Necu da spavam sa tobom dok ne vidim...

leiasw:
"Nisam i necu da spavam sa tobom dok ne vidim gde ova veza ide i koliko cemo dugo biti zajedno!"

Dobro, nije bas tako neuobicajena recenica, ali smo nekako navikli da je govori devojka ili bolje reci devojcica... A sta kad to kaze tip koji ima 25 godina i to posle dva meseca "zabavljanja"?

Hvala bogu da ima jos nekog kome se to desilo, pitala sam se jesam li jedina. Uopste mi nije bio jasan (nije ni danas, ali smo raskinuli, tako da nije vise moj problem), stalno sam se pitala sta se desava i jel problem u meni ili njemu. Ali sam shvatila da verovatno ima neki ozbiljan psihicki ili fizicki problem.
Mislim nije mi jasno da normalan zdrav muskarac od 28 god. posle mesec dana(moj slucaj) ne uradi nista po pitanju sexa. Ja vec dugo apstiniram i stvarno sam to zelela sa njim, ali nista. Onda sam ja njega "napala" ali je on pobegao. Tek tad mi nista nije bilo jasno. Moj jedini zakljucak (doduse mozda pogresan) je da on ima neki problem u glavi, ili je bio los u krevetu pa se plasi da opet ne zabrlja, ili se plasi obaveza, ili ... ma nemam pojma.
Da mi je samo na 5 min da znam kako razmislja ...

Ima li vas jos takvih?!? :twisted:

leiasw:
Pa vidim da ima razlicitih misljenja. Da, veoma sa ozbiljna sto se ovoga tice, tip mi je stvarno to rekao i ja sam ostala bez teksta... skoro... Pogotovo je cudno sto mi je par puta rekao kako ima dve "drugarice" sa kojima cesto zavrsi u krevetu... Znaci...? :twisted:

Ma to je *****. Mene to nervira. Nisam od onih koje vole sex bez obaveza. Nisam spavala sa svakim momkom, ali ako mi se neko stvarno svidja i ako smo u vezi , zelim da imam sve sa njim , a i on sa mnom, a ne mene da seta, a tamo neku drugu da ****.FUJ.
Ok, ako nece da spava sa mnom, i za to vreme apstinira tj veran je , li ako to ne radi sa mnom (a u vezi smo) a radi sa nekom drugom, e onda je prava svinja.

Što se ovih stvari tiče stoji jedno nepisano pravilo, a to je: Muškarac prvo spava sa devojkom(ženom), pa je tek onda zavoli, a kod žena je to obrnuto, prvo mora da zavoli pa tek pristaje da spava s`dečkom.
Naravno to pravilo ne važi uvek i svuda, ali u većini slučajeva je tako kad je ``normalna`` veza u pitanju.

E ali postoji jos jedna varijanta. Da je takticar. Imam druga koji je veeeeliki zenskaros. I ima uspeha u tome. Ali kad se smuvao sa jednom malom, dva meseca je ni za guzu nije uhvatio. Pustio je da se pece, dok devojka nije poludela i ona njega odvukla u krevet. Cista taktika.
Znaci ako nije sa tobom, ali ni sa jednom drugom, onda ga cekaj, ako ti je stvarno stalo, verovatno vredi.
Ali ako tebe ne dira, a iza tvojih ledja svasta radi, onda znaj da je to cista taktika, mozda taktika zbog ljubavi, pusta te da stvarno zagrizes udicu, a onda si samo njegova, a ti sama odluci da li ti odgovara. Samo se bojim da i posle sexa s tobom ne nastavi da posecuje i drugarice.

Prvo...
Pitala sam ga koliko se puta video sa drugaricama, dok smo bili zajedno. Rekao je da se vidjao sa njima, cuo se, zezao se, ali nije spavao sa njima.

Drugo...
Da ima neki problem... nadam se da nema, mada ne bi bilo ni malo cudno...

Trece...
Stalo mi je veoma, jer ne bih sad pomisljala na ovo da mi je svejedno!

Cetvrto...
Najgore mi je sto ga gledam skoro svaki dan. Danas smo sedeli za stolom jedno preko puta drugog... pogledao me je onako bezveze jer sam ja nesto pricala i komentarisala i on je nastavio da me gleda bez ikakvog razloga... Bilo mi je uzasno!

mogu muskarci da pricaju sta hoce, ja mislim da si ti potpuno u pravu. ovo je jedna od retkih prilika da se ne slazem sa Gazdaricom, ali meni se ovaj decko uopste ne dopada. da li taktizira ili nesto drugo, to ne znam, ponasanje mu nije na mestu.
uostalom, ako nastavi dugo tako, vrlo brzo ce ti dosaditi. negde procitah na ovom forumu, (izvinjavam se sto se ne mogu setiti ko je to rekao ili citirao)
da je seks bez ljubavi samo seks, ali ljubav bez seksa nije ljubav.

meni nije jasno zasto neko nuzno mora da misli da se ovde radi o njegovom neiskustvu i sl... ja sam pre par godina cula za slucaj jednog mladica koji isto nije zeleo da spava sa devojkom pre braka jer je suvise postovao da bi se olako upustao u to...

ja mislim da se ovde radi o jednom mladicu cistog srca koga ne treba ispustati iz ruke... mislim, jel bi ti vise prijalo da je pokusao da te kresne prvo vece...? odvojeno sto mi se svidja sto je u stanju da drzi stvari pod kontrolom. jedna od stvari koju najvise MRZIM kod tipova je kad mi posle 2-3 poljupca u toku veceri stave do znanja koliko su zagoreli...

nemoj previse da dramis... meni on deluje ok. ne brzaj, opusti se i uzivaj!!!

