Немачки злочини над Србима- Панчево 22.април 1941.

sta mene briga za milosevica,,,tema je o 1941 godini zar ne?najgori momenti srbiji su kad je ta zemlja izgubila svoju samostalnost,posle kosovske bitke,ropstvo pod turcima,okupacija 1916,i 1941.

Pa ti si poceo da pricas o karadjordjevicima... Ja samo kazem, da su mnogo vise uradili od toga sto je kumunisticka stoka servirala...
 
ne, trebalo je prihvatiti ropstvo.

da se tako razmišljalo u vreme turaka danas bih se ja zvala fatima, e ne može.

NIje ni bilo pitanja ropstva... Evo i tebi drugacije istine... Ropstvo je bilo u glavama Kumunista...
http://www.dnevnik.co.yu/modules.php?name=News&file=article&sid=37999

Mislim da je ovde ostalo mnogo zaostavstine kumunista... Rasturili su nam Srbiju i stvorili neke nove republike... Zbog njih je i stvoreno Kosovo kao Autonomna pokrajna...
 
mali oglasi to ti tvrdis,a koliko si ti relevantan da sudis o tome?pustimo istoriju da kazes svoje,a istorija ti bas i ne ide u prilog tim tvojim tezama.

Ja ti saljem non stop sajtove gde mozes da vidis dokaze o onome sto pisem, a neces ni da ih pogledas...
Sta da ti radim, kivan si na Karadjordjevice kao neki Kumunista....
 
ne, trebalo je prihvatiti ropstvo.

da se tako razmišljalo u vreme turaka danas bih se ja zvala fatima, e ne može.

turci su bili ovde dovoljno dugo,tako da su za to vreme hteli...zvala bi se fatima
ima ih koji se tako zovu.,.....a nasi su...muslimani
vidi...na islam se prelazilo dobrovoljno,najcesce iz dva razloga.......ili si prebogat,pa predjes u islam,zadrzis bogatstvo i postanes beg ili aga
ili presiromasan,pa se tako oslobodis poreza,a pritom i dobijes neku soc.pomoc
sto se tice otomanskog carstva...to ti je bilo ko amerika.....mogao si biti koje god hoces nacije i vere....da su hteli...ni jedna bogomolja nebi ostala ni srbima ni bugarima ni grcima....nisu ih unistavali...vec ih evo sad...siptari dizu u vazduh
 
mali oglasi za vreme kraljevine na mapi nije ni bilo pomena srbije.a banovina hrvatska se protezala do zemuna.a za vreme komunista srem je pripao srbiji.toliko o rasturanju.

Jedno je banovaina, i nije banovina vec zupanija... A cela hrvatksa je podeljena na zupanije..

Da li znas koliku je autonomiju imala Hrvatska tada? I kolika je bila tada? A kolika za vreme kumunisticke tvorevine?
Jako mala... Da ne vredi pricati o njoj...
 
NIje ni bilo pitanja ropstva... Evo i tebi drugacije istine... Ropstvo je bilo u glavama Kumunista...
http://www.dnevnik.co.yu/modules.php?name=News&file=article&sid=37999

Mislim da je ovde ostalo mnogo zaostavstine kumunista... Rasturili su nam Srbiju i stvorili neke nove republike... Zbog njih je i stvoreno Kosovo kao Autonomna pokrajna...

prihvatiti saradnju sa onima koji rade protiv svega onoga što su pozitivne ljudkse vrednosti jeste ropstvo.

sada govorim na čisto ličnom nivou, ne bih mogla za zgazim svoju etiku da bi me neko pustio da nastavim da obavljam fiziološke potrebe jer meni život bez etičkih normi nije život već strvinarenje.

(si čitao nekada kanta?)
 
Poslednja izmena:
turci su bili ovde dovoljno dugo,tako da su za to vreme hteli...zvala bi se fatima
ima ih koji se tako zovu.,.....a nasi su...muslimani
vidi...na islam se prelazilo dobrovoljno,najcesce iz dva razloga.......ili si prebogat,pa predjes u islam,zadrzis bogatstvo i postanes beg ili aga
ili presiromasan,pa se tako oslobodis poreza,a pritom i dobijes neku soc.pomoc
sto se tice otomanskog carstva...to ti je bilo ko amerika.....mogao si biti koje god hoces nacije i vere....da su hteli...ni jedna bogomolja nebi ostala ni srbima ni bugarima ni grcima....nisu ih unistavali...vec ih evo sad...siptari dizu u vazduh

samo, moj niko nije prešao na islam a ni na fašizam, to zovem slobodarski duh, iako sada više nama mnogo smisla.
 

Back
Top