi

  • plakat45.jpg
    plakat45.jpg
    56,9 KB · Pregleda: 3
  • plakat45ae3.jpg
    plakat45ae3.jpg
    40,2 KB · Pregleda: 2
Jok, moji su bili za kralja i zavrsili u Nemackim konc. logorima... Posle rata, bili pusteni ispljuvani od strane tih Kumunista...

Samo hocu da kazem da kumunisti nisu jedini i da je kralj bio izdajica, ne bi otisao medju Saveznike, vec u Berlin...
Nije on bio u Vojsci, pa da je dezertirao... Zna se od koliko se godina ide u vojsku, kao i sada pa i tada... Sramota je sto i dalje postoje ljudi koji podrzavaju Kumunisticku ideologiju!

ama hocu da kazem da ste SMORILI VISE SA KOMUNISTIMAAAAAAAAAAAA
NI NE ZNATE KO SU KOMUNISTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
DOSTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
U SVAKOM POSTUUUUUUUUUU NEKI KOMUNISTIIIIIIIIIIIIIIII
EEEEEEEEE PUNNNNNNNNN MI JE QQQQQQQQQQQQQQQQQQ
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIII KRALJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
I KOMUNISTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
 
Jok, moji su bili za kralja i zavrsili u Nemackim konc. logorima... Posle rata, bili pusteni ispljuvani od strane tih Kumunista...

Samo hocu da kazem da kumunisti nisu jedini i da je kralj bio izdajica, ne bi otisao medju Saveznike, vec u Berlin...
Nije on bio u Vojsci, pa da je dezertirao... Zna se od koliko se godina ide u vojsku, kao i sada pa i tada... Sramota je sto i dalje postoje ljudi koji podrzavaju Kumunisticku ideologiju!

Која је друга?
 
Jok, moji su bili za kralja i zavrsili u Nemackim konc. logorima... Posle rata, bili pusteni ispljuvani od strane tih Kumunista...

Samo hocu da kazem da kumunisti nisu jedini i da je kralj bio izdajica, ne bi otisao medju Saveznike, vec u Berlin...
Nije on bio u Vojsci, pa da je dezertirao... Zna se od koliko se godina ide u vojsku, kao i sada pa i tada... Sramota je sto i dalje postoje ljudi koji podrzavaju Kumunisticku ideologiju!

STO???????komunisti su bas cool,i dobri ljudi
 
nego mali oglas se zalaze za evropsku uniju i majku srbiju,a u istoj toj evropskoj uniji ce biti zajedno sa hrvatima,nece biti granica srbije,a jedan od osnivaca evropske unije je oto fon habzburg sin poslednjeg austrijskog cara,istih onih habzburgovaca koji su tlacili srpski narod,covek koji otvoreno mrzi srbe i srbiju i koji je priznat za pocasnog gradjanina ceske,hrvatske i madjarske.
 

Back
Top