Nemate pojma koliko mi je u isto vreme i drago i zao jer znam da ON ne posecuje forume i sto znam da ovo sigurno nece procitati... A i da procita ne verujem da bi ukapirao o cemu i KOME se radi :twisted: A zasto tako mislim?

Svi koji nas poznaju i koji nas vidjaju videli su cak i pre mene da sam ja odlepila za njim. Samo, naravno, ON to nikako nije video. Probala sam par puta da mu nagovestim i kad sam ga pitala IMAS LI TI UOPSTE IDEJU O CEMU JA PRICAM? on mi je naravno rekao NE!

I onda sam "malo" odlepila i poslala mu poruku ZALJUBILA SAM SE! AKO ME BUDES PITAO U KOGA UBICU TE NAJOZBILJNIJE. NE OCEKUJEM NISTA SAMO SAM HTELA DA TI SAOPSTIM OVU STVAR TOTALNO NEVAZNU ZA COVECANSTVO... On mi je na ovo odgovorio NE BRINI PROCICE TE, NISMO VISE DECA

Ono sto sam zaboravila da kazem o njemu je da taj tip nikad u svom zivotu nije bio zaljubljen, to priznaje i sam kaze da je to tuzno. I to je bas ono sto me je najvise iznerviralo kod njegovog odgovora PROCICE TE - kako ON moze da mi kaze da ce me tako nesto proci kad ni ne zna kako to izgleda!!!

leiasw:
Nemate pojma koliko mi je u isto vreme i drago i zao jer znam da ON ne posecuje forume i sto znam da ovo sigurno nece procitati... A i da procita ne verujem da bi ukapirao o cemu i KOME se radi :twisted: A zasto tako mislim?

Svi koji nas poznaju i koji nas vidjaju videli su cak i pre mene da sam ja odlepila za njim. Samo, naravno, ON to nikako nije video. Probala sam par puta da mu nagovestim i kad sam ga pitala IMAS LI TI UOPSTE IDEJU O CEMU JA PRICAM? on mi je naravno rekao NE!

I onda sam "malo" odlepila i poslala mu poruku ZALJUBILA SAM SE! AKO ME BUDES PITAO U KOGA UBICU TE NAJOZBILJNIJE. NE OCEKUJEM NISTA SAMO SAM HTELA DA TI SAOPSTIM OVU STVAR TOTALNO NEVAZNU ZA COVECANSTVO... On mi je na ovo odgovorio NE BRINI PROCICE TE, NISMO VISE DECA

Ono sto sam zaboravila da kazem o njemu je da taj tip nikad u svom zivotu nije bio zaljubljen, to priznaje i sam kaze da je to tuzno. I to je bas ono sto me je najvise iznerviralo kod njegovog odgovora PROCICE TE - kako ON moze da mi kaze da ce me tako nesto proci kad ni ne zna kako to izgleda!!!

Salu na stanu, pocinjem da sticem utisak da je decko blago umobolan! Mislim, "procice te", pa to je tacno da ga ubijes!

leiasw:

Hm, to vec baca drugacije svetlo na celu situaciju....Za'ebi tu pricu, izgleda da je decko stvarno umobolan.

Jesam razmisljala o tome da se lozim na njega jer me ignorise i mislim da ima necega i u tome. I znam da se necu smiriti dok ga ne "obradim"! Tipicna muska recenica, a? Sta cu, to je jace od mene! Posle njega sam bila sa dva tipa i oba puta sam zamisljala NJEGA, a to je osecanje koje najvise mrzim na svetu. Uopste nemam utisak kao da sam bila sa tim tipovima, kao da sam bila sa njim, a opet, znam da nisam. FUJ! :twisted:

leiasw:
Jesam razmisljala o tome da se lozim na njega jer me ignorise i mislim da ima necega i u tome. I znam da se necu smiriti dok ga ne "obradim"! Tipicna muska recenica, a? Sta cu, to je jace od mene! Posle njega sam bila sa dva tipa i oba puta sam zamisljala NJEGA, a to je osecanje koje najvise mrzim na svetu. Uopste nemam utisak kao da sam bila sa tim tipovima, kao da sam bila sa njim, a opet, znam da nisam. FUJ! :twisted:

Pa jest' cudno za to da muskarac nece kad devojka hoce... Ajde jednom, ali vise puta, to doista deluje cudno... Da sam ranije odgovorio, mozda bih rekao da je to i delimicno normalno, jer zasto zaboga muskarac mora da je uvek 'spreman'... To gajenje muskog arhitipa kromanjonca u nasem narodu mi zesce ide na ganglije... Ali kad je rekao 'proci ce', to vec deluje ozbiljno... Mislim, prvo se on buni 'jer nezna gde veza ide', a onda ladno kaze da ce sve to proci... Podosta kontradiktorno... Ono, mogu ja da ga shvatim da se nikad nije zaljubio... nisam ni ja, bar ne onako kako sam video par mojih drugova da su, ali to ne znaci da se drugi ljudi ne zaljubljuju... Pre ili kasnije, nadjes neku osobu koja te 'obori s' nogu', i to niko ne bi trebao da komentarise sa 'proci ce'...

Ljudi koji su u vezi, odrzavaju vezu ili zbog obostrane ljubavi ili zbog seksa... A on se ne uklapa u nijednu od tih strana...

A i sto je ono 'tipicna muska recenica'... pa valjda i zene imaju pravo da se seksaju na svoju inicijatvu.

Poz.

Back