Necu da spavam sa tobom dok ne vidim...

leiasw:
Ok... neki su me pitali, pa onda da odgovorim... NE, JOS UVEK NEMA PROMENA SA OVIM TIPOM! A kako stvari stoje, stvarno odustajem!


pametna je odluka da odustanes, upoznala sam vise njih u slicnom fazonu ko taj tvoj, jedan mi je cak izjavio: "meni seks uopste nije bitan, sto se mene tice i ne moramo..." , zamisli, ja zaista ne znam sta ti ljudi razmisljaju i sta im fali u mozgu, a pravo da ti kazem i ne vredi se opterecivati njima. Jer, sta, oni verovatno misle da su iznad svih nas, neka nadljudska bica i sl., neki cak zaista veruju da su face zbog takvog svog stava. katastrofa.
I mnogo je z aebano kada se zalepis za takvog tipa, mnogo patis, so, stisni petlju i otkaci se od njega.
 
Nisam i necu da spavam sa tobom dok ne vidim... kitu :)

Ja pomislila u tom fazonu je tema .. kad ono veza .. i to josh mushkarac koji nece da se `ebe dok ne vidi kuda ide veza ..

Ja bih takvog ladno zaobishla, a evo o chemu bih razmishljala - nesiguran, ima malu kitu, nikakav `ebach, ima neku telesnu falinku, aseksualan, hoce da se osigura mojim emocijama ako u sexu podbaci, nije normalan .. i tako to ... u svakom slucaju nista afirmativno, no, ti ga bolje poznajesh s obzirom da kazes da ste vec 2 meseca u vezi.
 
skeri velkam tu d klab:D

of bolesnih? :lol:
ili napadnutih?

mene ona uhodi...

a ja kad vidim njene postove ja ovako
c020.gif
 
"Nisam i necu da spavam sa tobom dok ne vidim gde ova veza ide i koliko cemo dugo biti zajedno!"

Dobro, nije bas tako neuobicajena recenica, ali smo nekako navikli da je govori devojka ili bolje reci devojcica... A sta kad to kaze tip koji ima 25 godina i to posle dva meseca "zabavljanja"?

Ima li vas jos takvih?!? :twisted:
jedan nije hteo godinu dana pa su onda raskinuli.
to je bio jedinstven slucaj da za tako nesto cujem,bas je bio crnjak :)
 
Ne volim da se mesham u tudji dijalog, ali Topika, brate, preterala si ..

Tako sam ja sebi govorila i da preterujem za Aca iz Arilja pa sam mucila samu sebe i i dalje se vidjala sa njim. Veruj mi, kad je neko dusevno bolestan ili mentalno poremecen, nema tu nikakvog preterivanja, to se ne desava nekome drugom, to se desava tebi, moras da shvatis da ima svakakvih ljudi. Pusti ti to sto njih podrzavaju njihovi roditelji i drugovi.
 

Back
Top