Ne trazim savet....

Pre pet dana mi je govorila kako me voli najvise na svetu,da sam ja jedini kojeg je toliko volela,da me zeli zauvek,da sam ja nesto sto joj se najlepse desilo u zivotu...3 dana posle vise nema odgovora na poruke i cimanje,jos jedan dan posle rece mi kako je nasla novog i da je gotovo izmedju nas (what!!!),dva dana posle to jest danas primam poruku u kojoj stoji da ona vise ne zeli da cuje za mene i zeli da me zaboravi,a u vezi smo od avgusta prosle godine...
ne znam dal sam ljut vise na nju ili na mene,dal sam razocaran ili ne ili sam jos i ljubomoran kad pomislim da joj neko drugi govori da je voli...aww,ljubav moze da bude veliko sr@nje....

A sta trazis ako ne savet? KO jos ostavlja nekog preko poruke, osim ako niste 5-ti osnovne..
 
Pre pet dana mi je govorila kako me voli najvise na svetu,da sam ja jedini kojeg je toliko volela,da me zeli zauvek,da sam ja nesto sto joj se najlepse desilo u zivotu...3 dana posle vise nema odgovora na poruke i cimanje,jos jedan dan posle rece mi kako je nasla novog i da je gotovo izmedju nas (what!!!),dva dana posle to jest danas primam poruku u kojoj stoji da ona vise ne zeli da cuje za mene i zeli da me zaboravi,a u vezi smo od avgusta prosle godine...
ne znam dal sam ljut vise na nju ili na mene,dal sam razocaran ili ne ili sam jos i ljubomoran kad pomislim da joj neko drugi govori da je voli...aww,ljubav moze da bude veliko sr@nje....

E ybg, tako ti je to. Preseku te iznenada, ni ne primetiš, a ko zna kada im je sazrela ta odluka.
 
zanimljivo je kako se iz razlicitih perspektiva drukcije tumace iste reci....ja sam ne jednom tako prosla....imam jednu neostvarenu zelju....volela bih da imam moc da cujem ono sto je ta osoba htela da kaze....a ne da cujem ono sto ja mislim da je ona htela da kaze....eto....:)
 
Nije zanimljivo, nego tragično. Kad pomisliš da si s nekom osobom dovoljno blizak da se podrazumeva da ona na pravi način shvata ono što joj govoriš, a ona to tumači kontra za 180 stepeni. Užasavam se toga.

moja prethodna umiremodljubavi veza....on i danas, posle 3 god.,ne kapira razloge sto smo se razisli...potpuno drukcije tumaci....a bili smo toliko bliski :lol:....kao da pricam kineski.....
 
Treba vremena da se to razume, ako čovek uopšte želi da pronikne u to. Meni ti raskidi, pogotovo iznenadni i neobjašnjivi u prvi mah teško padaju, preseče me to, zgromi. :rumenko: Insistiram na pravim razlozima i bude neprijatnosti dok ne uspem da ih saznam. Lakše je kad se jasno zna zašto je do toga došlo, ne vidim zašto bi onaj ko prekida vezu krio stvarne razloge za taj čin. Ali vremenom, kad umine bol i smire se strasti može da se pronikne u pozadinu razlaza. Peče me kad ne skontam pravi razlog još dugo, dugo nakon kraja, pa lakše je i preboleti kad je sve "transparentno" okončano.
 
e moguce da su dale nagoevstaj koji vi niste uzeli u obzir....da su pokusale da poprave situaciju a vi ste se pravili ludi....to je nerazumevanje izmedju ljudi.....e, desava se.....

Nagoveštaj je možda postojao, u pravu si, ali raskid nije bio usled nerazumevanja, niti je postojala želja da se popravi situacija, da jeste bila bi popravljena, oboje se ne bi pravili ludi :D, ne, radilo se o jednostranoj odluci onog ko raskida - nje, to je bio njen slobodni izbor. Ono što muškarcima izgleda kao iznenadna odluka donešena naprečac najčešće je odavno planirana stvar za koju se čekao pogodan momenat da se realizuje. I uglavnom je zamena već pronađena pre nego što se raskid "zvanično objavi" tj. stavi do znanja bivšem jebaču da više ne figurira kao takav. A bitna je i dobra legenda koju mu na kraju servira kako bi ga se najlakše i najbrže otresla uz minimum neprijatnosti i uz najkraći i najpovršniji zadnji kontakt.
 
Poslednja izmena:

Back
Top